není orgonit jako orgonit

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Aien » 15 bře 2010 10:45

Ahoj, je to moc hezké, měla jsem pocit jako když se člověk potápí v moři, pohled na dno.Kdo na to má ať si to koupí.Pro nás ostatní co šetříme každou kačku: přemýšlela jsem nad estetickým vylepšením HHG a myslím, že místo zlata tam dám pyrit od MinasGerais.Není tu nějaký chemik, který by věděl jak se bude pyrit chovat v pryskyřici, jestli zčerná, případně jestli na to má vliv druh pryskyřice?Hlavu vzhůru zlatíčka, jaro je tady, mám zahradu plnou sněženek!

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od petra » 15 bře 2010 10:46

Ahoj orwo, já bych si s dovolením jeden kousek objednala. Napiš mi prosím na adresu pedask@seznam.cz

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od levi » 15 bře 2010 13:46

Ahoj, přidám se taky se svým hodnocením - krása. Nádherně silné, ale neubližuje. Hřejivý pocit tepla po těle, jde mi to do zad. Čistí - hodně. Hřeje mi v uších (znáte to ten pocit, jako když se "kouří z uší"?) Začíná bolet hlava - něco mi uvolňuje - musím se jít napít :D
Kupovat nebudu, na mě je příliš silný...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Ondřej » 16 bře 2010 18:37

Chybí foto zadní strany a objem. Epoxid bych na přívěšky nepoužíval, poněvadž vyvolává alergický reakce, narozdíl od polyesteru. Na to, že v tom celkem není nic speciálního je cena poněkud vyšší:) 14 karátů nic moc. Energii huhužel zhodnotit nemohu.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 16 bře 2010 19:56

sháním 30 kusů orgonitu na ogiftování okolí...

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od junak » 18 bře 2010 16:55

orwa: to je sila.Krásne :)
am2: nemozes vyrobit? urcite ti niekto par dohodi ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 19 bře 2010 14:17

orwa: tak já bych si jich teda ze 30 vzal... :mrgreen:

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od visitor » 05 kvě 2010 12:45

Ahoj,jak to tady čtu..musím říct,že to asi každý musí cítit v sobě..mě třeba se úplně příčí si vzít peníze za orgonit.....už jsem spotřeboval cca 20kg pryskyřice ,mraky kamenů atd..a zrovna nejsem nějakej boháč :) ,ale pro přírodu mě to nevadí... jinak je rozdávám,dárky k narozeninám atd. A můžu říct,že jsem vlastně nikdy neprodělal..Nic ve velkým.Pak by se mi asi to cítění vytratilo..Pocit ,že jsi udělal něco dobrého a někomu radost je za všechny peníze na světě :) ...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 05 kvě 2010 23:01

O tom tady nedávno pěkně mluvil jeden léčitel.
I já to tak dělal, např. i v zaměstnání, že jsem prostě pracoval s radostí; ne, co za to dostanu, ale abych to udělal jak nejlépe umím. Do práce jsem se těšil, rychle ubíhala a lidé mě měli rádi, neboť jsem byl vnitřně šťastný a nebylo pro mě problém druhému vyjít vstříc.
Pak jsem se pomalu nechal od lidí přesvědčit, že to tak není dobré, že nemám být do práce tak hrr a že musím dělat se svojí prací "drahoty", aby ti za mnou (v rámci postupu výroby) si lépe uvědomovali moji "důležitost" či co...

Na "uvědomování důležitosti" se nic nezměnilo, zato jsem ale ztratil schopnost pracovat jen tak z vnitřní radosti, do práce se netěším, vztahy k druhým přešli ve "chlad"...

Proto: nenechte si tuto schopnost snažit se pomáhat ostatním bez očekávání nějaké odměny nikým vzít. Je to božsky přirozené, akorát současná převrácená společnost to tak nebere (raději se svalit každý večer k televizi). A chudobu to znamenat nemusí; pokud to člověk dělá upřímně a s pokorou, nebude mít nouzi, protože jej lidé budou mít rádi ("Hledejte nejprve to božské, vše ostatní vám bude přidáno").
http://www.anandajoga.cz/citaty_matky_t ... 8-1-1.html

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od vlady » 20 čer 2010 06:36

Orgonit kupuji protože nemám výrobní možnosti. Ale kupuji zásadně od giftaře protože tím přispívám na jeho nevýdělečnou přitom pro všechny prospěšnou činnost. Nikdy bych nekoupil od některých rádoby géniů kteří vyrábějí jen na kšeft. Takovým výrobkům nevěřím protože jsou vyráběny jen s láskou pro kšeft.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Ondřej » 08 bře 2011 11:45

"Konspiračních teorií je plné např.diskusní "gifterské" fórum www.orgo.cz, které má jediný racionální důvod ke své existenci: magoři jsou tam pěkně pohromadě. Zdejší groteskní postavička jménem Michael (zřejmě admin fóra) mě za odmítnutí chemtrailových bludů dokonce vydírala a vyhrožovala mi útokem na dítě. Michaelovi se ohromě nelíbilo, že si ženská dovolila projevit vlastní rozum a smysl pro realitu. A když nic nepomohlo, alespoň pomlouvá. Tak TIHLE lidi tvrdí, že chtějí orgonity spasit svět? Na to by skočil jen úplný pitomec. Od takových psychopatů pryč!"


???

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 08 bře 2011 15:09

Ondřeji, tomu tvému poslednímu příspěvku nerozumím. Mluvíš o tomhle fóru nebo ses seknul?
...
Aha! Ono je to v uvozovkách... Jsem si nevšiml.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Stisko » 08 bře 2011 18:25

Nejdřív jsem taky nechápala. Ale pak mi začal ten příspěvek být nějak povědomý. Tak jsem ho hodila do Googlu a .... Je mi tu mezi vámi magory docela fajn. :D ;)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 08 bře 2011 19:10

hm, nejsem admin jen uživatel a té psychopatce jsem řekl ať se raději stará o malýho, kterýho má na fotkách :P
ty orgonity od ní nemůžou být dobry ani náhodou, zlá to osoba :cry:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od kozma » 08 bře 2011 19:44

Ježkowy wotchi teď ty její stránky čtu. Achjo. :? Víš co, si říkám, dostat v BIS někdo za úkol pokusit se diskreditovat
orgonové hnutí v CZ, tak by asi tak nějak ty stránky vypadaly. Podmuklé a podkopávající... ale zároveň jakoby prezentující orgonit... achich achich :(

Odpovědět