Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 24 lis 2010 20:57

taky už mám, ale je poznat, že už v Braz. s nima zachází jak s mrtvým prasetem. Jsou rozbitý, odřený, obouchaný... Blaha má výrazně dražší, ale větší balí do papírů po dvouch apod.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 24 lis 2010 21:42

Tak tak, krystaly jsou obouchaný a některý jsou polámaný :( takže leda na TB

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Suroviny

Příspěvek od michala13 » 24 lis 2010 23:07

Na HHG nie sú dobré :?: :?:
+ 1 dvojhrotý od Bláhu.. Sú ozaj iba na TB :?:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 24 lis 2010 23:45

jestli chcete něco pěknýho tak mrkněte na ty jejich aukce na aukru. Vydražil sem křištál 200 gramů asi za 100Kč cca. +pošlou ti k tomu 1Kg tromlovaných křištálů. :D takže je to za babku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Suroviny

Příspěvek od petra » 25 lis 2010 01:09

Mike.Jt píše:jestli chcete něco pěknýho tak mrkněte na ty jejich aukce na aukru. Vydražil sem křištál 200 gramů asi za 100Kč cca. +pošlou ti k tomu 1Kg tromlovaných křištálů. :D takže je to za babku.
Jestli jste na kamení a nechcete přijít na mizinu, tak na Aukro nikdy nechoďte ! Denně si slibuju, že tam už nevlezu, ale zatím jsem se neposlechla.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 25 lis 2010 12:34

vím o čem mluvíš :D Snad se mi podaří z ěch křištálů něco vyzkoumat. Aby to nebylo jen že je mám a byli k nečemu užitečný ( a ne jen pěkný, což je vlastně taky užitečnost )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Stisko » 01 pro 2010 22:22

v Minas mají teď předvánoční akci, k jakékoliv objednávce dostaneš 1kg tromlovaných křišťálů jako dárek, takže když si objednáš třeba 2kg křišťálků za 268,- i s poštovným, tak máš 3kg křišťálků do orgonitu za fantastickou cenu, takhle levné ještě nebyly.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 01 pro 2010 22:25

Hm, zřejmě je ČR dost malý trh...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 01 pro 2010 23:09

ty tromlovaný křištály jsou moooc super. Je jich fakt hodně, a jsou překrásný!
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Suroviny

Příspěvek od kocour » 02 pro 2010 21:20

Stisko píše:v Minas mají teď předvánoční akci, k jakékoliv objednávce dostaneš 1kg tromlovaných křišťálů jako dárek, takže když si objednáš třeba 2kg křišťálků za 268,- i s poštovným, tak máš 3kg křišťálků do orgonitu za fantastickou cenu, takhle levné ještě nebyly.
Před pár týdny byla v Minagerais akce křišťálových hrotů (min. 3 cm. dl. každý ) 1kg za 39,- Kč - vzal jsem rovnou tři kila...

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 19 pro 2010 13:33

zdravim,na orgonity jsem narazil nedavno,teprve si prochazim jak na to abych si zhotovil svuj vlastni orgonit,zajima me predevsim kde nejlepe sehnat kovové piliny na vyrobu orgonitu,tady u nas v okoli nevim o nicem,nedaji se nekde objednat? ostatni suroviny jsou me jasny.Na oplatku muzu take prispet takovym postrehem,muzete me popripade opravit nebo rict svuj nazor na to.Myslim si , neboli uz sem to i videl ze je dobre aby orgonit obsahoval i kousek Sungitu,diky jeho vlastnostem,tim se ucel zmnohonasobi.Tesim se na Vasi reakci a rady ohledne pridani Sungitu do orgonitu a jeste jednou prosim o radu kde sehnat ty kovové piliny ,abych si konecne mohl zhotovit svuj vlastni orgonit

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 19 pro 2010 13:33

zdravim,na orgonity jsem narazil nedavno,teprve si prochazim jak na to abych si zhotovil svuj vlastni orgonit,zajima me predevsim kde nejlepe sehnat kovové piliny na vyrobu orgonitu,tady u nas v okoli nevim o nicem,nedaji se nekde objednat? ostatni suroviny jsou me jasny.Na oplatku muzu take prispet takovym postrehem,muzete me popripade opravit nebo rict svuj nazor na to.Myslim si , neboli uz sem to i videl ze je dobre aby orgonit obsahoval i kousek Sungitu,diky jeho vlastnostem,tim se ucel zmnohonasobi.Tesim se na Vasi reakci a rady ohledne pridani Sungitu do orgonitu a jeste jednou prosim o radu kde sehnat ty kovové piliny ,abych si konecne mohl zhotovit svuj vlastni orgonit

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 19 pro 2010 14:03

Jeste mam dotaz,akorad brouzdam internetem a zjistuji a narazil jsem na stranku ,kde se pise ze se da pouzit i smůla ze stromů nebo smrkova pryskyrice,nemate nekdo s tim zkusenost?Ze to prave pri vyrobe nesmrdi ,ale nevim jestli to ma i ty ucinky jake to ma mit.Pise se tam treba i tohle 'funguje i smůla ze stromů nebo sádra…), která se vyrábí z ropy a obsahuje krystalickou mřížku."

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 19 pro 2010 14:32

Smůla ze stromů je naprosto nejideálnější řešení. Sádru nevím, nezkoušel sem.
Pryskyřice od Havolpolu je asi nejefektivnější řešení ...
+Osvědčil se mi včelí vosk. Orgonit je po tom sice trošku míň výkonný, ale energie je mnohem jemnější a příjemnější člověku.

Takže je napr vhodné včelí orgonitu do bytu, hezky voní a jsou přejemné. Z umělé pryskyřice na gifting a orgonity ven.
A ze stromové pryskyřice bych ven asi taky nedával. Co jsem je viděl tak měli problém zcela ztvrdnout. Takže nesmí na moc velký teplo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od kozma » 19 pro 2010 14:53

Na sádru bacha. Sádra nefunguje. Kdosi na zahraničních serverech začal hrozně propagovat tzv. ,,plasterity" Lidi se dušovali jak je to silnější lepší nevim co, sylfy jim lítaly snad i z hrnce s gulášem a pak udělal Sensei kirilianový fotky orgonitovejch materiálů... a výsledek ? Mrkněte sami...
http://warriormatrix.com/about7395.html

Ano, na posledním snímku u sádry není žádné vyzařování.

Odpovědět