suroviny Košice

Jak začít, zkušenosti...

suroviny Košice

Příspěvekod jozef » 04 čer 2013 17:55

Košičania kde konkrétne kupujete špony ?? (chcel by som najmä mosadzné a hliníkové)

kto by chcel lamit 109 (pol kilový za 5.80e), majú ho vo farby laky na Sokolovskej. hornbach a baumax nemá.
jozef

Re: suroviny Košice

Příspěvekod jozef » 06 čer 2013 14:49

špony sa mi dnes podarilo kúpiť, na tretí pokus. sú to zberné suroviny pri VSS v Barci kto by potreboval majú tam toho naozaj veľa. nabudúce ich poprosím o mosadzné. zobral som si jednu tašku hliníkových a železných, dokonca ani nechcel zobrať majiteľ peniaze, takže som neplatil nič.

potreboval by som ešte krištály najlepšie z Košíc za primeranú cenu, pre tých pár kusov nechcem platiť poštovné z čiech 10 eur.
jozef

Příspěvekod JOFI » 04 črc 2013 06:05

krištály objednávaj z netu, tam sú najlacnejšie. Ja objednávam aj krištály aj špony na http://www.orgonit.eu.sk/katalog-detail ... gonitu-523. Inak za rozumné ceny sa dajú v Košiciach v CAREFOURE v stánku s kameňmi.
JOFI

Příspěvekod jozef » 04 črc 2013 18:15

JOFI píše:krištály objednávaj z netu, tam sú najlacnejšie. Ja objednávam aj krištály aj špony na http://www.orgonit.eu.sk/katalog-detail ... gonitu-523. Inak za rozumné ceny sa dajú v Košiciach v CAREFOURE v stánku s kameňmi.

diki za info :)
v carefoure som myslel ze maju kamene predrazene. objednal som z milishop.eu, krasne kusky mi prisli aj cenovo sa mi to zda fajn.

prave pozeram na orgonit.eu.sk, tie spony aj kristaly vyzera super, idem hned objednat. diki za info. fakt super.
jozef

Zpět na Výroba, výzkum...