Jak na výrobu Orgonitu

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
alien
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2011 14:26

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od alien » 25 srp 2011 10:02

ještě se chci zeptat,je to možné že když dám otevřenou dlaň nad tak z toho čistě Al jde jakoby zima a z AL/bronz zase teplo,manželka z obou jakoby brnění a mravenčení,kyvadélko se nad oběma točí jako šílené a virgule se kříží.
dík
p.s. nebyl by tu někdo z okolí Frýdku Místku?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 25 srp 2011 14:34

jde pravděpodobně o toky energie, každej orgonit může mít jinej směr. Zima je většinou přichozí energie z venku, teplo je odchozí energie z tebe.

Zkus mi poslat fotku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stranger » 31 srp 2011 02:40

Já jsem dneska odlil dva ,rekl bych krízence TB a HHG.Docela se povedly,nevým jak to je s výkonem,ale opticky se vyvedly,ve vysokém lesku.Jsem rád,ze jsem objevil tuto stránku.Navstevuju i nemecká fora,kde jsem se mimo jiné docetl,ze W,Reich odrazoval od pouzívání aluminia pri stavbe orgonitu.I kdyz jsem se setkal s ohlasy,ze alu funguje.Já je stavím intuitivne,pouzivám rúzné krystaly,hrudky,malé tromlované a jednohroté.Po odlití prvního TBjsem spozoroval,ze se u me zvýsila aktivita,takze to asi zabírá,i kdyz mám ruku nad ním,nic zvlásního nepocituji.Tot zatím vse,zdravím vsechny orgonauty.

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Stranger » 31 srp 2011 02:41

sorry,nevím,ze jo.......

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 30 říj 2011 18:06

hlad píše:Hledal jsem, jak do orgonitu umístit krystal. Je tu popsáno, že hrotem dolů. Předpokládám správně, že hrotem se myslí vršek krystalu (špička) a spodek krystalu je tam, odkud rostl (má mléčnější zabarvení)?
Dále prosím o upřesnění fráze "hrotem dolů":
-hrotem dolů do forem při výrobě, tedy po vyndání z formy (forma je většinou "vzhůru nohama") bude hrot nahoře?
-hrotem dolů tak, aby byl hrot dole po vyndání z formy a posazení orgonitu tak, jak má být položen, tedy při výrobě ho dár do formy hrotem nahoru?
Děkuji.
Ahoj, na toto tady asi nikdo neodpoví, nebo každý jinak. myslim,že se musí zkoušet a praxe ukáže. Asi nemá cenu se držet nejakých postupů, protože i nejpropracovanejsí fotonavody se kříží a protiřečí( např, připravime si dvouhroté ktystaly a nakonec použijeme jednohroté).Nakonec nelogické veci. Potom se na to jde pocitově, ano neco na tom je, ale zase se to potom liší. Máme jedina návod na TB, kde muže byt i křemen :-), A do CB bych doporučil experimentovat s CU trubkami, tak ab byly zatím dole rozebiratelne, aby šlo menit, nebo otacet krystaly. A zasypat TB-čkama.TBčka budou simulovat zalití a koukat :-). Zbytek je na každém co si zvolí. Pryskyřici se tady najde, krystaly a jejich hroty se jednoznačne nedovíš a šponky se tady taky najdou. Vysledky se merit nedají, pouze verit kyvadlu nebo vselijakým virgulím. Jsem zvedav, jestli okolo mne budou taky jednou létat helikopotvory, nebo alespon se nekdo vznášející v hmoždíři a odpichující se hadem :-).Orgonity jsou pekne a navykové, zdají se jednoduché na vyrobu, ale musi se pochopit podstata. Na tom podvedomí taky neco ale bude. Jen me vadí, že tam nekdo namrská krystaly kamkoli hrotama a jeste to tady prizná a klidne na svych strankach píše....nakupujte, fuguje to!!!!!!! PROSTE POCITY. Kdo tady rozšifruje trosek Krystaly křištálů???
Kde použít jednohroté(HHG??), kde použít dvouhroté (CB???), ktere jsou prý skoda použivat normalne, co je normalne??? Nebo se tento prispevek taky pro jistotu prehledne???....
Preji krásné dny, plne slunicka.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Majkl1 » 09 lis 2011 19:38

Tak do včerejška jsem se snažil naprat do orgonitu co nejvíce špon. Nahoru co nejmenší, dolů větší. Krystaly co největší a někdy i několik. Často jsem ty větší drtil na menší. Všechno je to omyl!
U manželky jsem objevili netušené schopnosti cítit energie. A to nejen jejich směr, intenzitu, ale i jejich nálady. Posbíral jsem orgoše, které jsem měl kolem domu, na střechách a pod., které nebyly zakopány a dal jsem jí je okoštovat. U těch které jsem si myslel, že budou "silné", protože byly z těch správných intgrediencí kolikrát cítila jen slabé záchvěvy a naopak. U těch prvních, kdy jsem tam mě více pryskyřice než špon, to s ní někdy doslova cloumovalo a nebo vyloženě rozesmívalo. Mám tak jedinečnou možnost zkoumat "naživo" co působí a jak. Základem jsou v první řadě krystaly osobně vybrané. U těch koupených je to tak 50:50 a i tak jsou více či méně "silné". Rozhodně v celém pytlíku od Bláhy nebyl žádný, který by vyloženě pulzoval. Účinost velice významě stoupne po očištění. Ale i u toho je rozdíl v postupu. Do teď jsem je dal na misku a nechal protékat vodu. Ne že by to nefungovalo, ale ... Je potřeba zjistit polaritu krystalu. Poté ho čistit pod vodou tak, aby voda tekla od kořene a opouštěla ho na "špici". To má daleko vyšší účinnost. To samé platí u orgonitů. Časem se "zanáší". Pokud se krystaly ukládají špicí nahoru, není pak problém s jejich očistou. Oproti krystalům je však potřeba orgonit nechat obtékat vodou cca 2x déle. O náladě při tvorbě orgonitu a při čištění a manipuaci s krystaly a společnosti sluníčka ani snad mluvit nemusím. Zatím nebyl objeven žádný, který by byl "negativní". Pouze jeden, jež se tak z počátku jevil, byl nazván melancholikem. Několik jich bylo "úsměvných", ty jsem si pak nechal doma, i když po estetické stránce bych si dal tak 4 mínus. :D
Univerzální programovatelnost orgonitů mě úplně dostala. Je to síla a 100% funguje od okamžitého ústupu bolestí, dobrých snů až po tvorbu modré oblohy.
Chceme s manželkou otestovat spirály a různé materiály, takže pak dám vědět, jak to vypadá.

calleb
Příspěvky: 33
Registrován: 10 zář 2011 14:36

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od calleb » 09 lis 2011 20:14

sem zmatenej stěma šponama, někdo tady psal že by se měli na špici krystalu dávat hrubé špony a jemné dát do spodu
u HHG,., tak jak je to správně :?: nebo je to jedno :?:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 10 lis 2011 15:46

Ahoj, co to prosim znamena "hrotem nahoru"??? myslim, že se tedy jedna logicky o jednohrotý krystal, ale jak na to, špicí nahoru a pri vyklopení z formy bude špicí dolu???....Nebo po vyklopení z formy bude hrotem nahoru???? bereme prece, že dno formy je vrch orgonitu??....
diky za info.....:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Majkl1 » 10 lis 2011 17:39

Hrot krystalu bude na vrchu orgonitu. Víc polopatě to snad ani nejde :P

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 24 lis 2011 11:54

Při vyrobe ve formě nebo pri postaveni hotoveho orgonitu na stul??...Prosim polopate... :lol:
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od kolosjackos » 24 lis 2011 12:47

zisti polaritu kristalu a pak positivni stranou (vetsinou hrot) k vrchu orgonitu. to znamena, ze kdyz ho vyrabis (treba hhg) tak hrotem dolu aby po vyklopeni byl positivni pol smerem ke spicy, pokud das kristaly i do zakladu tak smerem ven z orgonitu. ohledne mereni polarity http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t= ... 150#p13862
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od Majkl1 » 24 lis 2011 13:39

Ono bude taky důležitý vědět k jakému účelu bude orgonit sloužit. Jelikož u krystalu se to má tak, že z hrotu jde konstruktivní (chladná/implozivní) energie a z kořenu destruktivní (teplá/explozivní) energie, lze ho využít i třeba k likvidací plísně. Pak umístíš krystal tak, aby po umístění orgonitu šla právě ta teplá energie na plíseň.
Jak krystal taj orgonit se dá používat jako z pohádek známá mrtvá a živá voda. Mrtvá voda - v našem případě kořen krsytalu působí destrukci buňěk, tudíž vhodné použít na hnisavé rány, bakteriální povrchová onemocnění, plísně apod. Takto ony buňky zlikviduje. Po jejich úmrtí hrotem krystalu nastartovat a řádně stimulovat ozdravné procesy. U těla se to dobře praktikuje malými osobními orgonity, kde jsou vhodně rozloženy směry toků obou energií.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 24 lis 2011 13:40

Diky....za info....Ovsem pri vyrobe HHG se zde vedou dohady jestli hroty dovnitr nebo ven....i nakresy tady jsou ruzne...Ale asi to funguje...udajne když jsou hroty ven, tak je silensi....a když dovnitr, tak ma snad lepe usmerneny tok ....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 24 lis 2011 13:53

Aha jak píše Majkl, to znamena, že tedy pro využití obou energií..(.kořen,hrot), není dobrý mít osobní orgonit ve tvaru kuželu??...to by se musel držet orgonit špicí dolu...tož je hloupé při tomto tvaru.Takže pro osobní ucely bude asi lepší použít tvar TB k peknym krystalem + harmonizační kameny + spirala a využívat obou zdrojů energie, jak je treba :-)
Jak tedy nakombinovat u HHG krystaly aby do okolí vyzařovala pozitivní energie??...pokud to bude kužel, to znamena, že hroty ven??...a dovnitr bude proudit ta negativní??... to musi logicky znamenal, že potom pri použití 5xkrystal v HHG se tyto toky energií tlučou :-).....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak na výrobu Orgonitu

Příspěvek od sysel » 24 lis 2011 13:58

Takže, když mam v peknem kuželu krystal s hrotem dolu, tak dole pod orgonitem, proti hrotu krystalu jde tok životodárné energie??... a když je kořen krystalu v spici orgonitu nahoru, že do okolí proudí mrtvá destruktivni energie??..
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět