Jak pracovat s minerály

Jak začít, zkušenosti...
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Ondřej » 27 čer 2010 17:10

Trampoty pana Křišťálka :lol:
Levi: a teď se na to zkus podívat z pohledu planety, která obětuje svoji vlastní hmotu v podobě krystalů, rudy a ropy, aby se zmenšilo masivní zamoření DOR srágorama na jejím povrchu.

Mike: každý má po ruce nulagramové soukmenovce. Využij je, aby jim to vysvětlili oni.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od levi » 28 čer 2010 15:37

Ondřej píše:Levi: a teď se na to zkus podívat z pohledu planety, která obětuje svoji vlastní hmotu v podobě krystalů, rudy a ropy, aby se zmenšilo masivní zamoření DOR srágorama na jejím povrchu.
To bys musel vidět ten tanec, jak jako Země "vyplivuju" křišťály nahoru :lol:
Šup šup šup šup šup, na všechny strany, přesně s touhle kadencí, ať už tam jsou!
Díky ti. Je mi to jasný.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 10 říj 2010 11:37


kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 18:21


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 02 lis 2010 20:26

děkuji proklikal sem se tam k zajímavým věcem.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kolosjackos » 12 lis 2010 00:24

musi to byt opravdu tyhle ritualy?
nestaci mit u kristalu stale nejaky orgonit?

tem kristalum se to mozna nelibi, ale nesouhlasim s postojem "delej co ti dam za ukol, jine ti nezbyva!" at uz v prospech dobra nebo zla, podobne funguje nase spolecnost a vetsina vidi kam sme se dostali. orgonit nebude "zit" vecnost, davam mu maximalne 200-300 let nez se zas rozpadne na svuj puvod, coz je vlastne nic, kristal to prezije a k porovnani k tem millardam let nudy to bude pro neho mozna dost kratko, sice sem se s nimi nebavil a nevim jak berou "rotrhani" rodiny, sou to jen domenky.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Michael » 12 lis 2010 20:51

kolosjackos píše:musi to byt opravdu tyhle ritualy?
nestaci mit u kristalu stale nejaky orgonit?
Stačí. Co jsem četl venku na fórech stačí mít a nabíjet je na CB, u HHG nebo vedle TB krystaly a nabíjí je to taky dostatečně. Zkuste udělat TB s nenabitým krystalem a s nabitým a uvidíte.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2010 22:05

hele když už bude někdo dělat experiemnty s křištálama mylsím že by stálo za to vyzkoušet očišťování křištálů pomocí kyvadla (profíci pomocí vůle). Myslim že je to účinější než je nakládat do vody.

Jinak na nabití je dobrý dát křištál na chvíli např pod velký strom. ( Asi ej dobré když se dotáká země.
sem to zkoušel a myslim že mu se mu to líbilo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od kocour » 13 lis 2010 09:21

Očišťovat může pouze pročištěný člověk - bytost. Z vlastní zkušenosti vím, že i samoočišťování je docela někdy problém (člověk buď neví, že má v něčem blok nebo si to nechce přiznat, nechce se mu, odkládá to apod.). Takže pokud můžu radit, je nutno s pročištěním těla, mysli a ducha začít nejprve u sebe a teprve pak, ve stavu přítomného očištěného bytí bych si dovolil očišťovat cokoliv jiného, čili kameny apod. Příroda je mocná a vysoce inteligentní bytost, z níž kameny pocházejí a tak bych v případě jejich očisty nechal práci na ní - tak nějak mám pocit, že si s tím poradí mnohem lépe než my, lidé :) Čištění (podle mě spíš obnova původní struktury, energetického vzorce) Sluníčkem a vodou určitě fungují dobře, podle rady, kterou jsem tu před nedávnem přeposlal, jsem zkusil i vložení na čistou Zem přes noc a podle mě to efekt mělo velký.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od hajcman » 13 lis 2010 13:51

já používám na očištění a nabití kamenu pyramidu 24 hodin pod pyramidou a je to
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Aerosmith » 13 lis 2010 19:19

Lidi, neblbněte. Zase to s tím očišťováním a nabíjením atd. moc nepřehánějte. Může to, hlavně u nových gifterů resp. výrobců způsobit paniku a tím obavy ze špatného výsledku a třeba i snahy, nic nedělat. Ono z toho nakonec vyleze, že správný orgonit bude moci vyrobit tak možná nějaký tibetský mnich. ;) . Orgonit funguje i bez všelikého "zaříkávání". Jasně, kdo chce vyšší level může experimentovat s kdečím.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Mike.Jt » 13 lis 2010 19:23

jj souhlas :D ale základní čištění vodou by se podle mě mělo dělat vždycky. Vše ostatní je už vyžší level.
Doufám že Hajcman se staví na dalším orgosrazu a a vyzkoušíme různé metody čištění na ostro :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od Aerosmith » 13 lis 2010 19:25

Mike.Jt píše:jj souhlas :D ale základní čištění vodou by se podle mě mělo dělat vždycky. Vše ostatní je už vyžší level.
Doufám že Hajcman se staví na dalším orgosrazu a a vyzkoušíme různé metody čištění na ostro :D
OK

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od sophia » 13 lis 2010 21:03

Aerosmith píše:Lidi, neblbněte. Zase to s tím očišťováním a nabíjením atd. moc nepřehánějte. Může to, hlavně u nových gifterů resp. výrobců způsobit paniku a tím obavy ze špatného výsledku a třeba i snahy, nic nedělat. Ono z toho nakonec vyleze, že správný orgonit bude moci vyrobit tak možná nějaký tibetský mnich. ;) . Orgonit funguje i bez všelikého "zaříkávání". Jasně, kdo chce vyšší level může experimentovat s kdečím.
svatá pravda :) stačí mít při výrobě při tvrdnutí v dosahu orgonit a oni si to předají kluci :lol:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracovat s minerály

Příspěvek od vlady » 13 lis 2010 21:23

No mě příjde divný když je kamen tisíciletí v zemi mezi svými, Tak snad za tu chvíly co je na povrchu se zkazit nemůže.

Odpovědět