Jak pracovat s minerály

Jak začít, zkušenosti...
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 13 lis 2010 21:36

např velký emocionální výlev se může do krystalu dostat jedna dvě :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 13 lis 2010 22:50

vlady píše:No mě příjde divný když je kamen tisíciletí v zemi mezi svými, Tak snad za tu chvíly co je na povrchu se zkazit nemůže.
Úplně stejně by to mohlo fungovat i opačně: žiješ tady na Zemi x-desítek let a pak Tě zničehonic zakopou. Jak by Ti asi bylo?
Možná blbé přirovnání, ale tady nejde ani tak o čas, jako o změnu vibrací - mám tu pár desítek krystalů, co se mi tu rochní ve vodě a občas si s nimi hraju - vždy si vytáhnu jednoho z nich a kochám se jím. Vytáhl Dnes to byl krásný malý hrot s hlubokým, silným kořenem, z jedné strany seřízlým, který byl evidentně odtržený od svých bratříčků z velké křišťálové drůzy a mě ho bylo v té chvíli skutečně líto - on sem byl vytržen ze svého světa a je tu sirotkem... Nelehko se to popisuje, ale ten pocit jsem z něj měl - víc než z jiných, kteří jsou na tom dost podobně. Země je pravým domovem kamenů a je dobré na to pamatovat. Tady jsou na návštěvě, často - bohužel - nedobrovolně.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od vlady » 14 lis 2010 01:39

Jo je to výstižné. Je mi jasné že člověk nemůže na 100% nahradit domov komukoliv.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 14 lis 2010 16:29

s čím zkoušim experimentovat je mentálěn propojit krystal zase zpátky do země / nebo do slunce. Myslím že by se mu to mohlo líbit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 14 lis 2010 18:51

Mike.Jt píše:s čím zkoušim experimentovat je mentálěn propojit krystal zase zpátky do země / nebo do slunce. Myslím že by se mu to mohlo líbit.
Možná že to mentálně jde, ale sázím na jednodušší praxi, takže je propojui se Zemí a vodou rovnou fyzicky :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 14 lis 2010 18:54

tak dkyž je dáš do země nebo do vody tak s nima zase nemůžeš pracovat, nebo se pletu ?
I když možná orgonit kde se křištál dotáká země, by nebyl špatnej.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2010 17:52

vlady píše:No mě příjde divný když je kamen tisíciletí v zemi mezi svými, Tak snad za tu chvíly co je na povrchu se zkazit nemůže.
Stačí se na krystal jen letmo podívat a už je mu věnováno víc pozornosti, než za posledních x miliard let. A vše se do něj okamžitě nahrává.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od vlady » 15 lis 2010 18:50

Ondřeji, já přišel do styku s krystaly jen jako radioamatér. Takže jsem do nich pouštěl proud, mořil je v parách jódu nebo koupal v ustalovači. Tak to se jim asi moc nelíbilo.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2010 18:56

:lol: no s tím bych si moc hlavu nelámal.

Uživatelský avatar
Zareta
Příspěvky: 6
Registrován: 24 úno 2011 22:59
Bydliště: východ Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Zareta » 25 úno 2011 23:53

Já pracuji s minerály - polodrahokamy dlouho - dělám z nich šperky a vím, že stačí čistý úmysl, který kameni sdělíš. Podržet jej v dlaních a poprosit o spolupráci, protože on, mnohem dříve než jej poprosíš ví, co od něj chceš. A pokud by s tebou nechtěl spolupracovat, buď se k tobě nedostane nebo jeho odpor poznáš. Stalo se mi tolikrát, že mi kámen 5x, 6x za sebou upadl na zem, než mi došlo, že to co chci já, nechce on. A nahradila jsem jej jiným.
Teď, navíc kyvadlem zjistím cokoliv, co je třeba a pokud někdo potřebuje z mého okolí, ráda pomůžu.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kozma » 26 úno 2011 00:49

Zareta píše:... protože on, mnohem dříve než jej poprosíš ví, co od něj chceš. A pokud by s tebou nechtěl spolupracovat, buď se k tobě nedostane nebo jeho odpor poznáš....
Bůh je ten, kdo ví, oč žádáme. Kámen. Je kámen. Paměť předmětů existuje, to ano. Ale takovéhle personifikaci se podivuji. Lidé mají od nepaměti tendenci dělat si modly z různých věcí.

Uživatelský avatar
Zareta
Příspěvky: 6
Registrován: 24 úno 2011 22:59
Bydliště: východ Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Zareta » 26 úno 2011 09:31

Jistě, Bůh je ten koho žádáme - a Bůh jsi ty, ten kámen, orgonit, strom, hlína. Jak ho můžeš od všeho živého oddělovat? Pokud se ptám kamene, ptám se boha. Ale možná to máme každý jinak, hlavně že ti tvůj způsob vyhovuje a funguje.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 26 úno 2011 11:07

kozma píše:
Zareta píše:... protože on, mnohem dříve než jej poprosíš ví, co od něj chceš. A pokud by s tebou nechtěl spolupracovat, buď se k tobě nedostane nebo jeho odpor poznáš....
Bůh je ten, kdo ví, oč žádáme. Kámen. Je kámen. Paměť předmětů existuje, to ano. Ale takovéhle personifikaci se podivuji. Lidé mají od nepaměti tendenci dělat si modly z různých věcí.
Vědomí je všude a ve všem - proč by, podle tebe, nemělo být v kameni?
Modlářství vidím v tom, že někdo z kamene vytvoří umělý koncept nahrazující Boha, aby mohl ovládat ty, kterým namluvil, že v nich Bůh není.

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od jedenTT » 08 úno 2012 21:00

vlady píše:Ondřeji, já přišel do styku s krystaly jen jako radioamatér. Takže jsem do nich pouštěl proud, mořil je v parách jódu nebo koupal v ustalovači. Tak to se jim asi moc nelíbilo.
Len tak na okraj. Aký si mal volací znak ? Ja som bol OL8CMK a OK/OM3TLZ. Koncesiu som si pár rokov dozadu už ale nepredlžoval. Tiež som na x-taly v násobičoch fúkal jódové pary a v škole sme generátorom s 5V pár 100kHz-ových porozbíjali.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Tosky » 17 říj 2012 10:15

Tak mě něco napadlo, co jim třeba na nějakou chvíli pustit zpěv verlib? Je to taky přenos energie a informace a kdo ví, co by těm kamenum řekli :)... Vytáhl jsem je z mrazáku, ted jsou od rána na slunci a jdu na to. Slunce po 2 dnech vylezlo, preventivně octuju a mám u nich taky TB.

Odpovědět