Jak na Power Wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Jak na Power Wand

Příspěvek od Aerosmith » 02 srp 2009 22:46

Můžete sem někdo dát návod nebo český odkaz na výrobu PoverWandu, lepší než odkaz na orgonetu? Pokud to půjde i s hodnotami dle výstupů na zapperu. Já ho mám třeba jen s jednou pevnou frekvencí 33 kHz, napětí (vstupní 9V).
Dík

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na Power Wand

Příspěvek od mufin » 09 srp 2009 20:27

Je tady k tomu na webu někde celá diskuze, dokonce jsem ji založil myslím, tam jsou info... Psalsem tam a ukázal mé vyrobené cívky na velké krystaly, napojené na můj Ravo Zapper - ten má nastavitelné frekvence, tak tam dávám doporučovaných 15Hz a krmím to asi 12 volty na výstupu. Víc nemužu, ta cívka má moc malej odpor, a zapper už to vyhodnocuje a detekuje jako zkratované elektrody a vypíná se, i tak tam mám ještě v sérii odpůrek 300 ohmů, jinak by to šlo do zkratu snad už myslím ve 4 voltech a míň tam ani nejde nastavit. Takže ten můj zapper aby jel hezky na plnej výkon a využilo se potenciálu a nemuselo se to snižovat odporem, tak by mohl mít takových cívek s krystaly v sérii snad klidně deset :lol: i víc - takový orgonový dělo... :geek:
Možná ideální by bylo postavit mohutné CB s většími krystaly, opatřenými důkladnými cívkami, cívek a krystalů a tyčí třeba 16 a celý to krmit zapojený do série tím RavoZapperem na plnej kotel :D

Odpovědět