Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Suroviny

Příspěvek od pepr » 19 pro 2010 15:51

A souvisí Kirilianova fotografie nějak s činností orgonitu, tj. s druhem energie, které produkuje? Na Kirilianových fotkách se zobrazují třeba i mince.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od kozma » 19 pro 2010 17:04

Mno přímo že by na těch fotkách byla zachycena orgonová energie to ne. Avšak. Mince je vodivá..
Na EW fóru se o tom pojednává tady.. já jsem mizernej překladatel
http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?t=1172

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 20 pro 2010 11:04

jeste bych se chtel zeptat ohledne ty medi a hliniku,co tam treba nastrihat medenej a hlinikovej drat,kdyz nemuzu sehnat z zadni dilny spony,sem koukal tak nelakovanej medenej drat 0.4 delka 20 m stoji kolem 40 kc.Hlinikovej sem teda zatim nasel jen 200 metrovej na vybeh na psy,ale urcite se bude dat koupit mensi a tenci,co vy na to jako zkuseni vyrobci?ma to cenu to tam strihat?

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Suroviny

Příspěvek od petra » 20 pro 2010 12:21

radek píše:jeste bych se chtel zeptat ohledne ty medi a hliniku,co tam treba nastrihat medenej a hlinikovej drat,kdyz nemuzu sehnat z zadni dilny spony,sem koukal tak nelakovanej medenej drat 0.4 delka 20 m stoji kolem 40 kc.Hlinikovej sem teda zatim nasel jen 200 metrovej na vybeh na psy,ale urcite se bude dat koupit mensi a tenci,co vy na to jako zkuseni vyrobci?ma to cenu to tam strihat?
Ahoj Radku, zajdi si tam, kde se dělají klíče. Mně odsypali vždycky (chodím na tři místa), ale je to drobná drť. Potřebuješ i hrubší. To stříhání nebo trhání (u tenkých hliníkových špón to docela jde) je hrozná babračka. Nejlepší asi je, najít si nějakou továrnu nebo dílnu, kde to mají jako odpad a většinou se toho docela rádi zbaví.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 20 pro 2010 18:02

nastříhat drát sem zkoušel taky v prvních odlitcích. Komentoval bych to takhle. Kdo si počká ten se dočká. Rozhodně to stojí z ato. Pokud chceš rozesílame špony zadarmo (hliník). Ted žu to nemůžu moc kontrolovat ale pokud vim tak to ještě funguje. Je tu někde na to post.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 20 pro 2010 21:20

Mike.jt trochu nechapu jak to myslis tim kdo si pocka ten se docka....to jako ze to strihani je nanic kvuli pracnosti,nebo nefunkctnosti?No a s tema sponam s tim rozesilanim je to jak????jaky mnozstvi ses ochotnej poslat a jaky je postovny.Snad nevadi ze ti tykam.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Suroviny

Příspěvek od Mike.Jt » 21 pro 2010 17:54

nevadí, nejsem zrovna nejstarší. Kdo si počká ten se dočká. Určitě nalezneš zdroj špon, nastřihanej drát taky "funguje" ale jak vidíš z těch uvozovek, myslím že se vyplatí počkat a najít si pořádnej zdroj a vše si pořádně promyslet.
Špony zadarmo, mno jsou vánoce, takže někdy po vánocech, by ti mohli něco poslat. Řádově se pohybujeme v kilech. Nad 10 Kg je to už docela problém, blbě se shání krabice. Poštovný bejvá cca 120 - 150. +necháváme možnost připočítat k tomu příspěvek kterej používáme (já už vlastně ne) na orgonity. Ale vyžadováno to neni.
Jediný problém co byhc v tom viděl je otázky kdy by ti to hoši poslali. Ono o vánocích se nikomu tahat pytel špon nechce, +navíc asi budou i pod sněhem.

jinak malá douška. Odlejvat orgonity je dobré v 20 stupních. Jinak je to docela riziková záležitost vyžadující hodně zkušeností.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 21 pro 2010 19:23

to mike.Jt
super,tak se muzem domluvit nejak po svatkach,zatim dikec a vsem krasny svatky

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 21 pro 2010 19:39

vosky i sádru jsem si pokusně dělal - nepoužitelné.
šungit je dobrej, ale že by měl něco násobit, to teda ne.

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 22 pro 2010 09:52

Ondřej píše:vosky i sádru jsem si pokusně dělal - nepoužitelné.
šungit je dobrej, ale že by měl něco násobit, to teda ne.
No uz sem to teda videl ze se pouziva Sungit kvuli vlastnostem ktere ma
# efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje GPZ a technogenní vlivy
# zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a silu
No ale treba to zmerit jestli to v orogonitu ma vliv,ale cetl jsem ze se dokonce doporucuje prave pro znasobeni ucinku treba i prilozit ,nebo mit vedle sebe sungitovou pyramidu a orgonit a jak rikam i jsem to uz videl rovnou vlozeny uvnitr orgonitu

radek
Příspěvky: 10
Registrován: 19 pro 2010 13:22

Re: Suroviny

Příspěvek od radek » 22 pro 2010 09:55

to mike.Jt
Vis co me jeste napadlo ohledne toho hliniku jak nabizis,Ja totiz jedu ted na svatky k rodine,tak se te chci zeptat odkud jsi,ze kdyby to bylo cestou,ze bych si to mohl u tebe vyzvednout osobne a nemuselo by se to posilat,samozrejme bych si to i vyhrabal z toho snehu at s tim nemas starosti.

murjel
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2011 03:51

Re: Suroviny

Příspěvek od murjel » 24 led 2011 04:11

Saila píše:stejne jako kdyz jsem si v jednom obchode s potrebama pro lidi co delaj bizuterny zalezitostii tak tam maj i kameny s dirkama a videla jsem ze tam maj mesicni kamen ale v podobe lotosovyho kvetu tak se jich ptam jeslti je to fakt mesicni kamen (umysl dat ho do orgonitu) tak mi rekla ze to je mesicni kamen ale vyrobenej umele.... tak jsem byla fakt rada ze mi to rekla na rovinu:-D protoze to bych do kolacku taky nedala...


Edit: hele nemate nekdo neco jako sutrlist? neco kde by byl seznam kamenu a na co jsou i co se tyce duchovniho hlediska a jakymu elelentu patrej?
Začala jsem pročítat tohle fórum a nedá mi to, abych se nezapojila. Všichni aktivujete a odléváte. Trošku jste ale opoměli poděkovat všichni bez rozdílu matce přírodě za to, že vydala své kameny, abyste je mohli použít. Takže než budete kamenům ubližovat, požádejte je nejdříve o odpuštění a vysvětlete jim, že je používáte pro dobrou a užitečnou věc. Také byste neměli zapomínat na to, že i kámen by si měl po čase odpočinout, což se dělá tak, že se na nějakou dobu zakope do čisté země (nesmí být hnojena), kde si kámen odpočine, než bude opět silný.
Jak provést očistu, k čemu je který kámen a pro jaké znamení se hodí nebo je použitelný najdete na stránkách www.carodej.zde.cz v sekci kameny (je možné, že bude docházet v dohledné době k výpadkům stránek za což se autor webu omlouvá, ale migruje na jiný server. Jinak bude i nadále odkaz funkční po migraci na jiný server pod stejným odkazem). Pokud by někdo nenašel některý z kamenů, který by chtěl použít, napište, patřičné informace o druhu kamenu dodám. V sekci talismany pak najdete i význam kovů pro jednotlivá znamení. Je toho co se týče informací dost a než se tím prokoušete, tak Vám to určitě potrvá. Držím palce, aby Vám tyto informace k něčemu byly a já jdu pročítat dále návody a postupy, abych získala obraz, k čemu to ještě může být dobré. Až to pročtu, budu mít asi hodně dotazů, takže mne berte jako nováčka a mějte se mnou trpělivost.

murjel
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2011 03:51

Re: Suroviny

Příspěvek od murjel » 24 led 2011 04:15

pepr píše:A souvisí Kirilianova fotografie nějak s činností orgonitu, tj. s druhem energie, které produkuje? Na Kirilianových fotkách se zobrazují třeba i mince.
Pokud vím, tak do Prahy jezdili manželé, kteří dělali fotografie aury. Možná by stálo za úvahu se domluvit s někým, kdo orgonit má po ruce a obětovat peníze na vyfocení aury orgonitu, pokud je to možné vyfotit. U lidí to funguje, to jsem ji ověřila, ale to už je hodně dlouhá doba. Asi by se mohlo začít vyhledávačem a zadt třeba fotografie aury. Vím, že ten přístroj je hodně drahý a fotografie kdysi (cca 8let zpět) stála 500,-Kč i s výkladem. Myslím, že by to možná za zkoušku stálo. Pokud do toho někdo půjdete, jsem ochotna se připojit a na zkooušku část fotografie zaplatit. Jako invalida moc na rozhazování nemám.

murjel
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2011 03:51

Re: Suroviny

Příspěvek od murjel » 24 led 2011 04:42

Zenko.Idane píše:A tomuto moc nerozumím engliš mi nejde mužete mi to někdo osvětlit? To jako vypadá že jdou dělat krystaly doma?? :) http://www.youtube.com/watch?v=R78f3TsN ... re=related
Pokud si dobře pamatuji, tak na základní škole jsme v chemii dělali různé pokusy s vodou a krystalizací, takže některé krystaly, třeba soli a podobných prvků si můžete udělat i doma. Jinak je znám i postup, jak přetavit křišťálové kameny a odlít z nich různé čisté tvary. Je ale také pravdou, že pec k tomu potřebnou asi doma mít hned tak nebudeme, protože je to docela hodně drahé zařízení. Z přetaveného jantaru se dnes normálně odlévají různé tvary, ale jantar je pryskyřice, takže tam je to snadnější.

murjel
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2011 03:51

Re: Suroviny

Příspěvek od murjel » 29 led 2011 15:50

Ondřej píše:oni jsou před krachem nebo co?
Nejsou před krachem, ale kdo chce, tak si může koupit menší množství a třeba se o to poprat v aukci. Většinou to nemají za pevnou cenu, ale jako aukci, málokterý kousek je potom za kup teď. Navíc je tento prodej oddělený od shopu jako takového. Ve stejném období jsem jupovala jak na Aukru, tak v shopu, protože v shopu neměli to co na Aukru a obráceně. Chtěla jsem, aby mi to sloučili do jedné platby a jedné zásilky, nešlo to. Takže kdo chce, může nakupovat na Aukru, komu to nevyhovuje nakupuje v shopu. Doporučuji prohlédnout oboje, než se napevno rozhodnete. V každé nabídce mají něco jiného.

Odpovědět