TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 20 led 2012 21:27

sysel píše:Ikdyž si myslim, že nejvetší síla bude v kombinaci ruznych vyrobků.
Zatím co jsem videl, tak kozmuv WCB se zakousl do krajiny asi nejextremneji :-), když vezmeme v potaz snimky ze satelitu :-)
To bol mimoriadny vykon. Treba sa od neho poucit. Zatial vedie.
CB a WCB stale plati. Tam sa nic nezmenilo. Len sme obohatili repertoar o dalsiu moznost a pomoc, tam kde sa CB skratka dat neda. Pripadne im pomoct.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 20 led 2012 21:29

Viš, když slyším zabouchat kladivem.....nepusobi to na me nejak presvedcive...
Ja radeji jako pomocnika pro TW udelam dalšího.... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 20 led 2012 21:32

Kdybych sehnal Cu ve zberu.....a zbyla me pryskyrice....udelam EP. Když to horko těžko seženu, tak mam chut se na tom kutilsky vyžít :-).....vypadá to jako zařízení. Ovsem EP - v jednoduchosti je krasa.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 20 led 2012 21:38

Uz som pisal, ze som cital, ze v miestach kde zo zeme liezol extra DOR, stacil EP a malo to vplyv aj na nebo :).

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 20 led 2012 21:40

Zatial som rozhodnuty pre TW a EP. TB su skryte tiez. Nic nie je vidiet, vsetko je diskretne, design je zachovany a energia super. To sa mi paci :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 15:59

Tak dnes novinka 5/4(45)..........z nerezu....asi dám dovnitř do orgonitu smes špon(bronz, dural) a ke kříštálu jeste kousky citrínu.....chci aby si vychutnal krajinu v plné kráse :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 16:20

první rozdíl Cu28/nerez45
Obrázek
dna trubek jsem zašil COčkem :-)
Obrázek
do těch 45 jsem udelal kapánek vetsí prumer vnitřních spirál
Obrázek
Obrázek

Tak základ by byl...
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 21 led 2012 19:44

Vyzera to super. Som velmi zvedavy co to v reale urobi. Je to vzruso :).
Po dnesku uz mam 5m 35mm medenej rurky.
Dnes si pozoroval nejaky ucinok tych co uz mas? :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 20:34

Mam zakopané 2xCu28, 1xCu35.........Dnes jsem udelal 2xCu28, 1x45nerez...do doliju zitra....a šup do zeme....
tu Cu35, co jsem dokomtletoval.....tak jsem to citil, ale ten prvni TW jsem citil vice....ale to je asi proto, že ten Cu28 byl první...jako když jsem prvne odlil vetsi množstvi TBcek. Citim to stale....ale ten prvni TW byl fakt ...jinak dnes silne sněžilo...hned to tálo....to se blbe neco pozoruje....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 20:53

Ten prvni TW jsem ale držel v ruce celkem dlouho....byl nalitý již vodou a motal jsem mob.civku...., nyni to motám bez vody...., tu nalejvam až pred konecnym omotanim Al folií....Do toho 45 jsem dal nabít cca litr vody...
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 21:08

Nekde jsem nasel clanek o HAARPU, kde, když český vedec vymyslel tento princip grilu a delal s timto prvotní vyzkum, si hrál s zesilováním mentální energie. Udelal takzvaný zesilovač "ruka", kde zesiloval vliv sve mentální energie. mel jednoduché segmenty spojené drátem, zvedlo to výkon....Ale.....nakonec místo drátu použil na propojení obyčejný konopný provaz...a vykon se znasobil až 10x.......
Obrázek

Kahuda byl naprosto nepřekonatelný experimentátor. Stačil mu kus drátu, pár špuntů od vína a kus konopného špagátu - a vynalezl anténový zesilovač RUKA

Není nahodou možnost toto nejak využít ???....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 21 led 2012 21:13

Prvotny energeticky posun som tiez citil najviac. Postupne som si na to tiez zvykol a mam ich dokonca aj vnutri. 3 cu 28 si uz vnutri necham.
Ked dokoncis 45 mm tak dosiahnes 6TW co popisuju ako critical mass. Teda malo by to uz byt vidno. Je pravda, ze ked je pocasie ako teraz, tak to je ine. U nas snezi az teraz. Cez den bolo polojasno a nieco vidiet bolo.
Chem by sa uz drzat nemal, ked je modre nebo. Dostanes asi "specialni peci" od chemoplanov, ale drzat by sa to nemalo.
Jednym z komentarov, ktore napisal Cbswork bolo, ze TW nestracaju na razancii. Nedochadza tam vyrovnaniu sa z okolim a akoby zoslabnutiu vykonu. Spekuloval, ze je to vlastnost zariadeni, kde voda "is part of the design".
Je dlhy zimny vecer a pripravujem dratiky. Chystam sa na 2 35 mm.
:)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 21 led 2012 21:15

sysel píše:Nekde jsem nasel clanek o HAARPU, kde, když český vedec vymyslel tento princip grilu a delal s timto prvotní vyzkum, si hrál s zesilováním mentální energie. Udelal takzvaný zesilovač "ruka", kde zesiloval vliv sve mentální energie. mel jednoduché segmenty spojené drátem, zvedlo to výkon....Ale.....nakonec místo drátu použil na propojení obyčejný konopný provaz...a vykon se znasobil až 10x.......
Obrázek

Kahuda byl naprosto nepřekonatelný experimentátor. Stačil mu kus drátu, pár špuntů od vína a kus konopného špagátu - a vynalezl anténový zesilovač RUKA

Není nahodou možnost toto nejak využít ???....
O tomto som zatial nepocul. Ak to funguje, tak si myslim, ze by sa to dalo urcite vyuzit. Ale to by som musel najprv do hlbky pochopit :).
Zaujimave

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 21 led 2012 21:17

Já dnes motal 20m drát a on me rupnul.......dostavil se neprekonatelný pocit zmaru.......... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 21 led 2012 21:17

Ked chces pozri si termin radionics. TW je na to podla mna vhodna.

Odpovědět