Cloudbuster (CB)

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 13 lis 2009 01:24

slurm píše:Aerosmith a vrtulnicek jsi nevidel?tak po 15 hod?
Vrtulník nee,ale něco jako Zlín (dvoumotorák vrtulový) se jednou otočil nad městem a pálil pryč. Neměl jsem kukr, takže imatrikulaci jsem v té jasné obloze neviděl.
ercečko: myslíš tu fialovou skvrnu na jihu?

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 13 lis 2009 17:55

na tech snimcich je ruzova barva jako zemsky povrch, proste mista bez oblacnosti.. aero ty nesledujes ucinky orgonitu a cbckek nad cr? Nekdy je to fakt paradne poznat, i dnes jsme tady meli temer cely den jasno, jako by to tve cb nejak s mojim spolupracovalo.. rano jsem sedel ve skole, vsude zatazeno a najednou sem z okna proti te oblacnosti zbystril orgon v prostoru a koukal na nej (fakt hodne ho tam bylo videt) a pral sem si pri tom v duchu vyjasneni po orgonu i po mem cb co bylo v tu chvili asi 7km vzdusnou carou (a stale jen kratke trubky :? ) snad pochopite jak to myslim :lol: no ale vykoukl jsem za 10 minut z okna, a obloha se primo nade mnou protrhavala jen tak lehce, do pul hodinky bylo upne nadherne :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 13 lis 2009 20:01

Ano, i tady se krásně vyjasnilo. Myslím, že se Cb rozjede naplno až za pár dní, než se "usadí" jak praví znalci.Myslím taky, že naše CB (tvoje, sophiovo a moje) jsou schopna se spojit. Po neděli jdu koupit ty trubky, ať nežeru ... :lol:

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: CB

Příspěvek od cardej » 13 lis 2009 22:51

Zdravím Tě Aero
jenom jednu poznámku k tomu Tvému pokusu -
z novinek, :lol:
Česko se má podle expertů začít připravovat na fatální sucho
12. listopadu 2009 15:21
PRAHA - Česko není podle odborníků vůbec připraveno na řešení problému hrozícího nedostatku vody. Postup není zajištěn institucionálně ani v zákonech. Podle náměstkyně královéhradeckého primátora Pavly Finfrlové by měl být člověk v zákonech alespoň zrovnoprávněn se zvířaty, aby měl vůbec nějakou šanci. Riziko velkého sucha se týká hlavně středních a severozápadních Čech a jižní Moravy.


Tak si dej pozor , ty jsi tam v té oblasti... :lol:

Já jsem udělal nevědomky jeden pokus. chtěl jsem odrušit uhelnu a kotel UT jednoho baráku nad kterou je ložnice, tak jsem na zpátečku u kotle dal jeden velký TB . přímo na trubku v které proudí voda zpět. a Víš co se stalo?
Již týden je na tím barákem zataženo, Drobně tam přšelo asi tři dni, a nyní tam je stále mraky si slabší , ale jsou. :o

Nyní přemýšlíš, že ten TB dvojitý na trubce s proudící vodou může udělat opak??

Máte s tím někdo zkušenost? :o

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 13 lis 2009 23:57

Aerosmith píše:Ano, i tady se krásně vyjasnilo. Myslím, že se Cb rozjede naplno až za pár dní, než se "usadí" jak praví znalci.Myslím taky, že naše CB (tvoje, sophiovo a moje) jsou schopna se spojit. Po neděli jdu koupit ty trubky, ať nežeru ... :lol:
jojo taky je musim sehnat :-) Dal jsem pred par hodinami cb o neco vys na kopecek, ma tam celkem slusny vyhled na oblohu.. Krasne se vyjasnilo a vsude jsou videt hvezdy, a z te strany kam miri cb stoji mraky.. na poslednim satelitnim snimku maji celou cr zrovna nezobrazenou, tak nevim... ale snimek predtim jde videt, ze nad cr jsou obrovske "ciste diry".. to se mi libi :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 14 lis 2009 02:01

Ahoj cardeji. No snad přispěju s CB ke konsolidaci a rovnováze ve vývoji počasí v naší oblasti. Zvláště, když tady nejsem sám. K tomu orgonitu na proudící vodě? Může to evokovat ve vnějším prostředí taky vodu (jak dole , tak nahoře). Já to bral spíše tak, že chci "ozdravit" zdejší poměrně tvrdou vodu (uhličitanová). Ale zatím nic nepozoruju. Ani ve vztahu k počasí.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 19 lis 2009 17:42

Tak hotovo a je venku nastálo. Uvidíme jak se "zapracuje" :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://aerosmith.rajce.idnes.cz/CB/

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CB

Příspěvek od sophia » 19 lis 2009 18:17

To je fajn! Mám zkušenost, že asi týden to bude spíš horší ta obloha. Podle mého skromného názoru je to tím, jak se budou CB navzájem jakoby "vymezovat" s ostatními. Nehýbej s ním už ale a buď trpělivý a po týdnu to bude VELMI poznat! ;) :)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 19 lis 2009 18:53

dobrá práce, vypadá to moc dobře :) Jo určite to chce čas a bude to velmi poznat ;) jen by to mozna chtelo vyvysene misto, ale nekde mimo svuj pozemek by ti to mohl nekdo cmajznout ty trubky takze asi nee..
jo a chci se zeptat, jestli by nejak cb vadilo, kdyby trubky byly zbrouseny smirglem pekne do zlatova a na nich by byl nastrik cernym (nebo jakakoliv jina barva) sprejem?? diky

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 19 lis 2009 19:39

Už zůstane na místě.
Bohužel tady u nás je hodně spoluobčanů, kteří milují barevné kovy a vyvýšené místo, kde by se to dalo dobře zamaskovat není. Jinak mě už napadlo, jaks psal, že CB dáváš do "divočiny", tak to komplet nastříkat hnědo zeleně maskovacím nástřikem. Myslím, že barva zvnějšku nemá vliv na fci.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CB

Příspěvek od sophia » 19 lis 2009 20:36

Ty trubky bych určitě nebrousil a nestříkal...
Jinak vím o několika CB volně v přírodě, jenom základna a trubky přečnívající 2cm přes základnu a funguje to taky v rámci možností dobře a nelapnul to nikdo... :idea:

A nebo udělat tak robustní (jen základnu), že to nikdo neodnese, třeba 30kg a víc :lol:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 19 lis 2009 22:07

no ja jsem to prave uz nastrikal,aby to nikdo nenasel :geek: a podle toho jak tu bylo pak pekne bych rekl ze to funguje spolehlive.. zakladnu mam nejak kolem tech 30kg je to tezky jako prase,ale jeste musim nejak vyresit jak pak ty dalsi 1,5m trubky k tomu pridelam aby sli maximalne tek odrezat.. a oplotim to ostnacem aby tam nikdo nelez :lol: ne to bych neudelal, aby to nezabilo nejake zvire.. a doufam ze se na to nenapíchne nejaká srna, budu to kolem toho muset označkovat, budou se držet dál :lol:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CB

Příspěvek od Aerosmith » 19 lis 2009 22:53

Omotej ty trubky nějakým břečtanem nebo podobným roštím.Nejlépe s trny... :lol:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CB

Příspěvek od sophia » 19 lis 2009 23:20

Silné CB funguje dobře i bez trubek tzn. trubky jsou jen v základně. Trubky zvětšují dosah a výšku. Důležitá je spíš hmota CB - tak jako je rozdíl mezi 100gr TB a 5kg TB.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: CB

Příspěvek od ercecko » 20 lis 2009 10:35

jojo to je taky jasny,to mam zkusenost uz z norm. orgonitu.. mam pulku zakladny v hline a pulku venku..
je tam takova piskovita puda, kus od toho jsou piskovcove skaly :) Myslite ze v takove pude je dobre prostredi pro funkci dvou trubek v zemi napojenych na mobiovku?
aero: jojo kolem toho cb rostou koprivy,sipkove kere takze trnu dost a jeste nejake ty popinavky se tam beztak chytnou a muzu nasadit brectan nebo to psi vino jak se treba pne po zdi (listy podobne javoru) :-D kazdopadne to dobre zamaskovat a ochranit ;)

Odpovědět