Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Hox » 01 kvě 2010 08:32

na té fotce toho není moc vidět, ale takhle vypadá ta modrá po vytuhnutí:

Obrázek

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Stisko » 01 kvě 2010 18:49

to se mi líbí, to zkusím objednat, vypadá to, že je to průhledné zhruba jako Havelpol 1? Díky, za supr rychlost, jak jsi mi to vyfotil. Jinak orgoušek je moc hezkej :)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 02 kvě 2010 21:15

No tak si asi objednám jen 4kg pryskyřice a pak uvidim, Vezmu asi Haveplol 3 extrémně nízkoemisní. A doma mam ještě několik ml peroxidu, tak snad to bude stačit. Stačí tam tedy málo peroxidu, nebo se tam nedává vůbec nic? Doma mam ještě i 18% perxid, hehe myslíte někdo že by to mohl být i on? Nemá s tim někdo zkušenosti? :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 05 kvě 2010 16:11

prosím, jaké jsou vaše zkušenosti s použitím alobalu ? Asi nebudu mít ještě hliník jako špony, tak sem myslel že by mohlo na drobno rozsekat alobal. Myslíte, že to bude fungovat ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Suroviny

Příspěvek od cardej » 05 kvě 2010 22:16

Trochu jsem se na to podíval a zajímavé.


Obrázek

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Hox » 05 kvě 2010 23:53

sice tomu nerozumím, co ty čáry znamenají, ale vypadá to zajímavě :-)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Stisko » 06 kvě 2010 11:55

taky tomu nerozumím, ale je to hezké, vypadá to jako ptáček (sovička) v hnízdě. :lol:

s alobalem bohužel zkušenosti nemám :?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Suroviny

Příspěvek od pepr » 06 kvě 2010 12:08

:D Já v tom vidím radiální vyzařování a víry (sovička s měkkým i :D ). Jako každé pole, je to ovlivněné předměty, které to pole mohou ovlivňovat (třeba ta ruka). Prsty fungují jako anténky -- ty víry od nich. Ale možná to tam vidím (vizuálně, na tom obrázku, nejsem citlivý), protože to tam chci vidět. Tak jako jsou z kořenů v temném lese hadi...

Ono to bude asi jako když se vás někdo zeptá, "proč se ti ta kytka/obraz/..." líbí. Asi se to špatně vyjadřuje. Je to tak, cardeji?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 06 kvě 2010 15:41

cardeji, mohl bys nám ještě tvoji kresbu přečíst?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Suroviny

Příspěvek od cardej » 06 kvě 2010 21:02

Orgonit na obrázku má vnitřně dvě centra jakoby S – siločáry na způsob magnetu- jakoby ve tvaru nomády..
Ze středu ruky která ho drží přisává energie tří meridiánu- tří ohnů-energetických drah toho dotyčného člověka – takže přisává to co mu připadá jiné nebo škodlivé- takže čistí.
Kloub palce mezikloubí není čisté, takže opět se to čistí a zároveň kloub palce je anténou která přisává energie z prostoru okna nebo rámu.
Malíček- orgonit se snaží malíček ovlivnit- čistit energeticky zdůrazněno přisávání nečisté energie malíčku do nitra orgonitu přes střed ruky , což signalizuje stav močového měchýře a močových cest.
Na malíček má vliv spojovací rámeček nebo tmel skel ve spodní vlysu okenního křídla- Dotyční je citlivý na vliv chladu a průvanu od spoda a od nohou. večer by si měl vždy napařit nohy ....
Ten dotyční by měl pít čaj zvaný Zlatobýlka.

Naznačuje to změnit skladbu pití- pít více pramenité správně čistě programované vody, aby odstranila skryté usazeníny na dně moč. Měchýře a na levé ledvině.
Zároveň orgonit tvoří svým pole ochranu před nějakou energií z vnější strany okna jakoby ve tvaru štítuproti vlivu– asi teploměru nebo rámu.
Zároveň se vlivem orgonitu zvýrazňuje napětí ve spodní rohovém spojení okenního ránu a v tom směru i napětí rohu skla.V Rohovém spojení rámu okna je změna- je tam oslabení spojení.
Přes tyto vlivy má tento ORGONIT dvě centra jakoby S nomáda a ve své horní části vyzařuje strukturou siločar ven.
Ještě něco čistí co je na vnitřním parapetu okna v místě otvírání obou polovin, ale to není jasné.
Jinak celková kresba představuje hlavní siločáry energií, které má ten Orgonit na obrázku.
JInak nic neříká- pardon- říká - hledá se partner- nemá jasno komu patří....

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Suroviny

Příspěvek od rastoo » 06 kvě 2010 21:40

cardeji ,klobuk dole ako dokazes citat z tej fotky, chcel by som ta poprosit ci by si sa nemohol nejakym sposobom pozriet na mna, mam tiez nejake zdrav. problemi, ale podla lek.som ok, teda aspon podla doterajsich zakladnych vysetreni.dakujem.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Hox » 07 kvě 2010 06:23

díky, díky

s tou vodou si říkám už delší dobu, že bych měl pít víc čistou vodu nebo na ni úplně přejít, asi to tak udělám. Taky sem nebyl rozhodnutý kam tenhle kousek půjde, ale teď už vím, bude to můj osobní terapeut :mrgreen: . a v mezičase bude pracovat v ledničce, neb je nízkoemisní.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Stisko » 07 kvě 2010 08:41

čarději - SUPER!!! Tohle vidění máš vrozené, nebo ses to učil? Je vidět, že víš o čem mluvíš.
Hox- objednávala jsem tu nízkoemisní, těšila jsem se, že taky budu mít modré orgoušky, a oni volali, že jim zgelovatěla, tak jsem ostrouhala. Tak příště :(

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Hox » 07 kvě 2010 08:43

jojo kdyby zůstala stejně modrá i po vytuhnutí, tak by to bylo super, je taková do azurova :)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 07 kvě 2010 09:34

Tak tedy když si objednám pryskyřici, bude mi stačit jen peroxid? asi vezmu Havelpol3 :roll:

Odpovědět