není orgonit jako orgonit

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od antistatic » 23 čer 2011 07:07

Vysmech,pomluvy,nejapny pripominky,vyhruzky,hlouposti to je to jediny co se tu resi...Ja myslel ze orgoniteri budou duchovne zalozeni lide,ale to co tu ctu mi prijde jako uplny opak..Uz se nedivim ze sem nikdo nechodi..
Misto to abyste odlivani brali jako cestu najiti sveho dusevniho klidu a stredu co je pri odlivani tak dulezity,tak si tu mezi sebou akorat merite koko**!
Misto rad a pripominek se tu akorat vzajemne ponizujete,hanite vyrobky ostatnich nebo si vzajemne lezete do zadku..
Jen si ukazte prstem na me nebo na Hopleu!To vase Ego potrebuje protivniky aby melo svou identitu! Vas boj za "pravdu" je jen prevleceny strach ze smrti..Az zacnete ostatni a sebe prijimat s laskou,mozna se potom hnete kupredu..
Hezky den nevedomi...:)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 23 čer 2011 09:42

antistatic píše:Uz se nedivim ze sem nikdo nechodi..
Misto to abyste odlivani brali jako cestu najiti sveho dusevniho klidu a stredu co je pri odlivani tak dulezity,tak si tu mezi sebou akorat merite koko**!
Misto rad a pripominek se tu akorat vzajemne ponizujete,hanite vyrobky ostatnich nebo si vzajemne lezete do zadku..
Jen si ukazte prstem na me nebo na Hopleu!To vase Ego potrebuje protivniky aby melo svou identitu! Vas boj za "pravdu" je jen prevleceny strach ze smrti..Az zacnete ostatni a sebe prijimat s laskou,mozna se potom hnete kupredu..
Hezky den nevedomi...:)
Chybí už jen "amen". Vyhrál jsi. Máš ho delšího. Utloukl jsi své "nepřátele" argumenty a teď ušetříš čas tím, že budeš šířít lásku jinde. ;)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od antistatic » 23 čer 2011 12:53

dekuji za citaci..
Tak ci dalsi Ego se mim vyrokem citi byti ohrozeno??:)
Laska se nemusi sirit,laska se vraci tomu kdo ji dava..;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od sophia » 23 čer 2011 18:07

Vítej zpátky, Hopleo :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od kozma » 23 čer 2011 22:50

Láskaaaa....rrrrrawr ! (těžký zvuk pomalu se roztáčejícího mechanismu rotačního kulometu).... potřebujem tu láááááskuuu.... lidi my se tu snad uláskujeme xmrti ! :lol: Nejfrekventovanější slova na orgo.cz: Láska a Ego. Ololo. Náše národní mentalita se tu demonstruje půvabně. Yay ! Ale stejně to tu mám rád ! :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2011 18:52

Jsem říkal, že by si rozumněl s Helenkou! :lol: :lol: Úplně stejná jedovatá nátura.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od petra » 24 čer 2011 19:52

Že by alter ego.

Uživatelský avatar
Zareta
Příspěvky: 6
Registrován: 24 úno 2011 22:59
Bydliště: východ Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Zareta » 26 čer 2011 22:14

antistatic píše:Vysmech,pomluvy,nejapny pripominky,vyhruzky,hlouposti to je to jediny co se tu resi...Ja myslel ze orgoniteri budou duchovne zalozeni lide,ale to co tu ctu mi prijde jako uplny opak..Uz se nedivim ze sem nikdo nechodi..
Misto to abyste odlivani brali jako cestu najiti sveho dusevniho klidu a stredu co je pri odlivani tak dulezity,tak si tu mezi sebou akorat merite koko**!
Misto rad a pripominek se tu akorat vzajemne ponizujete,hanite vyrobky ostatnich nebo si vzajemne lezete do zadku..
Jen si ukazte prstem na me nebo na Hopleu!To vase Ego potrebuje protivniky aby melo svou identitu! Vas boj za "pravdu" je jen prevleceny strach ze smrti..Az zacnete ostatni a sebe prijimat s laskou,mozna se potom hnete kupredu..
Hezky den nevedomi...:)
Co budu dělat? Já nemám co porovnávat....
Dočetla jsem do konce a je mi smutno. A proč by člověk a to i ten "duchovní" nemohl mít strach ze smrti? Ne kvůli smrti samotné, ale třeba proto, co všechno nestihnul.

Odpovědět