ORGON a MY

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

ORGON a MY

Příspěvek od cardej » 28 říj 2009 11:05

Dotaz pro ELEKTA..
dnes mi to napsalo toto, prosím podívej se na to i Ty, možná blábolím.. Díky
cituji pro všechny:

My hledáme ORGOn a ORGON hledá nás.
ale ORGON je přímo v nás. Jsem ORGONI.
Ano, ti kdo tady takhle děláme jsem ORGONI
a snažíme se očistit sami sebe svou upřímností k sobě i k ostatním
a tím i k PLANETĚ.
PLANETA říká Díky, všem částicím které mám, nebudu lakomá všem Vám je dám a život na sobě zachovám....
Děkuji Děkuji Děkuji

Jak mi včera přišla ta myšlenka, že to poznání k sobě skládáme jako vrstvy, jako jsou střechy čínské pagody, tak je to vždy podnět dalšího, co nás vzájemně posouvá výš, abychom našli světlo...

Každý ORGONIT který kdo postavil má v sobě sílu ETERU tohoto fora. Když se na každý ten TB podíváš tak obsahuje mnoho drobných částic které tvoří ve vzájemném působení tvar a sílu...
Díky fóru....Díky

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: ORGON a MY

Příspěvek od elekta » 29 říj 2009 14:25

Velmi zjednodušeně : my jsme orgon a on je námi. My hledáme a on je k dispozici. Tím, že jsme přestali býti celiství, zažili fázi tvoření věcí vnějšího světa, jež měly zaplnit prázdnotu oddělení, jsme nyní ve stadiu návratu ke své vnitřní síle. Zachováme život i planetu, a...budeme žít v realitě nového poznání. Neboť nechceme bojovat o přežití, chceme žít.

Může být i příměr skládání poznání jako vrstvy střechy čínské pagody pro ty, jež nemají dar vizualizace. Jiní to mohou vnímat již energeticky. Světlo však není třeba hledat, v každém je jiskra, jež je připravena k zažehnutí. A někomu už stačí jen rozpustit krunýř a uvolnit cestu paprskům.

Orgonity nám usnadňují tvarovat energetická pole ruku v ruce s námi.

Znovu jsem prostudovala elementární částice. Není zde pevných hranic, jen tendence existence, přeměna, vznik, zánik... Celý vesmír je dynamické propojení energetických struktur.

Nuže, tím jsem chtěla sdělit, že tvé poselství není blábol a každý si z něj vezme to své.

Odpovědět