Organická složka

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Organická složka

Příspěvek od orwa » 16 zář 2009 16:48

Zdravím všechny lidičky,
stále dumám nad složením orgonitů.Něco mi tam stále nesedí. Různým zkoumáním jsem došel k závěru, že komponenty : křišťál, energ.kameny,měď, hliník,mosaz,bronz,stříbro a zlato, jsou to pravé ořechové pro orgon. Ale jako organická složka mi pryskyřice připadá málo "organická" :lol: .Je to vlastně produkt chemického průmyslu a i když je částečně vyráběn z ropy (tato fosilie je mohutný nosič negativní energie), tak stále se jedná o silně syntetickou látku, obvzlášť polyesterové pryskyřice. Mnohem vhodnější jsou epoxidové pryskyřice (i když jsou dražší). Nejideálnější by bylo sesbírat přímo pryskyřici vytékající ze stromů, vyždímat několik tisíc mravenců, ať máme i přírodní tužidlo a pak by to byly orgonity na úrovni. Ale toto je dosti nereálné, už z důvodů ochrany přírody, nemluvě o pracnosti :cry: .
Tak jsem přišel na takovou malou náhradu, která se mi momentálně osvědčila u HHG.
orgodřevo.JPG
Plochopyramidové HHG jsem po odlití přilepil na podstavec z čistého dřeva. Energie tohoto orgonitu již není pulsační, má mnohem jemnější strukturu a je harmoničtější (nevím jak to přesně popsat) :roll: .Dá se to přirovnat k orgonitům vyrobeným z včelího vosku, které někteří silně zavrhujete :lol: .Kvalita předáváné energie není v její síle, kterou jste někteří schopni cítit, ale v jemnosti a harmoničnosti, kterou plní své okolí a kterou naplňuje živé organismy ve svém okolí.
Pro TB jsem uvažoval o zalití dřevěných koleček (nařežete si je ze smetákové tyčky např.) ve finále, tak aby nečouhala z pryskyřice ven a nemohla zahnívat po umístění do země.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Organická složka

Příspěvek od sophia » 16 zář 2009 18:41

Někdy je vítaná spíš drsnější energie než jemnější... Je potřeba rozlišovat určení orgonitu. Jinak to bude u dekorace do ložnice a jinak s pracovním "nábojem".

Pak bys mohl dávat do orgonitů piliny. :P

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Organická složka

Příspěvek od Galliano » 16 zář 2009 21:53

No tenhle je moc hezkej, tak nějak si představuju orgonit do obýváku k televizi, nicméně jsi mě připravil o originalitu mýho tajnýho nápadu. chtěl jsem přijít s kombinací dřeva a házet tady machry. Už mám objednaný tisový hranolek...
Nevadí, teď alespoň vím, že to je správná cesta. Díky!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Organická složka

Příspěvek od Aerosmith » 16 zář 2009 22:43

Ano, je to skvělý nápad pro dekorační orgonit. Podívejte se např. na stránky o suiseki (asijské umění v aranžování kamenů na podložkách dai) např. na www.bonsai-dnes.cz atd.Jsou tam krásné věci ze dřeva.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Organická složka

Příspěvek od orwa » 17 zář 2009 17:50

Ale chlapci, chlapci...... vy tady řešíte vzhled :D . Já jsem myslel, že zde rozebereme tu organickou složku naších udělátek. Jestli vás něco napadá, anebo máte vykoumáno něco spešl ?
Dnes jsem provedl ještě jeden takový malý pokusssek a to, že jsem orgonit topil dvě hodiny v olivovém oleji .
oliv2.JPG
Zhruba po třech minutách začal orgonit jemně pulsovat a řek bych , že se mu to velmi líbilo. Po vytažení se jeví jako dokonale vyčištěn a nabit. Oproti stejnému kousku ze stejné várky, ale očištěnému pouze vodou z kohoutku, má tento "olivák" větší hloubku a harmonii vyzařování.
K olivovému oleji jsem docela přilnul při mém dlouhodobém pobytu v Maroku. Pro tamější obyvatelé je to základní surovina pro každodenní použití. Pije se, topí se s ním, svítí se s ním, používá se snad do všech jídel, mažou se s ním strojní části, panty, popáleniny, rozpraskané paty, ruce atd. I podle mých zkušeností je to mocný všelék. Já osobně začínám každý den, již více jak 15 let, vypitím cca 2 polévkových lžíc panenského oliváku (to je prvolis z plodů) na lačno. Pak si ihned můžu dát kafe (turka) a několik mých ranních cigaret. Žaludek a střevní systém mám absolutně O.K. Olivák taktéž dokáže likvidovat různé záněty a krásně hojí drobná poranění - po utržení ruky se vám udělá přenádherný pahýl :lol: .
Prostě někdo propaguje Bifidus actiregularis :mrgreen: , někdo koloidní Ag a Au a já zase Olivový olej :lol: !
Tak proč bych v něm nemáchal orgonity, že !
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Organická složka

Příspěvek od Aerosmith » 17 zář 2009 23:13

No jo, když ty máš možnost ověřit hned účinek-výsledek. To se to pokusuje :D . My, co to neumíme, musíme hledět aspoň na ten vzhled a zkoušet naslepo a "opisovat" :lol:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Organická složka

Příspěvek od Galliano » 18 zář 2009 15:23

Mno... ehm... fakt je to olivovej olej? Mně totiž ta nádoba silně připomíná nočník, takže jsem se nejdřív docela lek'. :lol:
No ale, kdybych spotřeboval tolik oleje na čistění orgonitu, tak by mě manželka asi přizabila...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Organická složka

Příspěvek od Galliano » 18 zář 2009 15:26

Aerosmith píše:No jo, když ty máš možnost ověřit hned účinek-výsledek. To se to pokusuje :D . My, co to neumíme, musíme hledět aspoň na ten vzhled a zkoušet naslepo a "opisovat" :lol:
JO, moje řeč. Já obyčejnej povrchňák bez hlubších ezoterických schopností se musím spokojit s hrátkami se vzhledem...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Organická složka

Příspěvek od Saila » 18 zář 2009 17:49

jo taky jsem si rikala proboha proc ho dava do mocuvky:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Odpovědět