Měření OE ???

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Měření OE ???

Příspěvek od orwa » 21 čer 2009 13:36

Zdravím všechny, jelikož jsem se nikde nesetkal se spolehlivou metodou pro zjištění přítomnosti OE, natož s nějakým postupem pro změření její intenzity, tak jsem se vrhnul na vlastní zkoumání. V prvé řadě je třeba si uvědomit, že OE se vymyká všem nám známým zákonům konvenční fyziky, takže pro měření nemůžeme použít žádný přístroj na měření nám známých veličin. A co teď ? Takže než někdo "vybádá" takový měřák, můžeme se uchýlit k měření na předmětech, které vystavíme působení OE a u kterých můžeme následně změřit případné změny fyzikálních veličin. Jelikož to jsou pokusy velmi náročné na čas, tak bych vás chtěl inspirovat k nějakému bádání a pokud na něco přijdete, tak to sem hoďte. Jeden tip na bádání pro všechny zájemce: Diodová zkoušečka MS - 48A, pořídíte jí okolo 100kč, na netu v e-schopech je toho plno. Docela spolehlivě měří elektromagnetické vyzařování, takže zjistíte kam umístit orgonity a zda tyto zastavili vyzařování atd. Zkoušečka má dvě polohy pro citlivost měření a reaguje zelenou ledkou a bzučákem. Naměřil jsem s touto věcí (určenou pro úplně jiné použití) neskutečné věci !
Ale to je na kilometrovej článek a já nejsem moc dobrý pisatel, takže vyzkoušejte a dejte vědět. Až si to dám trochu v hlavě dohromady, tak zde hodím další poznatky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Měření OE ???

Příspěvek od kocour » 30 dub 2011 07:56

Ahoj,
máš nějaké výsledky měření, o které by ses mohl s námi podělit?
Napadlo mě možné využití elektrodiagnostiky stromů (viz. např. zde: http://lesprace.silvarium.cz/content/view/1818/158/ ), které by se dalo aplikovat na využití orgonitů u nemocných stromů a zkoumání jejich vlivu na vitalitu živých organismů obecně...

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Měření OE ???

Příspěvek od vlady » 03 kvě 2011 08:05

Princip měření je v zásadě dobrý a využívá se i při měření jiných veličin. Ale ta zkoušečka je sice dobrá ovšem na elektromagnetické vyzařování na které nemá orgonit přímý vliv. Nepřímé měření bude dost složité a náročné na vybavení.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Měření OE ???

Příspěvek od sviccc » 12 lis 2011 00:11

Jelikoz mam v praci k dispozici vahu merici s presnosti na tisicinu gramu, nedalo mi to a zkoumal jsem.Napadlo me, ze jestli orgonit cisti vodu, ze treba uvidim vahovy rozdil.Dal jsem na vahu vicko od pet s vodou a na to posadil orgonit a vytaroval.Kazdych 8 vterin ubylo 0.001 gramu z hmotnosti vody.Uz jsem zacal fotit, dokumentovat a pro overeni jsem tam dal vodu bez pusobeni orgonitu.K memu hlubokemu zklamani voda ubyvala porad, coz si vysvetluju pomalym odparovanim.Takze takhle to take nepujde.Z toho mi vypliva, ze orgonit si pohrava opravdu jen s energiema a overeni funkcnosti zrejme neni mozne vyjadrit cisly.Vahu mam stale k dispozici, tak jestli nekoho neco zajimaveho napadne, urcite dejte vedet.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Měření OE ???

Příspěvek od jiřík » 12 lis 2011 15:00


sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Měření OE ???

Příspěvek od sviccc » 12 lis 2011 15:34

jiřík píše:tady to meri vcelku dobre:

http://www.baligifter.org/blog/uncatego ... nfirmation
To meri Elektro-Magneticke vyzarovani ? Zkousel to nekdo ?Pokud vim, orgonit em zareni nepohlcuje nebo ano?
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Měření OE ???

Příspěvek od sviccc » 12 lis 2011 15:43

Vsimni si, ze pri mereni neustale pohybuje bud s merakem, nebo orgonitem.Zrejme je v meraku mala zachytavaci civka a vlivem pohybu v blizkosti vznika em.Na jinych videech si muzes vsimnout, ze po chvili, kdy pohyb ustali, vyskoci hodnota nahoru jak blazen.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

istnr
Příspěvky: 17
Registrován: 21 bře 2011 15:29

Re: Měření OE ???

Příspěvek od istnr » 18 pro 2011 17:42

no spis by me zajimalo jestli tohle by u orgonitu neco namerilo, u cisticek vzduchu s ionizatorem to nejake ty hodnoty ukazuje:


http://www.ebay.com/itm/Air-Ion-Tester- ... 2568690157


zajimavy ze sice to ma na sobe senzor, ale jeste krome toho na tom musite drzet prst, jinak to pak nefunguje.. no moc o negativnich iontech nevim tak mozna ze to je tak spravne:)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

zatim se mi do toho nechce vrazet tolik prachu, jeste tak 300-400Kc sezere DPH na celnici a vypalne poste za vyrizeni toho DPH a dalsich formalit

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Měření OE ???

Příspěvek od sophia » 18 pro 2011 19:29

Stejný ION tester mám doma a OE nedetekuje. Jedině při bouřce asi vteřinu před bleskem hodnoty skáčou ve stovkách.

Odpovědět