Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od Aerosmith » 31 kvě 2009 23:46

Zajímá mě zda je nutné, aby např. HHG nebo TB s krystaly byly nutně v poloze s krystalem vertikálně k obloze. U pyramid, kuželů, jehlanů je to jaksi jasné, ale u jiných "patvarů"? Např. při "vrhu" do vody to padne jak padne...
A další věc: kam umisťovat orgonit u PC, TV aj. producentů el.mag. smogu? Pod tyto přístroje, nad ně, vedle? A co geopatog. zóny? Dávat orgonit přímo na ně , třeba ve sklepě odkud vyzařují? Nebo stačí jen do místnosti kamkoliv? Před pár lety jedna firma dělala po barácích průzkum sid. kyvadlem na GP zóny, s tím , že to bylo zadarmo a pokud něco našli tak nabídli odrušení. Tehdy jsem na ně hleděl jak mladá vrana, když po mě chtěli za 4 malé pyramidky (byly nějak zabarvené a nebylo do nich vidět) 8000 Kč. V té době o orgonitu u nás málokdo věděl - a hned toho využil :-) Jinak ale zóny našli (měl jsem to před tím potvrzené metodou feng-shuei).
Sorry že mám tolik otázek, ale začínám a moje angličtina je jaksi poslabší, abych čerpal v cizině.

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od bionflow » 01 čer 2009 00:00

Aerosmith píše:Zajímá mě zda je nutné, aby např. HHG nebo TB s krystaly byly nutně v poloze s krystalem vertikálně k obloze.
U pyramid, kuželů, jehlanů je to jaksi jasné, ale u jiných "patvarů"? Např. při "vrhu" do vody to padne jak padne...

Vůbec ne, funguje vždy a v jakékoliv poloze. I když např. u kužele kde je hrot krystalu namířen k zůžení nahoru, tak i tam je největší tok energie.

A další věc: kam umisťovat orgonit u PC, TV aj. producentů el.mag. smogu? Pod tyto přístroje, nad ně, vedle? A co geopatog. zóny? Dávat orgonit přímo na ně , třeba ve sklepě odkud vyzařují? Nebo stačí jen do místnosti kamkoliv?

Kamkoliv, ono si to natáhne. Říká se, že TB má dosah až 300m, já mám zkušenost [měřitelnou], že TB dokáže ovlivnit do 1 km.

Před pár lety jedna firma dělala po barácích průzkum sid. kyvadlem na GP zóny, s tím , že to bylo zadarmo a pokud něco našli tak nabídli odrušení. Tehdy jsem na ně hleděl jak mladá vrana, když po mě chtěli za 4 malé pyramidky (byly nějak zabarvené a nebylo do nich vidět) 8000 Kč. V té době o orgonitu u nás málokdo věděl - a hned toho využil :-) Jinak ale zóny našli (měl jsem to před tím potvrzené metodou feng-shuei).
Sorry že mám tolik otázek, ale začínám a moje angličtina je jaksi poslabší, abych čerpal v cizině.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od Aerosmith » 02 čer 2009 21:09

bionflow píše:
Aerosmith píše:Zajímá mě zda je nutné, aby např. HHG nebo TB s krystaly byly nutně v poloze s krystalem vertikálně k obloze.
U pyramid, kuželů, jehlanů je to jaksi jasné, ale u jiných "patvarů"? Např. při "vrhu" do vody to padne jak padne...

Vůbec ne, funguje vždy a v jakékoliv poloze. I když např. u kužele kde je hrot krystalu namířen k zůžení nahoru, tak i tam je největší tok energie.

A další věc: kam umisťovat orgonit u PC, TV aj. producentů el.mag. smogu? Pod tyto přístroje, nad ně, vedle? A co geopatog. zóny? Dávat orgonit přímo na ně , třeba ve sklepě odkud vyzařují? Nebo stačí jen do místnosti kamkoliv?

Kamkoliv, ono si to natáhne. Říká se, že TB má dosah až 300m, já mám zkušenost [měřitelnou], že TB dokáže ovlivnit do 1 km.

Před pár lety jedna firma dělala po barácích průzkum sid. kyvadlem na GP zóny, s tím , že to bylo zadarmo a pokud něco našli tak nabídli odrušení. Tehdy jsem na ně hleděl jak mladá vrana, když po mě chtěli za 4 malé pyramidky (byly nějak zabarvené a nebylo do nich vidět) 8000 Kč. V té době o orgonitu u nás málokdo věděl - a hned toho využil :-) Jinak ale zóny našli (měl jsem to před tím potvrzené metodou feng-shuei).
Sorry že mám tolik otázek, ale začínám a moje angličtina je jaksi poslabší, abych čerpal v cizině.
Díky ;)

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od slovan » 26 bře 2010 19:56

caute, mna zaujima, ked dam orgonit pod televizor, ktory je na drevenej, ci zeleznej podlozke, je tam nejaky rozdiel pri zachycovani DOR v porovnani s tym, keby tam ta prekazka nebola?...ked uz sme pri tom prudeni energie, chapem to tak, ze spirala usmernuje energiu na tu stenu, pri ktorej je zaliata...preco sa potom spirala dava na spodnu stranu orgonitu a nie na bocnu, ktora by bola otacena smerom do volneho priestoru?...co vy na to? :)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od Michael » 26 bře 2010 20:50

orgonit nasává všesměrově
orgonite_diagram.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od Ondřej » 27 bře 2010 16:08

slovan píše:caute, mna zaujima, ked dam orgonit pod televizor, ktory je na drevenej, ci zeleznej podlozke, je tam nejaky rozdiel pri zachycovani DOR v porovnani s tym, keby tam ta prekazka nebola?...ked uz sme pri tom prudeni energie, chapem to tak, ze spirala usmernuje energiu na tu stenu, pri ktorej je zaliata...preco sa potom spirala dava na spodnu stranu orgonitu a nie na bocnu, ktora by bola otacena smerom do volneho priestoru?...co vy na to? :)
No v těhle vzdálenostech to bude celkem jedno, ale od plechu se dá čekat určitá bariéra...
Záleží na otočení spirály aby tlačila energii požadovaným směrem.

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od slovan » 27 bře 2010 16:57

Ondřej píše:
slovan píše:caute, mna zaujima, ked dam orgonit pod televizor, ktory je na drevenej, ci zeleznej podlozke, je tam nejaky rozdiel pri zachycovani DOR v porovnani s tym, keby tam ta prekazka nebola?...ked uz sme pri tom prudeni energie, chapem to tak, ze spirala usmernuje energiu na tu stenu, pri ktorej je zaliata...preco sa potom spirala dava na spodnu stranu orgonitu a nie na bocnu, ktora by bola otacena smerom do volneho priestoru?...co vy na to? :)
No v těhle vzdálenostech to bude celkem jedno, ale od plechu se dá čekat určitá bariéra...
Záleží na otočení spirály aby tlačila energii požadovaným směrem.
vdaka...ale co myslis pod otocenim spiraly?...myslis natocenie KONCOV spiraly nejakym smerom?(nahor, nadol, doprava, dolava, ked vychadzame z toho, ze spirala je plocha)? :?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Uložení, polohy orgonitu v prostoru

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2010 16:04

slovan píše: vdaka...ale co myslis pod otocenim spiraly?...myslis natocenie KONCOV spiraly nejakym smerom?(nahor, nadol, doprava, dolava, ked vychadzame z toho, ze spirala je plocha)? :?
tím myslím samozřejmě směr zakroucení celé spirály.

Odpovědět