Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 30 zář 2010 10:13

Mike.Jt píše: +kamarádka mi poradilou dobrou sestavu kamenů chtěl bych jí napřed otestovat než to tady budu prezentovat.
obecně se jedná o 5 kamenů ( jako ruka ) a křištál ( 6 stěný ) veprostřed. Každej kámen charakterizuje jeden živel.
Až přijedu domu kouknu do sešitu kde mám napsaný co k jakýmu živlu náleží.
Na jedné české stránce jsem viděl prodávat džbán na tekutiny pro jejich energizaci a poté léčivé účinky. Ve dně bylo několik různých kamenů po obvodu. Chtěl jsem udělat plochý kulatý orgoník, ve kterém bych tu kombinaci použil, ale stránku už jsem napodruhé nenašel. Nebyl jsem tehdy na svém počítači.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 11:33

zkus si vzpomenout na klíčová slova co tam byla barvu stránek a tak. Třeba se to někomu podaří vygooglit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 30 zář 2010 11:48

Mike.Jt píše:zkus si vzpomenout na klíčová slova co tam byla barvu stránek a tak. Třeba se to někomu podaří vygooglit.
UŽ TO MÁM

http://rozkvet.cz/shop/podstranky_shopu/karafa.htm

Mám v plánu vyrobit tu samou kombinaci, ale do orgonitu jako podloužku pod jakoukoli tekutinu ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 12:23

řekl by jsem že se ty kameny tak ze dvou třetin kryjou s těma míma.

Jinak co si vzpomínám ( celou sestavu mám doma) tak je tam tygří oko,karneol ( nebo aventurin nebo olivín ), hematit ( záhněda, akvamarín, opal ), měsíční kámen, růženín
Hej já sem to dal dohromady celé :D super
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od sophia » 30 zář 2010 16:23

méně může být někdy více a ne všechny kameny se spolu snesou :idea: :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 21:30

Uvidíme, proto sem to konzultoval s někým kdo má kamínky ve svém hledáčku. Takže by mělo být vše ok. Ale dneska se všechno mění. Třeba až to vyrobim to bude blbnout. MRzí mě že sem to nestihnul odlejt ještě před začátkem podzimu. Ted už venku odlejvat moc nejde a v baráku odlejvat nemůžu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od slovan » 16 říj 2010 16:39

"nas kolega" v Nemecku, pouziva na tento ucel tieto kombinacie:
1 - krišťál, rúženín, ametyst, turmalín, hematit, pyrit
2 - krištál, malachit, lapis lazuli, achát, jaspis, rúženín, pyrit, magnetit
3 - krišťál, ametyst, rúženín, achát, jaspis, pyrit
4 - krištál, jaspis, sodalit, achát

ja by som tam určite dal šungit, skúšal som šungitovú vodu na rast kvetov a bola to pecka :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 16 říj 2010 17:22

to slovan. Vyhledej si Zeolit. Podle mě to mžůe mít podobné účinky. (jako Śungit )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od vlady » 16 říj 2010 19:30

Každý člověk má podle horoskopu své osobní kameny. Nemělo by se také přihlížet k tomu ?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 16 říj 2010 19:45

To je určtiě jeden přístup, ale stejně tak určtié kameny zastupují určité živly. Což se dá spojit s tím že každý člověk má určitý živel. Tak pak určité kameny pro něj sjou lepší. Ale ta moje kombinace by měla přispívat k harmonizaci, jelikož od každého je tma jeden,
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 16 říj 2010 20:37

Kameny které jsou použity na harmonizaci vody se v podstatě kryjí s čakrovými kameny, takže snad to bude taky v pohodě. Jak budou funkční vzorky tak sem hodím foto

tady je orgoník ve kterém je květ života

Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
slovan
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2010 17:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od slovan » 18 říj 2010 10:40

Mike.Jt píše:To je určtiě jeden přístup, ale stejně tak určtié kameny zastupují určité živly. Což se dá spojit s tím že každý člověk má určitý živel. Tak pak určité kameny pro něj sjou lepší. Ale ta moje kombinace by měla přispívat k harmonizaci, jelikož od každého je tma jeden,
Mike, ohladom tych zivlov ma teraz nieco napadlo
kedze ma ist o podlozku pre tekutiny, co tak pouzit kamene, ktore predstavuju zivel vodu :D
v tom pripade by kombinacia mohla byt: akvamarin, ametyst, azurit, sodalit, sokolie oko a šungit

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 18 říj 2010 21:45

vlady píše:Každý člověk má podle horoskopu své osobní kameny. Nemělo by se také přihlížet k tomu ?
To musí určit znalec. Dejme tomu že pro jedno znamení je 8 kamenů. Jenže pro konkrétního člověka jsou vhodný jen dva z nich. Pro jinýho zase jiný dva. Asi tak. Proto výrobu orgonitu "s kamenama dle znamení" považuju za nesmysl. Musí se to dělat přísně individuálně a na to má málokdo.

slovan: akvamarín, kyanit, tyrkys

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 26 říj 2010 21:17

Můžu se zeptat, proč nejdou vkládat obrázky? :shock: Mam tu konečně tu sestavu krystalů do HHG ;)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 27 říj 2010 16:21

Tak konečně obrázek zde ;)
Obrázek

Odpovědět