Jak na výrobu Orgonitu

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 21:01

sirm píše:zdravím.můžu HHG udělat takhle?? http://2i.cz/84225872a1 (našel jsem někde na netu tento návod http://www.ulozto.cz/7907378/how-make-hhg-pdf ). jde mě o ten horní krystal :?: :?: :?: :?: :?:
No ty krystaly máš všechny blbě - naopak. Wizzer je vždycky v poho.

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 25 úno 2011 22:09

Takže střední špičkou nahoru a ty 4 směřovat špičkou dovnitř.OK???

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od kocour » 26 úno 2011 11:03

sirm píše:Takže střední špičkou nahoru a ty 4 směřovat špičkou dovnitř.OK???
Zkus používat hlavu a na cizí rady se moc nespoléhej. Navést tě sice můžou, ale pokud nepochopíš základní principy, budeš jenom opakovat druhé a zakrátko s tím přestaneš, protože tě to nebude bavit. Anebo možná i bude, ale ne tak, jak by mohlo, kdybys tvořil svobodně a vědomě.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 20:00

sirm píše:Takže střední špičkou nahoru a ty 4 směřovat špičkou dovnitř.OK???
přesně tak.

lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od lexone » 02 bře 2011 20:42

no ja to delal presne naopak, takze ted uz fakt nevim, a to mam pocit, ze sem to dokonce nasel nekde tady na orgu :(

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od junak » 02 bře 2011 20:55

lexone píše:no ja to delal presne naopak, takze ted uz fakt nevim, a to mam pocit, ze sem to dokonce nasel nekde tady na orgu :(
Podľa mňa sa nestalo nič strašné ak si ich otočil opačne.Len budú inak vyžarovať transformovať energiu.Ale to sú len moje domnienky.Vyskúšané to nemám.A nie je nič lepšie ako si to otestovať sám.Určite sú funkčne o to sa neboj.
Snáď sa vyjadrí niekto čo má väčšie skúsenosti.Ja som vyrobil zatiaľ málo orgonitov.
Ale plánujem vyrobiť opäť aspoň niekoľko.

PS: hroty rsp. kladné póli v podstavci HHG by mali smerovať von.Či sa mýlim? I keď by bolo celkom logické keby smerovali aj dnu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 03 bře 2011 00:37

ondřej má myslím pravdu. A rozdíl je to značnej. Podle mě bude dělat tak 50% výkonnosti (když to dáš blbě bude to o polovinu slabší)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stisko » 03 bře 2011 14:21

Nevím jak to je s tím výkonem, ale protože jsem dávala ty spodní křišťály taky obráceně, tak jsme to proměřovali a došli jsme k jinému závěru. Orgonit s křišťálovými hroty nasměrovanými špičkami ven byl mnohem silnější, než ten se špičkami dovnitř. Nechala jsem to nezávisle proměřit i od někoho dalšího. Ale závěr kyvadla od obou byl ten jak píše Ondřej špičky dovnitř. Teď když nad tím přemýšlím je to logické. Jen když člověk začíná tak je těch informací tolik... Je zvláštní, že jsem k tomu abych je otočila nebyla vedena. Protože vedení cítím.... Největší fór je, že vlastně vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla, že mají být takhle špičkou ven. Od té doby co tu tohle téma zaznělo nad tím přemýšlím. Asi z toho videa na youtube, kde dělá HHG, protože tam má křišťály špičkou ven (ale teď když jsem si to pořádně prohlížela zpětně, má asi oboustrané křišťály) Takže závěr: i s křišťály se špatně nasměrovanými špičkami HHG pracuje. Řekla bych, že víc záleží na velikosti křišťálových hrotů. No člověk se stále učí ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 03 bře 2011 15:08

pokud je máš ven, jak máš ten horní ? Nahoru nebo dolu ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stisko » 03 bře 2011 19:34

To moje logická mysl ustála ty dávám nahoru stále :)

tvselektro
Příspěvky: 6
Registrován: 18 úno 2011 10:26

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od tvselektro » 03 bře 2011 21:50

Od svého známého léčitele jsem dostal informaci, že je pro výrobu orgonitu nejlépe použít krystal surový, jak se zde dá určit nějaká polarita, když má tisíce hrotů?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sophia » 04 bře 2011 21:58

Nijak. Polarita u surového krystalu není důležitá, dělám z nich mj. TB.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 04 bře 2011 22:42

Stisko píše: Orgonit s křišťálovými hroty nasměrovanými špičkami ven byl mnohem silnější, než ten se špičkami dovnitř.
...
Ale závěr kyvadla od obou byl ten jak píše Ondřej špičky dovnitř.
To nějak teď nechápu:)

že dávám krystaly směrem dovnitř už tu taky nepíšu poprvé... jsou to 10 let starý a osvědčený postupy.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stisko » 05 bře 2011 01:41

Chtěla jsem tím potvrdit to co píšeš, špičkama dovnitř. To že byl silnější není v tuto chvíli podstatné. Podstatné je, že prostě funguje i když to je obráceně (to souviselo s tou předchozí větou od MikeJT, že to sníží výkon o 50%, když je to obráceně). To že to tu píšeš nepopírám, jen jsem to přehlídla. Jak píšu, na začátku je těch informací hodně, a některé hold přehlídneš, jiné ti v paměti zůstanou. proto má tohle fórum smysl, znalosti se opakováním osvěžují :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 05 bře 2011 01:45

abych to uved na pravou míru, 50% snížení účinosti není nic extra. Běžně se dá ze stejných surovin udělat orgonit až 6x silnější než klasika, a ta klasika se dá přibližně o 60% srazit když se dělá blbě. De o to že většina orgonitů má obrovskej potenciál v sobě, kterej je nevyužit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět