Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od kocour » 17 kvě 2010 18:12

Uvedené stránky (levashov, psitalent) si ještě přečtu -přece ale jen, bez znalosti, co se tam píše, mě tohle téma zajímá: má to být tak, že reikisté posílají energii tam, kde si ji někdo sbírá a používá pro své účely? A pokud ano - je na tom něco špatně? S fenoménem 2012 se tu objevuje mraky nových teorií, hodně se tu motají cizí civilizace, které tu měly, mají a možná i budou mít své zájmy, takže mě ani nepřekvapuje,že třeba takoví Plejáďani, o kterých na netu kolují veskrze pěkné zprávy, mají zájem s naší Zemí lehce (?) zakalený svými vlastními úmysly. To samé Sirianci, o šedivácích, Annunaki ani nemluvě, zajisté jich ale bude mnohem víc. Ale ptám se - pokud posílám svou čistou, ze srdce dobře míněnou energii, která má léčit a při tom se na ni napojí i ti, kteří se jí taky léčí, je to špatně? Pokud se tu vytváří negativní vzorce, kterými se živí jisté entity, pak to chápu - je to blbě. Ale tohleto? To by pak člověk nemohl dělat vůbec nic - vždycky je na tom někdo přisátý, kdo si odcucne sám pro sebe - stejně jako když já pomáhám lidem, kteří mé pomoci zneužijí nebo ji nechají jít vniveč nebo si jí neváží. Jenže tohleto řešit, to by pak člověk vůbec nemohl žít! Jenom samá paranoia, depka, zmar. Mělo by pak cenu dělat orgonity?
A ještě další dotaz - co třeba reconnection - je to mnohem silnější než reiki, mimozemský původ (Plejády) se tu přiznává na rovinu, jak je to s ním?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od hajcman » 17 kvě 2010 19:54

kocour píše:A ještě další dotaz - co třeba reconnection - je to mnohem silnější než reiki, mimozemský původ (Plejády) se tu přiznává na rovinu, jak je to s ním?
no to by mne taky zajímalo
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od am2 » 17 kvě 2010 23:07

Jé, kocour se probudil! Jak ho zná� tak se beztak vyhří��někde�a střeše.� �e k věci:

V�oslední době s�vyro�lo spousta nových energe�ckých systémů�kde kaž� říká, že j�n�l�ší.�aké se vyrojilo��ho článků, chanelingů a za�č�ýc�informací, �eré zha�jí�osavadní te�ie neb�se shaz�í vzájemně (reiki je užitečná/zlo�lná�plejádani jsou hod�/zlí, �unaki a šediváci�sou zlí/hodní �chránci...). :ro�:

�gikou se v�om vy�at nel� vůbec, nebot dalsi nová informace o problematice �c jeste dale zesloži� a osobně pomalu přestávám takové věci vůbec číst,�eboť to �má valný �zna�(� to ako�t �hodl�jší ��t intern� než pr�ovat � s�ě, proto jsem to� dělal :�p��.
A přebírání intu�e a chanelingů o�atních lidí je taky�roblematické, nebo�ne�m� �o ma ty informace z �tuice s�ávné a�do ne (tedy z obecneh�hlediska; z individualního hlediska má každý více�ně�quot;správnou" intuici).

Osobně mám taková d�oručení k &qu�;en�g�m&�ot;�
� mít nějaký nejvyšší ideál, něco jako &�ot�bsolutně nejvyšší bů�quot; - a s tím�nitřně komunik�at,� ně�prosit���yktn�í léčivé energie, k němu se �dlit č���it� radu či pomoc �od. Po�d�řipustíme, že nej�šší bůh je NEOMEZENÝ� j�� i�eligence přek�čuje naše pře�tavy, lze snadno�řipustit, že tento Bů�zvlád� (což ale aut���ky�eznamená, že �lní) vš�hny naše dušev� potřeby, a �ní �eba se pak vůbec zabý�t nějakým�konkrétní� spec�lnimi e�rgiemi a složitýmy systém�pl�mi vše�jakých tabule� sym�lů,�aříkávadel apod.�zj�nodušeno). N�im, kdy�potre�jii�ecit ene�ií�proč bych měl žádat zrovna rei� č�provádě�nějaký�peci�ni pos�p místo toho, abyc�jedn��e�ožádal třeba aboslutně nejvyššího boha, ježíše, buddhu, či nejak�nazev�ro všeo�ah��nejvyšší energii,�terá j�z�vší�stv�ením. (zjednoduseno�Ježíš taky určitě neléč� &qu��eiki&�ot;; prostě � nalad���Boha, použi��� v něj... N�známější lidoví léči�lé, co tu v čes���za komunismu) �čili celý �ůj živ� z�rma (dobrovolné přís��� a před �ji� dom��la nebo je neustále fronta �dí, také používali prosté napo�ní na �ha či ježíše �j��dušeno� n�žádný �trál či kl�iháky.

2) Důlezita ve��ám osob� zk�en�t, že aby dobe fungova�bo��, � ale důl�ité na sobě vnitřně pracovat tak,�ak je to obsaženo ve�ětši��elkých duc�vních na�ách, tj především��ta ze závis�ti na hmo�� z�sobec�í �ož spolu�ouvisí) směrem k vnitřní �obodě a�ouci� s osta�ími (opět spolu souvisí) a k pravdiv�ti� s�ě samém�(nena�á�t si).
Naplnovani bodu 2) ov�vnuje a �c�e,�a co � vlastne c�vek nap�uje v pr�ade �� "nejvy�iho idealu&quot� Přece mnozi �v. &�ot;věřící&quo� mají taky svého�o� a ideá� a přesto dle jejic�životních postojů lze �oudit, že se boha ve sk�ečno�i ani &quo�nedotkli".
Člověk má kolem sebe takové astrální prostředí takových kvalit, jaký je on sám (zjednodušeno, navíc člověk sám č�to sebe nezná, neví, c���o�povrchem; �ou vyjím�, ale není do�é se n�ně spoléhat).
M�litbo�apod. se � okolní astrál� prostředí sice krátkodobě "vylepšit", ale � př�to �bré na sobě obecně vnitř� p�covat �ou�době. �leží samozřejmě na tom, �ké má kdo cíle a potř�y.�uch�ní �bečistění není vyl�eně p�inná věc.

Podle mně, co se tyc�reiki: Lide �uziva� slovo r�ki, a� kazdy pouziva uplne rozdil� energ�. Nek� a�spíše �pr�pívající�nergie�nekdo naopak�nergie mnohem prev�ujici puv�ni reik�zasvec�í. Da� �alitou zasveceni, v�třním z��nenim �bo �opak obohace�m �itřním�tavem a �měry jedince�
Zají�vý �z� na �zné a�rá�í energ� j�v knize Květ�lav Minařík: Přímá stezka; kapitola ůSpiritismus".

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od hajcman » 18 kvě 2010 11:19

Jednoduše řečeno a co jsem pochopil z textu AM2 :)..."Proč chodik ke kováříčkovi, když může človek ke kováři"
a ještě jeden postřeh z názorů citlivějších jedninců, kteří nepodstoupili žádné zasvěcovací rituály. Člověk by měl pracovat s tím, na co stačí svými schopnostmi, vibracemi chcete-li.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od am2 » 18 kvě 2010 19:03

V podstate to vyjadril trefne s tim kovarem. Se divím, žes to vubec nejak prelouskal. Nevim, kde je chyba, vkladal jsem to jako obvykle a na obvyklem pocitaci. Zkusim to jeste jednou:

V poslední době se vyrojilo spousta nových energetckých systémů, kde kaž� říká, že je nejlepší.
Také se vyrojilo mnoho článků, chanelingů a zaručených�informací, které zhazují dosavadní teorie neb�se shaz�í vzájemně (reiki je užitečná/zlovolná, �plejádani jsou hodní/zlí, anuunaki a šediváci jsou zlí/hodní ochránci...). :roll:

Logikou se v�om vyznat nelze vůbec, nebot dalsi nová informace o problematice to celé jeste dale zesložití a osobně pomalu přestávám takové věci vůbec číst, neboť to nemá valný význam (je to akorát pohodlnější číst internet než pracovat na sobě, proto jsem to dělal :oops: )
A přebírání intuice a chanelingů od ostatních lidí je taky problematické, nebot každý to cítí trochu jinak.

Osobně mám taková dooručení k energiím:
1) mít nějaký nejvyšší ideál, něco jako "absolutně nejvyššší bůh", jakého si lze člověk vůbec předtavit - a s tím vnitřně komunik�at, ho prosit o léčivou energii v případě potřeby léčení někoho, k němu se modlit či ho prosit o radu či pomoc). Pokud pripustíme, že že nejvyšší bůh je NEOMEZENÝ a jeho inetligence převyšuje jakékoli naše představy, lze snadno připustit, že tento Bůh zvládne (což ale automaticky neznamená, že splní) všechny naše duševní potřeby, a není třeba se pak zabývat nějakými�konkrétními� spec�lnimi energiemi a složitýmy systémy �plnými všelijakých tabulek, symbolů, zaříkávadel apod. (zjenodušeno). Nevím, když potrebuji lécit energií, proč bych měl žádat zrovna reiki či provádět nějaký specialni postup místo toho, abych jednduse požádal třeba toho "absolutně nejvyššího bohaů, ježíše, energii christus, buddhu, či nejak�jiny nazev pro všeobsahlou energii, která je za vším stvořením .(zjednoduseno!).
Ježíš taky určitě neléčil reiki; prostě poprosil Boha, veřil, že se tak stane, jeho vnitrni cistota to umoznila. Neznámější lidoví léčitelé, co tu v česku jsou či byli (i za komunismu), celý svůj život zdarma léčili (dobrovolne prispevky), celý život každodenní fronty lidí před domem, tak také používali ježíše či Boha (sorry za zjednodusení).

2) Důlezita vec: Mám osobní zkusenost, že aby dobre fungoval bod 1), je dulezite na sobe vnitrne pracovat, jak je to obsazeno ve vetsine nauk velkych ucitelů. tj především cesta ze závislosti na hmotě a ze sobectví (což spolu souvisí) směrem k vnitřní svobodě a soucitu s ostatími (opět spolu souvisí) a k pravdivosti k sobě samému (nelhat ostatnim ani sobe).
Naplnovani bodu 2) ovlivnuje, kam se clovek vlastne bude napojovat, kdyz se bude obracet k duchovnimu svetu (ma to vliv ale i vbeznem zivote (vrana k vrane seda, stejny stejneho si hleda).
Přece mnozí věřící mají také svého "boha" a ideál a přesto podle jejic�životních postojů lze soudit, že se s bohem ve skutečnosti "nesetkali".
Člověk má kolem sebe takové astrální prostředí takových kvalit, jaký je on sám (zjednodušeno!, navíc člověk sám človek sebe vlastne nezná, neví, co má pod povrchem vedomí; lidé také nejsou černobílí).
Upřímnou modlitbou apod. lze to "okolní astrální� prostředí" sice krátkodobě "vylepšit", ale přesto je dobré neustále na sobě obecně vnitř� p�covat dlouhodobe.
Zalezi take samozřejmě na tom, jaké má kdo potřeby a cíle, duch�ní sebečistění není vyloeně povinná věc.

Co se tyce vyse uvedenho textu, neplati to uplne obecne, jsou vyjimky, ale neni vhodne se na to spolehat.

Podle mně, co se tyce reiki: Lide �uzivaji slovo reiki, ale kazdy pouziva uplne rozdilne energie�. Nekdo spíše neprospívající �nergie ci energie ze spodku astralu, nekdo naopak energie mnohem prevažující puvodni reiki zasvecení. Dáno kvalitou zasvecení, vnitřním "zašpiněním" nebo naopak obohacením vnitřním stavem jedince�.
Zajímavý obecný názor různé astrální energie je v knize Květoslav Minařík: Přímá stezka; kapitola "Spiritismus".

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od kocour » 18 kvě 2010 19:13

Skvěle napsáno, díky za odpověď. V podstatě jsem na tom stejně, z okouzlení reconnection jsem vystřízlivěl právě pod tím dojmem, že se jedná o zdroj, u kterého neznáme jeho vlastní úmysl - prostě se přebírá vytvořený vzorec a to není úplně ono... Vnímám to tak, že se máme jako lidské bytosti oprostit od všech vytvořených vzorců a naučit se vytvářet jen ty své, vlastní. Je to o duchovní práci, zodpovědnosti, přímém napojení na Nejvyššího. Stát se těmi, kdo vytváří své vlastní vzorce. Instantní polívky jako reiki apod. jsou pro děcka :)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od hajcman » 18 kvě 2010 21:17

kocour píše:Skvěle napsáno, díky za odpověď. V podstatě jsem na tom stejně, z okouzlení reconnection jsem vystřízlivěl právě pod tím dojmem, že se jedná o zdroj, u kterého neznáme jeho vlastní úmysl - prostě se přebírá vytvořený vzorec a to není úplně ono... Vnímám to tak, že se máme jako lidské bytosti oprostit od všech vytvořených vzorců a naučit se vytvářet jen ty své, vlastní. Je to o duchovní práci, zodpovědnosti, přímém napojení na Nejvyššího. Stát se těmi, kdo vytváří své vlastní vzorce. Instantní polívky jako reiki apod. jsou pro děcka :)
Osobně si nemyslím, že Reiki je pro děcka, nebo špatné, taktéž i Recconection, ale není to pro všechny jak se to prezentuje.

A ještě jedno obecné pravidlo, které by mohlo platit i v tomto....ty nejlepší veci jsou ZADARA :D

P.S. nebo za výrobní náklady jak tady některé dobré duše nabízí své výtvory ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 19 kvě 2010 10:29

Tvoje vlastní energie, která lze posílat ze srdce je mnohem výš něž nějaká reiki apod... Ovšem je potřeba to umět, což většina lidí neumí, takže nastoupí emzáci co tu vyčůraně rozšíří svoje "řešení". Doporučuju opět Alue, težko se někde líp dozvíš, jak to funguje.
S emzákama je to tak, že jak plejáďané nebo siriané atd. jsou rozdělení na dvě frakce. Podobně jako lidi na zemi - konstruktivní a destruktivní. Nedá se proto říct, že "plejáďani jsou dobří". Typicky Sirius A a Sirius B. Výjimkou jsou např. Greys, kteří jsou pouze roboti zlých reptošů.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od hajcman » 19 kvě 2010 15:06

Ondřej píše:Tvoje vlastní energie, která lze posílat ze srdce je mnohem výš něž nějaká reiki apod... Ovšem je potřeba to umět, což většina lidí neumí, takže nastoupí emzáci co tu vyčůraně rozšíří svoje "řešení". Doporučuju opět Alue, težko se někde líp dozvíš, jak to funguje.
S emzákama je to tak, že jak plejáďané nebo siriané atd. jsou rozdělení na dvě frakce. Podobně jako lidi na zemi - konstruktivní a destruktivní. Nedá se proto říct, že "plejáďani jsou dobří". Typicky Sirius A a Sirius B. Výjimkou jsou např. Greys, kteří jsou pouze roboti zlých reptošů.
Díky za rozšíření obzorů Ondřeji, do teď jsem netušil že i mezi Plejáďany jsou klaďasové i záporáci. Je vidět, že mám ještě málo nastudováno :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Torpedou
Příspěvky: 12
Registrován: 02 čer 2010 08:13

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Torpedou » 02 čer 2010 19:56

S filosofickým přístupem, který tu panuje, by se stejně snadno dalo říct, že orgonity jsou na Zemi nastrčené a že vlastně giftingem připravujem půdu pro něco špatného....
To Vás nenapadlo? Vždyť je to vlastně výrobek - stroj.

Zatím jsem se s pár orgonity setkal a nic jsem necítil.
Počkám si až vytvořím vlastní a uvidím sám.

Jinak pokud to funguje opravdu "pozitivně", tak už se na ogiftování okolí velice těším.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Stisko » 03 čer 2010 13:06

Na tuhle otázku si musíš odpovědět sám, je to tvoje pravda ke které musíš (samozřejmě, že nemusíš nechceš-li) dojít sám. Až začneš dělat orgonity a uvidíš co dělají s přírodou a lidma, tak budeš mít jasno. Samozřejmě uděláš-li je podle návodu a dáš jim dobrý program (nebo alespoň budeš pri jejich výrobě v klidu a pohodě). Hodně štěstí :!:

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od hajcman » 03 čer 2010 19:25

Torpedou píše:S filosofickým přístupem, který tu panuje, by se stejně snadno dalo říct, že orgonity jsou na Zemi nastrčené a že vlastně giftingem připravujem půdu pro něco špatného....
To Vás nenapadlo? Vždyť je to vlastně výrobek - stroj.

Zatím jsem se s pár orgonity setkal a nic jsem necítil.
Počkám si až vytvořím vlastní a uvidím sám.

Jinak pokud to funguje opravdu "pozitivně", tak už se na ogiftování okolí velice těším.
Trochu to zlehčím...měl sis přičichnout, abys aspoň něco cítil.

Pokud jsi vnímavý a není bezpodmínečně nutné na jemné vibrace a energie, tak si všimneš změn i tak, vše má svůj čas, jak píše Stisko "hlavní je být dobře naladěn" ani programovat není nutné.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Ondřej » 30 srp 2010 16:21

I saw so many people in New Age getting rid of some old problem that got them there in the first place but having bigger and bigger problems lately. The "explanation" is that as their light grows, bigger challenges appear as a test … How come people who do love and light rituals 2 or 3 times a week and apply reiki daily for 2, 5 or 10 years still have serious health and relationships problems? Challenges? Gimme a break! It looks more like they´re trapped into some parasite entity that needs to give them a confirmation sometimes to keep their faith, and they offer the ‘challenges’ to get more rituals and suck more energy from them.
http://www.warriormatrix.com/about5731. ... ight=reiki
http://www.warriormatrix.com/post-27798 ... 0692#27798

ok doporučuje(r):
SHOPPING FOR SPIRIT - THE SEARCH FOR TRUTH (opět o Reiki, plus rozborka symbolů)
http://www.equilibra.uk.com/shop1.shtml

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od Hox » 30 srp 2010 18:27

Ondřej píše:I saw so many people in New Age getting rid of some old problem that got them there in the first place but having bigger and bigger problems lately. The "explanation" is that as their light grows, bigger challenges appear as a test … How come people who do love and light rituals 2 or 3 times a week and apply reiki daily for 2, 5 or 10 years still have serious health and relationships problems? Challenges? Gimme a break! It looks more like they´re trapped into some parasite entity that needs to give them a confirmation sometimes to keep their faith, and they offer the ‘challenges’ to get more rituals and suck more energy from them.
http://www.warriormatrix.com/about5731. ... ight=reiki
http://www.warriormatrix.com/post-27798 ... 0692#27798

ok doporučuje(r):
SHOPPING FOR SPIRIT - THE SEARCH FOR TRUTH (opět o Reiki, plus rozborka symbolů)
http://www.equilibra.uk.com/shop1.shtml
co reconnection, je to podobná pastička jako reiki, nebo je to ok? ví někdo něco?

exxxi
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2010 22:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení orgonitu na kosmisckou energii a reiki

Příspěvek od exxxi » 01 zář 2010 16:51

Aien píše:Trochu jste potvrdili moje tušení, ty různý zaříkávadla a klikyháky mi připadají nesmyslné a podežřelé, nepoužívám to.Pálit nic nebudu, spíš to dám do sběru, toaletní papír z recyklátu bude užitečný, kromě toho věřím, že duchovní podstata se spálením nezničí, ale dostane do vyšší sféry.Neříkám si léčitelka ( to je moc "hóch") ale čarodějka, jako babička a maminka, spočívá to v bylinkářství, používání Dornovy metody na rovnání kostí-při tom zjistím jak na tom je člověk energeticky a semtam se mi podaří něco opravit, a kus psychologie ( hlavologie :P :lol: ), duševní hygieny a životosprávy.Myslela jsem, že mně reiky postrčí dál, postrčilo ale jiným směrem.Mějte se a krásný den.

Neměl jsem čas pročítat všechny 4 stránky, ale pokud se chceš něčeho zbavit, opravdu to spal. Ta troška recyklovaného hajzlpapíru za ty emoce nestojí. Pokud v bednách po stěhování nacházím staré fotky, dopisy od bejvalek atd., všechno pálím.

Jinak sám mám 2 stupně reiki, nepoužívám to pavidelně. Zasvěcení jsem dostal od mistra, kterého dlouho znám, žíví se něčím jiným, než duchovnem, zcela respektuje svobodu ostatních, pomáhá jen těm, kteří o to stojí, dělá chyby a je si jich vědom, žije ve fungujícím manželství, na bytě i chatě maká rukama jak vzteklej a v práci má sice výhrady, ale přesto dělá poctivě. Beru ho, jako sobě rovného, i když v něčem zkušenějšího.
TÍM CHCI ŘÍCT, ŽE REIKI UZNÁVÁM JAKO JEDEN Z bOŽÍCH DARŮ, záleží na nás, jak se použije a na tom, jakého mistra k sobě pustíme. Vždyť 50% vražd u nás se děje kuchyňským nožem a přesto ty nože používáme ;)
http://www.zvuk.wbs.cz Tractus Metallifer, Blackbirds band.

Odpovědět