Jak na výrobu Orgonitu

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stisko » 05 bře 2011 01:47

Ještě to upřesním: to, že byl silnější souviselo s tou větou... Jak je silný záleží prostě na jiných faktorech tj. velkosti křišťálů, na materiálu ze kterých jsou šponky, na velikosti šponek, na tom jaké je zrovna rozpoložení výrobce, jaká energie je v den výroby atd atd atd.

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Martynko » 04 dub 2011 13:26

ahoj orgonáři :D nějak na mne normální orgony nepůsobí či co, nevím, ale po nedávné noci už možná vím, snad každý ví, jakou moc má podvědomí, nevím jak je to možné, ale když jsem se nějak převaloval v posteli, tak mne to prostě prolítlo hlavou, viděl jsem to už vyrobený, divný, obvykle se mi takové myšleny hlavou nehoní, tedy jich mám pomálu, takže jsem se to pokusil nějak načrtnout, nemám CAD abych to udělal jako plán na výrobu, tak to snad pochopíte, rád bych znal Váš názor, je tam totiž jedna věc, kterou jsem jaksi taksi ještě nepochopil, jak by se to dalo vyrobit a jestli by to takto mohlo fungovat...
Měl by to být takový asi jako CB, prostě je tam ten zářič ... ale nevím jestli to je jen blbost nebo jsem se napojil na podvědomí někoho, kdo o tom ví daleko víc než my... dík za názory, snad to z toho vyčtete, dyžtak to můžu popsat, tak jak jsem to tehdá viděl...
orgon.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 04 dub 2011 14:52

teda moc se v tom nevyznám. Nšlo by to udělat trošku vzhlednější ? např v ruce to nakreslit a vyfotit fotákem. Ono vše lepší než malování.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Martynko » 04 dub 2011 18:47

Předem se omlouvám za gramatiku, jsem unaven. Takže to upřesním, chvilku jsem se zasnil, malinko zmeditoval a snažil si to celé znovu vybavit, pak jsem vzal tužku a papír a vytořil totální paskvil :lol: tudy cesta nevede, sedl opět k tomu malování a použil i barvičky, tak jsem tu myšlenku rozvedl... Pokud si někdo myslí, že to je blbost, nebo to jsou jen výmysly, napište mi to, nerad bych se zabýval blbinou, ale jde mi jen o to, zda se to dá vyrobit a zda to nebude jen zbytečné těžítko, v tomto případě tyto příspěvky smažte... PS: Dnes kolem prolítla černá helikoptéra bez jakýkoliv označení :roll: stihl jsem se kouknout jenom triedrem.

Budu vycházet z CB, měděná trubka a nakonci krystal, vše při starém, ale mají tam být 3 části, zdroj energie, měnič energie a zářič energie, vím že ten spodek je na bazi železných pilin, možná to obsahuje i jiný části jako měděný prach, ale má to být polarizováno do středu, kde je zabodnutý krystal, aby ta energie přecházela přímo do něj, pořád přemýšlim jak to polarizovat ke středu :?: ... dále je 2.část, která je kolem krystalu, jsou to drátky, ty mají být kolem ústí trubky, kde končí krystal, jeden konec drátků má směřovat dolů od středu a druhý konec se zahákne o další drátek a vede nahodu po trubce a vytvoří se cívka, směs jsem popsal... když nad tím tak přemýšlim, dává mi to smysl, jeden konec krystalu je v jedné části, další část nutí krystal se deformovat a zpětně vyzařovat energii, ta co se vyzáří do strany se svede drátky a podél trubky zesílí. Meděné plíšky mají oddělit tu třetí část, to co se vyzáří drátky rozptýlí piliny ve směsi a odrazí se zpět přes plíšky směrem ke konci trubky, kde se tato energie sečte s tou z krystalu uvnitř trubky... kurňa buď je to totální kravina, nebo jestli to třeba někdo vylepší tak to může být docela sekec mazec... kéž by se stím zali sestřelovat ufoni :geek: :mrgreen:

Mno celá věc je divná v tom, že jsem si prohlížel různé orgony a nejenom ty, pořád jsem hledal, mno už jsem viděl papoucha, který i přes to že jeho majitelka byla o dvě patra níž, tak říkal co ona vidí na fotografiích, takže si nemyslím, že to co se mi prolítlo hlavou, že to může být opravdu funkční věc... ale jde o to, jestli to je třeba jen teorie...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 04 dub 2011 22:48

Martynko píše:...kde je zabodnutý krystal, aby ta energie přecházela přímo do něj...
...další část nutí krystal se deformovat a zpětně vyzařovat energii ...
1) CB nevypouští energie ale stahuje DOR takže směr toku energie bude od křištálu směrem dolu. = ne do něj ale od něj
2) nic co nutí křištál se deformovat není dobře.

Jinak důležitá věc je efektivnost. De o to ten koncept bude o tolik účinější aby to vyvážilo složitost výroby.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Martynko » 05 dub 2011 09:23

Díky, jo jsem to popletl, nebo do toho asi tolik nevidím, právě proto jsem zmatený, co se to uchytilo v mý mozkovně... jasně, mělo by to do sebe ztahovat DOR, ale co když právě tohle bude mít jiný efekt?

"De o to ten koncept bude o tolik účinější aby to vyvážilo složitost výroby."
- takže to smysl má? nebo je to jen blbina, asi to bude chtít ještě vylepšit, jinak už nevím...

Díky za názor, snad nejsem takovel idiot :lol: aby se mi v hlavě urojila konina :mrgreen: snažil jsem se to zkouknou v tý mozkovně ještě jednou, ale viděl jsem to pořád zmateně, nespíš to někdo také teprve kutí, jinak už nevím, proč jsem to neviděl jako hotovou věc, mno jestli to někdo vyzkusí, tak mu moc děkuju, sám bych to vyrobit nesvedl.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od kozma » 05 dub 2011 09:52

Když se tak dívám na ty náčrty a tak... mno tak konina to není, vypadá to jako hodně zkomplikovanej domácí smogbuster-harmonizátor. Vcelku nic revolučního na tom nevidím. Jsou i komplikovanější strojky, jako třeba
Hootenův "shiva":
Obrázek
Jenže Hooten věděl přesně co dělá a proč. Ty si tím příliš jistý nejsi ;)
Veškeré pokroky, které se děly na poli orgonitů, přišly s jednoduchým a geniálním řešením ( například :
uvedení principu indukce, čímž odpadla potřeba používat dvouhroté krystaly, nebo používání izolovaných
drátů na motání mobiovy cívky, jejichž izolace však obsahuje krystalickou mřížku (bužírka), nebo grid broadcaster což je orgonit omotanej prodlužovačkou ponořenej do kbelíku se slanou vodou...)
Toto zařízení jež opisuješ není zas tak těžké udělat. Otázka je - proč to budovat ? Dej se tedy do toho, zkus to udělat. Pak zveřejni výsledky... hm ? ;) Mít po ruce víc smůly tak se do toho dám, proč si nehrát žejo :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od monikag » 18 dub 2011 15:19

Tak toto je iná pecka!!! Ty jo, klobúk dole pred majstrom :o

dajw
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě 2011 20:53

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od dajw » 18 kvě 2011 21:06

Zdravím,
jsem úplný začátečník a chtěl bych si zkusit vyrobit nějaké to TB. na http://www.minasgerais.cz mají v nabídce surový růženin 1kg za 50 Kč, čili 2x tolik než křišťál 500g za 50 Kč. Tak se chci zeptat, zda-li je jedno jestli dám do TB surový růženin místo křišťálu. Děkuji za odpověď.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od monikag » 19 kvě 2011 03:37

Najlepšie sú kryštály krištáľu, myslím ale aj surový krištáľ aj surový ruženín je dobrý...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 20 kvě 2011 21:03

Cokoliv na bázi SiO2 je úplně v poho...

Zdeněk
Příspěvky: 9
Registrován: 23 kvě 2011 06:30
Bydliště: Zlín

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Zdeněk » 23 kvě 2011 06:42

Dobrý den,jsem tu nový a měl bych zatím jednu otázku.Chtěl bych zkusit vyrobit orgonit a na videu na vašich stánkách jsem viděl postup.Snad je mi to jasné,ale po nalítí do formiček na tom video byly přeneseny nad asi křišťál a snad zapnuto nějaké napětí kolem tohoto kamene.Proč? Je to nutné.
Děkuji Zdeněk.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od kozma » 23 kvě 2011 14:16

Nutné to vůbec není. Někteří tak dělají - nechávají orgonity ztvrdnout u zapnutého Powerwandu, nebo SuccorPunche,
ale k výrobě TB to není vůbec potřeba. Stejně tak není potřeba od žádných spirál, dodatných kamenů, apod.
---všechny tyto věci jsou pouze dodatky které mají orgonit jen "dotunit" požadavkům.. když člověk začne orgonity
vyrábět, tak prostě po chvíli chce experimentovat a tak... nenech se tím zmást a drž se základu ;)

Zdeněk
Příspěvky: 9
Registrován: 23 kvě 2011 06:30
Bydliště: Zlín

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Zdeněk » 23 kvě 2011 15:02

kozma píše:Nutné to vůbec není. Někteří tak dělají - nechávají orgonity ztvrdnout u zapnutého Powerwandu, nebo SuccorPunche,
ale k výrobě TB to není vůbec potřeba. Stejně tak není potřeba od žádných spirál, dodatných kamenů, apod.
---všechny tyto věci jsou pouze dodatky které mají orgonit jen "dotunit" požadavkům.. když člověk začne orgonity
vyrábět, tak prostě po chvíli chce experimentovat a tak... nenech se tím zmást a drž se základu ;)
Moc děkuju!Zdenek.

sonia
Příspěvky: 2
Registrován: 24 kvě 2011 22:08

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sonia » 24 kvě 2011 22:29

Dobrý den, tak už týden si postupně pročítám od začátku toto forum a nemyslím na nic jiného, než jak si vyrobit orgonit.
Stále nevím jak na to neb jsem manuálně dosti nezručná a manžel by to sice zvládl hravě, ale určitě by nadával, že jsem si vymyslela koninu a to by myslím mi zkazilo jakoukoliv radost z dosaženého výrobku a navíc by ty energie byly i v tom orgonitu :lol: . Tak už vím, že pryskyřici H834 a peroxid, větší špony někde zkusím sehnat a křišťál taky, malé špony si vezmu od našeho klíčníka aspoň mu hned udělám přednášku o orgonitech. Ted mi vrtá ale hlavou: do čeho to odléváte? Třeba ta malá TB (vypadají jako z formy na pečení malých mufinů). Děláte si sami formy na kužely, pyramidy a popř. jak a z čeho, jaký materiál je naprosto nevhodný? Napadlo mne totiž třeba koupit tu formu na mufinky ze silikonu, ale nevím, zda by nebyla jen na jedno použití... Nebude náhodou někdo z vás dělat třeba nějaký workshop nebo tak něco, kde bych se v praxi mohla podívat, jak na to? Popř. není někdo z okolí Ostravy, kdo by byl tak laskav a ukázal mi svůj postup? A ještě jedna otázka: kolik si mám našetřit na vstupní investice, nevíte, prosím? Děkuji moc :roll: a omlouvám se za tolik dotazů. Hezký den přeji. Jo a ještě na chemtrails musí být CB nebo stačí nějaký velký orgonit? Bo už mě ty čáry na obloze fakt štvou...

Odpovědět