Jak na výrobu Orgonitu

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 19 led 2011 19:09

doporučoval bych špičkou na druhou stranu kde jsou hustý špony. pokud jsou nahoře dát krystal špičkou dolu a obráceně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 19 led 2011 20:00

A co když mám krystaly se špičkou na obou stranách??? :?: :?: :?:

Díky moc

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 19 led 2011 20:10

:D pokud máš oboustraný tak si je šetři a nestrkej je jentak do TBčka ! :D
Jinak otázku polarity spolehlivě řeší kyvadlo. Bohužel pro začátečníka trošku nezvyk.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 19 led 2011 20:11

jinak kde si vzal že to má být pozitivním dolu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 19 led 2011 21:14

strana 3 tohoto fóra. popisky mezi fotkama popisujícíma výrobu orgonitu.tam je napsáno hrotem dolů.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 19 led 2011 21:21

hele zkusim se na to dalších dnech blíž jak to moc ovlivnuje ta polarita. Ale jinak oboustraný křištály bych tam nedával. Pokud máš opravdu hrot křištálu z obou stran je to extra třída a schoval bych si to na něco lepšího.
ps zkus poslat fotku na SZ můžu to zkusi přeměřit takhle na dálku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 20 led 2011 20:37

Zdravím.

ještě jsem se chtěl zeptat na energetické znaky co někteří dávají naspod orgonitů.Jaké se tam dávají,nebo kde je najít na netu.A taky jestli není potřeba nějaká zkušenost s jejich vkládáním, resp. programováním.Abych nenapáchal víc škody než užitku.

díky

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 21 led 2011 00:40

znaky jsou ošemetná věc. Radši tam nci nedávej. Pokud nejseš schopnej si ověřit jak moc je ten znak čistej a na co je napojenej, a kdo ho spravuje tak ho radši nepoužívej.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

murjel
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2011 03:51

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od murjel » 25 led 2011 13:15

sirm píše:Zdravím.

ještě jsem se chtěl zeptat na energetické znaky co někteří dávají naspod orgonitů.Jaké se tam dávají,nebo kde je najít na netu.A taky jestli není potřeba nějaká zkušenost s jejich vkládáním, resp. programováním.Abych nenapáchal víc škody než užitku.

díky
Pokud chcete použít některý z magickcých znaků, pak si nejdříve najděte, pro jaký účel je určen. Stránek na toto téma je hodně, třeba: www.carodej.zde.cz, hledejte v záložce amulety. Je vždy nejlepší nakreslit jej vlastní rukou a myslet pozitivně. Nikdy nevkládejte negativní informace a nikdy se nesnažtte ovlivňovat jiné osoby, pokud je nebudete informovat a oni s tím souhlasit. Tahle praxe se nevyplácí, nehledě na to, že je to neetické. Symboly samy o sobě neublíží, pokud nejsou nabity někým, kdo je negativně nabit. Většinou jsou to ochranné symboly, takže skutečnost, že by mohly ublížit je nesmyslem, vždy musí někdo nejdřív tento symbol negativně nabít, aby mohl ubližovat. Asi bude vhodné, nakreslený symbol zatavit do fólie, aby mu pryskyřice neublížila, používat normální papír (nebo třeba pergamen nebo ručně vyroběný papír) a kreslit obyčejnou tužkou a na barvení použít klasické pastelky, nikoliv tiskárnu (to jsou v mnoha případech barvy syntetické). Ochranné symboly používám a je potřeba je vždy po nějaké době vyčistit stejně jako kameny, tedy ponořenám do slabého solného roztoku a následně vystavení sluníčku nejenom pro osušení. Zkuste to, pokud máte dobré úmysly, nic nemůžete zkazit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 25 led 2011 16:59

domnívám, že je možné upravovat podstatu symbolů. není to věc kteoru by zváldo víc než pár lidi tady na Zemi, ale myslim že je možné i zdánlivě dobrý symbol přepojit někam na zlo. Takže symbolu do orgonitů radši ne. Max. tak mentálně, ty se pak dají smazat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 28 led 2011 19:54

Pokud bude mít někdo s Havlama problémy, ať na nic nečeká a hned to s nima řeší.

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 21 úno 2011 19:25

zdravím.můžu HHG udělat takhle?? http://2i.cz/84225872a1 (našel jsem někde na netu tento návod http://www.ulozto.cz/7907378/how-make-hhg-pdf ). jde mě o ten horní krystal :?: :?: :?: :?: :?:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od kocour » 21 úno 2011 21:44

sirm píše:zdravím.můžu HHG udělat takhle?? http://2i.cz/84225872a1 (našel jsem někde na netu tento návod http://www.ulozto.cz/7907378/how-make-hhg-pdf ). jde mě o ten horní krystal :?: :?: :?: :?: :?:
Zjednodušeně: představ si pod hrotem šipku, která ukazuje směr proudění energie: v případě, který ukazuješ, vidím, že směřuješ veškerou emitovanou energii do boků, ve směru těch čtyř vodorovných krystalů. Není to asi blbě, možná to má pro nějaký spešl. úkol smysl, ale pocitově mě to táhne otočit svislý krystal obráceně, směrem ven. Konkrétně mi nepasuje tvar homole versus směr krystalu.

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sirm » 21 úno 2011 22:02

Zdravím.

mě ten směr taky nějak neseděl.Ale budu to vyrábět poprvé a nechci nic zkazit a v tom návodu je právě obráceně tak se raději zeptám.Takže hrotem nahoru.díky

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od pepr » 21 úno 2011 22:42

Já tomu nerozumím vůbec, ale on to někdo z místních jistě přesněji objasní. Ale vždycky se objevuje zmínka o jakési polaritě krystalů. Pokud existují dvojhroty, musí mít každý z jejich hrotů jinou polaritu. Logicky by se z toho dalo vyvodit, že polarita nemusí souviset s tím, na které straně je špička.

Nebo jinak, asi nestačí, aby tam byly jakékoliv krystaly špičkou ven. Asi musí být spárovány ty správné krystaly.

A asi je opravdu lepší začít obyčejnými TB a nějaké HHG si prostě koupit u zkušenějších.

(Já nedělám ani TB, protože... proto. A přesto jich tu teď mám krabici ;) )

Odpovědět