Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
bravarka
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2014 10:16

Re: Suroviny

Příspěvek od bravarka » 20 říj 2014 16:40

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s pryskyřicí ze stromů..jak ji roztavit, jak brzo tuhne...voní doma aspoň? a je pravda, že se žádná forma (ať už sklenice, štamprle, formička na písek) nemusí vymazávat - kdyby nešla vyklopit, tak dát na chvíli do mrazáku a pak pod studenou vodu? nebo raděj mazat vše a čím? stačí silikonový olej za 50.-?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 22 říj 2014 18:48

Vyhledej si slovo kalafun* a určitě něco vypadne. Čárový kód na balení nenech přejíždět čtečkou.
Formy pravděpodovně nebudou potřebovat nijak vymazávat.
Tavit šetrně, aby nezačala hulit, kadidlo to není... To znamená, že i bude brzo tuhnout.

Zaira
Příspěvky: 1
Registrován: 16 pro 2017 11:10

Re: Suroviny

Příspěvek od Zaira » 16 pro 2017 11:16

Dobrý den,
doufám, že nebude vadit když sem vložím nabídku (nenašla jsem zde lepší vlákno).

Objednala jsem si z eshopu Blaha nějaké kameny pro umělecké použití. Mimo jiné i drcený křišťál.
Bohužel jsem však hned po rozbalení zjistila, že mi pro mé využití vizuálně nefunguje.

Mám proto doma nyní 1kg drceného bezprizorního křišťálu.
Je to tento, velikost 5mm.

http://www.mineral-blaha.com/kristal-pr ... vy-drceny/

Nabízím za 150kč + předání v Praze. Třeba někomu udělá radost, že nebude muset platit poštovné, které bylo docela drahé.

bryan
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2020 13:18

Re: Suroviny

Příspěvek od bryan » 14 led 2020 13:36

Dobrý den,
doufám, že nebude vadit když sem také vložím nabídku. Nabízím k prodeji jemné, velmi čisté hliníkové šupinky. Cena je 100,- Kč za 1 litr šupinek + pošta. Foto na vyžádání.

Odpovědět