Orgon

Jak začít, zkušenosti...
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgon

Příspěvek od Ondřej » 27 říj 2009 12:31

Proč až večer? Klidně ještě před obědem :mrgreen: (mimochodem, vím kulové hovno)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgon

Příspěvek od kocour » 27 říj 2009 21:09

Jek krátce a ve stručnosti:
Ondřeji: to, co se zde odehrává, je zřejmě vrcholná fáze projevu duality v této časoprostorové dimenzi, která má přímo předcházet skoku lidstva do nové, nám zatím neznámé, "reality" . V podstatě realita jako taková neexistuje, pouze její konstrukce a interpretace, které se liší tolikrát, kolikrát je nazírána. Píšu velmi zjednodušeně, dál to nemá smysl rozebírat, to není na psaní někde po webu. Tím jen chci naznačit můj náhled - to, co jedni vidí jako boj jedněch proti druhým, kde zákopová válka je cílem, pak prosím, nic proti, to je taky realita. Pro Tebe ano, pro mne ne. Já v tom, co se tu děje, vidím jiný a mnohem hlubší smysl - šanci, jak může lidstvo díky těmto zkouškám objevit to, co potřebuje pro svou další existenci. Už na to přicházejí i ti, kteří nám tady svým zatajováním a manipulacemi zavařili tak, že se sami bojí toho, co natropili. Je totiž na Slunce jasné, že s dnešními běžně užívanými technologiemi si vědomě podřezáváme větev sami pod sebou a pod Zemí jako takovou. Pouze nové technologie - které se zde dlouhá desetiletí tutlaly před veřejností ve snaze maximalizovat zisky a otročení lidských duší - nebo technologie, které zatím neznáme, ale čekají na naše objevy, nás můžou posunou vpřed. Nepočítaje v to, že jen ty (mimo novou spiritualitu člověka, samozřejmě) nás můžou udržet v samotné hře - existenci. Před pětisty lety pálili na hranicích čarodějnice, dneska máš magické praktiky legalizované, setkáš se s nimi na každém rohu. Před pětisty lety "civilizovaná" Evropa nevěděla o Americe, popíralo se, že je Země kulatá. A jak je to dnes? I doktor Reich patřil k průkopníkům, kteří museli prošlapávat cestu a odskákali to -jen proto, aby se na něj mohlo, po šedesáti letech, navázat a jeho dílo uvést v život. Vše má svůj čas. Já ale tvrdím, že teď už moc času nemáme. Minimálně na malicherné hádky, pochybování a hloupé chytání za slovíčka (to není narážka na Tebe, myslím to obecně). Nemůžu si pomoct, ale když s něčím pracuju, snažím se pochopit jeho princip, abych mohl tohle zjištění zpětně vložit do praxe, která se tímto zákonitě musí jenom zlepšit - takto si myslím, že by to mělo být i u orgonitu. Ale zase - nikomu nevnucuju svůj názor - každý ať si dělá jak chce a umí. I to giftování při měsíčku může být pěkná zábava a dobrodružství (mimo to, že to svůj význam má - to nijak nepopírám a ani neshazuju).

Carději: tak nějak pocitově tuším, že jsi na stopě. Ale ve fyzice, chemii moc zběhlý nejsem, takže to mé sdělení nemá žádnou vypovídací hodnotu - to vím moc dobře :) Studuju něco o sacred geometry -tam si taky myslím, že jsi na správné cestě - reaguji na Tvé sdělení jinde tady, že se pokusíš o odlití orgonitu do merkaby. Já na tom akorát taky tak nějak koumám, tak uvidíme, kam se to vyvine. V každém případě si ale neodpustím jednu obecnou poznámku: orgonit podle mě funguje na jednoduchém principu transformace zprzněného éteru do jeho původní podoby. To, co se k tomu v podobě cívek, krystalů, tvarování a dalších kombinací vč. afirmací přidává, je jaksi navíc, a "jen" specifikuje jeho přímé zaměření. Ono je to vlastně známá věc, to tady každý ví, Ameriku jsem neobjevil. Ale myslím, že by se na to mělo ve zkoumání po principu "fungování" orgonitu pamatovat a v zápalu boje by se měly tyto věci pečlivě oddělovat.

ATA: Tvoje zkoumání je pro mě velice sympatické - aspoň z toho, co jsi prezentoval na webu - držím Ti moc palce!

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgon

Příspěvek od Aerosmith » 28 říj 2009 01:23

kocour: jo, jo to je ono.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Orgon

Příspěvek od cardej » 28 říj 2009 02:12

ATA, jsem rád že jsi se konečně ozval jako správný chemik a nejsi deformovaný,škole tech 5 let chemie zanechalou jistou profesionalni deformaci -
Když jsem to k tomu IONT opisoval, tak jsem si byl vědom, že platí, "vše co řeknu, může být kdykoliv použito proti".
Ne, nejsem chemik.
Jenom jsem chtěl aby se někdo vyjádřil pořádně co to je ION a co je to ORGON, Protože to tady není pořád dost jasné.

K té INONIZACI - je fakt , že polyester materiál a vytvrzená pryskyřice má povrch se schopností silného elektrostatického náboje. Což si sám můžeš vyzkoušet při leštění polyesterových povrchů. když bys náhodou pracoval u leštičky tak úplně cítíš vůni ionizovaného vzduchu. Jiskry to dává pořádné. A není tam plazma..

AL, CU, FE AL- jako kov dle TESLY má schopnost propouštět jenom určité částice

KRYSTALY- kámen- je důležitý asi svou krystalickou mřížkou - urychluje proces,

Ionizaci asi ORGON nevytváří, ale ORGONIT zřejmě pracuje jako filtr částic. protože těch současně známých částic je kolem nás snad prý nejméně čtyři stovky. Nejsem fyzik abych se k tomu vyjadřoval se znalostí jejich názvů.
Ale ty vrstvy materiálu které stále skládáme do nějaké formy mají schopnost propouštět a aktivovat síly ORGON.

Teď jsi mě přivedl na myšlenku, zkusit vytvořit pyramidální ORGONIT jako vrstvy střech čínského CHRÁMU
protože TESLA i REICH při konstrukci ORGON generátoru tam mluví o pěti a více vrstvách materiálu , což potom prý zesiluje učinek.
Někde už se tady o tom taky psalo, ale v tom směru tvorby, aby to bylo ve vrstvách jako ta figurka RUSKÉ MATROŠKY, nebo jak se to nazývá. Určitě mi rozumíš.

ještě se Tě jako chemika chci zeptat, co se vytvoří za hmotu,
když smícháš hladkou mouku + normální stolní sůl v poměru 1:1 a přidáš trochu vody- vznikne těsto hmota, která se může dávat do formy a po několika hodinách až dnech ztvrdne a je jako sádra,.
Tuto hmotu používají na terapii modelování a dá se barvit. Náklady minimální a zápach žádný. materiál dostupný a přírodní. vzniklá hmota je organická a přitom "kamená" a není jedlá, a elektropotenciál krystalické soli-
Je pravda že do vody nebo do země by se dát nemohla, protože se to vodou časem rozpouští.A vytvrzení také probíhá zdlouhavě. A jak by to fungovalo s kovovými pilinami a křištály..???? No možná zkusím sám jeden vyrobit..

Jinak jsem rád , že vím, že jsi tady, kdo chemii trochu rozumí a může ten proces ORGON experiment jako ALCHYMISTA sledovat.. Díky.

KOCOUR- dobře jsi to popsal.vyjadřuješ to správně I mně to říká:

"Bez plného prožití vlastní zkušenosti však není poznání, bez poznání není zrání a bez zralosti nelze dosáhnout moudrosti. Kdyby se zralosti dosáhlo učeností, nebylo by nutné vydávat se na cestu, podstupovat útrapy a nebezpečí."
Díky.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgon

Příspěvek od ATA » 29 říj 2009 13:42

Ja v tom jak to celi funguje zatim jasno nemam a chtelo by to mnohem vic teorie a praxe ale orgonit je jen jeden z mejch zajmu a tolik času tomu investovat zatim ani nemužu.

Orgonit jako filtr častic se mi nezda jah vnimam spiš jako trnasformator ,k nejake "filtraci" tam sice určite doachazi ale s funkci to asi nebude mit moc co dělat.Když to vezmu z pohledu častic tak me tam spojitost z orgonem moc nesedi aspon ne přima ale nejsem fyzik a tech častic je fakt hodne .Ale kdž se v tom hrabu tak me tos tale tlači vic do hloubky nebrat to jako častice ale spiš s tim pracovat jako z vlnama pripdne jit až na uroven strun tam by se to snad vysvětlit dalo ale thle sou jenmoje spekulace na to je tam potraba znalos fyzika fakt na hodne jine urovni a prišerna matematika .Zatim pochybuju že by ten klasicekej časticovej a elektromagnetickej model na vysvetleni orgonu stačil proste tam neco chibi.A když zapojim jetse moje dalši zkušeosti z prace z nergiji a dalši tak bych musel
použivat vicedimenzionalni postory a jisty intrepretace kvanve teorie priadne M-teorie z klasicou fyzikou se k vysledku nedohraek je až priliš moc osekanaaby to mohla obsahnout.

S tim vrstvenim podle me je to taky cesta ale zatim mam dodt problem vubec predpoved co s toho poleze
mulel bych apak orgonit na uplne jine urovni veše odmerit zvažit ,velikost častic ,hustota vrstvy ,pomery ,vyúpočty...
ne jak ted jen to tam od oka nahazet a smichat .Kdybi ty vrstvy byli poradne udelany a jejich pomery vicitany tak by byl orgonit mnohem vykonejši .Ja zatim použivam vetšinou tak 4 vrstvy z rozdilnou velikosti častic


Z tou moukou a soli fakt nevym ale nezda se mi že by tam dochazelo k nejake chem reakci nejspiš to jen stuhne jak to uschne samotna sul jepak jak šutr ale je moc křehká to by mohla omezit ta mouka
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgon

Příspěvek od kocour » 20 říj 2010 19:04

http://www.wmmagazin.cz/view.php?nazevc ... 2009030151

tak mě napadlo, jestli by použití orgonitu pod vedením VN nešlo změřit?

Julia
Příspěvky: 1
Registrován: 03 lis 2010 11:59

Re: Orgon

Příspěvek od Julia » 02 pro 2010 16:39

Dobry den


Chcela by som sa porozpravat s nickom Rastoo, ktory je zevraj v londine a zaobera sa Orgonity v UK. PROSIM VAS OZVITE SA MI.

DAKUJEM
Julia

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Orgon

Příspěvek od rastoo » 02 pro 2010 18:19

Ahoj Julia, niesom z Londona, byvam v Manchesti, mozem nejak pomost? :)

Odpovědět