TB - nabídka

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
macner
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2010 10:44

TB - nabídka

Příspěvek od macner » 12 led 2010 11:11

Pro zájemce, kteří nemají možnost si TB vyrobit jsem ochoten dodat TB za těchto podmínek:
Barva hnědá
Průměr cca 50 mm
Výška 30 mm
Hmotnost nad 50 g
Hliníkové špony
1 křišťál
Cena 30 Kč za 1 ks.
Při objednávce 12 a více ks neúčtuji poštovné a balné.
Dodávka na dobírku.
Předpokládám, že tato nabídka může uspokojit v nouzi.
Objednávejte na: macner@centrum.cz

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: TB - nabídka

Příspěvek od am2 » 12 led 2010 17:49

Diky moc za nabidku.
Základně ogiftovat nejbližší okolí za cenu, kterou mnoho lidí vydá stejně každý měsíc za paušál k mobilu nebo TV,
tak to jde...
Když jsem vyráběl orgonit, tak vůbec už JEN ZA POŠTOVNÉ (a dobírkovné) při objednání základních surovin jsem dal přes 200,- ... :| takže cena mi přijde akceptovatelná. Asi ne úplně akceptovatelná pro někoho, kdy by to chtěl rozdávat ve velkém, ale pro ty, o nichž se psalo na orgo-netu (dozvedeli se o orgonitu, radi by ogiftovali aspon svo okoli, nemaji moznosti si to vyrobit), tak je to akorát.

Nerozumím orgonitu, ale slyšel jsem, že originální TB má mít 90 mililitrů, kdežto tady mi to nevychází výpočtem ani na 60ml (pi*d*d*h/4).
I v článku http://orgo-net.blogspot.com/2010/01/ko ... fting.html
se píše o základním "tří-uncovém TB", což 3 americké objemové (nikoli hmotnostní) unce jsou 90ml.
Dovedu si představit, že tento "minimální" objem není absolutně bezpodmínečný, a závisí to i na jiných věcech (velikost krystalu; vnitřní opravdovost a čistota záměru vyrábitele aj.), ale jen to tady tak nadhahuji k diskuzi... :)

Odpovědět