TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 20:58

to jak píšes, že to klouže, tak to mám už za sebou:-), musíš si na to koupit takovou partu, která se prodává i s štětcem. K tomu je je ještě pajedlo. Naneses na spoj tu pastu, ohřejes to PB horákem. Ta pasta změní barvu z šedé na stříbrnou. Potom k tomu dáš tu pajku a ta se sama rozlije dokola a těsní to. Jevo vychytane, zítra ti dám odkazy:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 21:20

anton2 píše:Ahoj Sysle,
to priletovanie moze byt len plus. Ten velky 45 TW si citil?
Uz ich mas rozmiestnene? Ukazalo to nieco v akcii? Bol by som velmi rad, keby ukazalo. :)
Dnes som len stihol porezat 5m 35mm na 4TW a 4EP. Islo to lahucko. Cu je skratka super.

Dnes som mal pekny dokaz toho, ze nasa namaha ma zmysel. Bol som cca 20 Km od miesta instalacie a mal som moznost sa pozerat tym smerom asi 2 hodiny vkuse. Vsade bolo zamracene ako vo filme Matrix. No hrozne. Ale v mieste instalacie bola velka svetelna kupola,ktora sa rozsirovala do okolia.
Ak by tam nic nebolo nainstalovane, bol by tam rovnaky temny Matrix. Bol to epicky pohlad. :)
Postupne, ako slnko zosilovalo sa z toho miesta sirilo modre nebo do sirokeho okolia. Vydrzalo to do poobedia, ked uz moj vykon prestal dostacovat. Pol hodinu som sa opaloval na krasnom slnku. Vitamin D si skratka musim vyboxovat.
Ked si vsimnes aplikaciu Pocasie , ktora je defaulne nainstalovana v iPhone, tak moj nazor je, ze tam je pocasie, ktore je planovane, nie predpovedane. Myslim si, ze existuje nejaky pocitacovy system, ktory riadi pocasie. Chemovanie je tym asi tiez riadene. Podla toho malo byt takmer celu zimu tma. Sice par dni dopredu uvadza polooblacno, ale ked pride k tomu dnu, tak je tam zas mrak alebo dazd a podobne. Mat slnko je luxus, nie je to dnes zial zadarmo.

Uz dlhsiu dobu mam podozrenie, ze cca 20 km (inym smerom) odo mna ma niekto tiez nejake take nieco. Asi CB. On tiez prispieva k zlepseniu :).

V tomto case sa uz musim konecne zacat venovat praci, kde mam co dohanat. Budem tu stale, ale nebudem tu moct byt uz cele dni vkuse. :)
Skusim pridat par foto z dneska.
Zatial sa maj. :)
Dnes jsem ubránil celé dopoldne, ale na to že všude okolo nás jsou kalamity, tak tady nic. Jinak moc fouká. Obrovské masy oblačnosti. Včera pršelo jako v třetihorach. Tlustou Bertu mám hotovou, ale ještě néni zakopána. Má sílu. Cítil jsem to jako tu první a to již po tom co jsem si zvykl. Když néni extrém jako v tyto dny, tak to vyčistím. Mám 2x Wcb, a 5x Tw.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 21:37

Ked moj vykon zacal dostacovat, zacala konverzia.
80.jpg
Divadlo v plnom prude.
81.jpg
86.jpg
88.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 21:38

Podvecer som uz moj vykon nedostacoval. Konverzia este prebieha, ale uz dochadza dych :)
91.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 21:40

sysel píše:
anton2 píše:Ahoj Sysle,
to priletovanie moze byt len plus. Ten velky 45 TW si citil?
Uz ich mas rozmiestnene? Ukazalo to nieco v akcii? Bol by som velmi rad, keby ukazalo. :)
Dnes som len stihol porezat 5m 35mm na 4TW a 4EP. Islo to lahucko. Cu je skratka super.

Dnes som mal pekny dokaz toho, ze nasa namaha ma zmysel. Bol som cca 20 Km od miesta instalacie a mal som moznost sa pozerat tym smerom asi 2 hodiny vkuse. Vsade bolo zamracene ako vo filme Matrix. No hrozne. Ale v mieste instalacie bola velka svetelna kupola,ktora sa rozsirovala do okolia.
Ak by tam nic nebolo nainstalovane, bol by tam rovnaky temny Matrix. Bol to epicky pohlad. :)
Postupne, ako slnko zosilovalo sa z toho miesta sirilo modre nebo do sirokeho okolia. Vydrzalo to do poobedia, ked uz moj vykon prestal dostacovat. Pol hodinu som sa opaloval na krasnom slnku. Vitamin D si skratka musim vyboxovat.
Ked si vsimnes aplikaciu Pocasie , ktora je defaulne nainstalovana v iPhone, tak moj nazor je, ze tam je pocasie, ktore je planovane, nie predpovedane. Myslim si, ze existuje nejaky pocitacovy system, ktory riadi pocasie. Chemovanie je tym asi tiez riadene. Podla toho malo byt takmer celu zimu tma. Sice par dni dopredu uvadza polooblacno, ale ked pride k tomu dnu, tak je tam zas mrak alebo dazd a podobne. Mat slnko je luxus, nie je to dnes zial zadarmo.

Uz dlhsiu dobu mam podozrenie, ze cca 20 km (inym smerom) odo mna ma niekto tiez nejake take nieco. Asi CB. On tiez prispieva k zlepseniu :).

V tomto case sa uz musim konecne zacat venovat praci, kde mam co dohanat. Budem tu stale, ale nebudem tu moct byt uz cele dni vkuse. :)
Skusim pridat par foto z dneska.
Zatial sa maj. :)
Dnes jsem ubránil celé dopoldne, ale na to že všude okolo nás jsou kalamity, tak tady nic. Jinak moc fouká. Obrovské masy oblačnosti. Včera pršelo jako v třetihorach. Tlustou Bertu mám hotovou, ale ještě néni zakopána. Má sílu. Cítil jsem to jako tu první a to již po tom co jsem si zvykl. Když néni extrém jako v tyto dny, tak to vyčistím. Mám 2x Wcb, a 5x Tw.
Tlusta Berta. Super nazov. Super vykon :)
Okolie ani nevie, ze mu pomahas.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 21:50

Dnes dopoledne jsem videl, jak se dá z ničeho tvořit mrak jako blazen.....Odkud foukalo, bylo modro....blizko me obrovsky cerny mrak...ktery se stale šiřil po vetru.....sel okolo mne, ale sam se nepohnul.....kolem dokola modro....jem z jedneho mista se šíril obrovsky cerny mrak....to nechapu....od toho mraku nepruhledne černo šlo dále.... to vypadalo, jako když to nekdo připíchl na misto...a odtud se to jen šířilo dále....nakonec se to zavřelo celé....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 21:54

Pekne fotky...na tyto mraky to je jak delane....to znam....to proti nam jsi mel jen skoro polojasno :-)....tesim se až to u me bude vypadat jako na Tvych obrazkach....už takto chemaci letaji jako šílení....to jsem jeste nemel žadny TW....ona ta doba příjde... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 21:55

Ukažu Ti své fotky... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 22:05

Ano dalo sa to aj s mojim vykonom, ale keby som nic nemal, tak slnko by som nevidel. Ved to poznas. Tesim sa na Tvoje fotky.
Som zvedavy co spravia take tluste a tlustejsie Berty :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 22:13

Takto mi rozváží hnojiva nad hlavou:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Super dávka :-)
Obrázek
Toto rozpouštím :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nekdy to udělá i zajímavý tvar:
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 22:24

jiřík píše:sysliku jak jsi pajel ty trubky medeny?ja to delal rucni pajkou a ten cin po tom klouze furt a nechyta se toho :(
Obrázek
mám to v červené sadě....stoji to okolo 300kč. Je to sada, pasta+pájka(mám tu levnejsi bez stříbra)
Tu pastu mas tak na 10let :-)
Naneseš pastu na spoj, ohřeješ BP hořákem....moc dlouho to netrvá, pasta zmení barvu z šedé na stříbrnou, v tuto dobu přidáš drát(pájku)...a onoo to obehne cely kruh dokola samo a hotovo....
Tu pastu jsem videl i v OBI a dokonce asi levnejsi....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 22:29

Sice to svinstvo na nas v konecnom dosledku padne aj tak, ale aspon nezatiahne slnko. To je velka vec. Z tohto uhla pohladu su "biopotraviny" uz len menej chemovane potraviny. Ale nie nechemovane :). Mas tam tiez slusnu premavku.
Druha vec je to, co si pisal, ze inde je kalamita a u nas relativne pokoj. To je druhy velmi vazny prakticky dovod, preco to robit.
Nie je to len take hobby uplne pre zabavu, i ked je to aj pre zabavu :).

Pripajam jeden link. Jeden znamy mi ho poslal. Na tejto fotke nie je nikomu nic podozrive :)
http://www.webnoviny.sk/slovensko/verej ... lanok.html
Mne to pripada take ironicke ako z nejakeho sci-fi filmu. :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 22 led 2012 22:32

Dakujem za fotky a prajem Vam dobru noc :).

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 22:35

Ještě si neodpustím dva snímky, které byly pořízeny na podzim nad chebskou přehradou Jesenice:
Obrázek
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 22 led 2012 22:37

anton2 píše:Sice to svinstvo na nas v konecnom dosledku padne aj tak, ale aspon nezatiahne slnko. To je velka vec. Z tohto uhla pohladu su "biopotraviny" uz len menej chemovane potraviny. Ale nie nechemovane :). Mas tam tiez slusnu premavku.
Druha vec je to, co si pisal, ze inde je kalamita a u nas relativne pokoj. To je druhy velmi vazny prakticky dovod, preco to robit.
Nie je to len take hobby uplne pre zabavu, i ked je to aj pre zabavu :).

Pripajam jeden link. Jeden znamy mi ho poslal. Na tejto fotke nie je nikomu nic podozrive :)
http://www.webnoviny.sk/slovensko/verej ... lanok.html
Mne to pripada take ironicke ako z nejakeho sci-fi filmu. :)
K tomu neni co dodat :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět