Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 03 lis 2010 14:02

Tak jsem vyrobil ten orgonit na energizaci nápojů, ale mám pocit, že něco není tak jak má být. Kyvadlo se mi bez dotazu točí z obou stran do leva :o tak nevím co s tím je

Obrázek

Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 20:48

No víš, pokud by nad HHG správně rotovala energie a kyvadlo by se mělo jen nechat unášet, tak se bude točit proti směru ručiček, poněvadž tak je to správně pravotočivý proud energie. Kdo nesouhlasí? 8-)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 03 lis 2010 21:59

Ondřej píše:No víš, pokud by nad HHG správně rotovala energie a kyvadlo by se mělo jen nechat unášet, tak se bude točit proti směru ručiček, poněvadž tak je to správně pravotočivý proud energie. Kdo nesouhlasí? 8-)
žil jsem celou dobu v přesvědčení, že kyvadlo se bude točit z jedné strany do prava a druhé do leva podle proudění energie, ale je pravda, že bez dotazu jsem to dělal jen u krystalů
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 05 lis 2010 18:23

Jasný dotazy a jasný chápání co kyvadlo ukazuje je základ. Bez toho je to lamerství... Tak zkus dávat dotazy a řekni jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 07 lis 2010 21:23

Koukám, odkaz na můj výtvor je fuč :shock:
snad to půjde vložit foto, může někdo poradit jestli z toho půjde velká energie?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Michael » 07 lis 2010 22:51

ty oboustranné krystaly v šestihranu mají všichni stejně polaritu?
a to vynutí nešlo trošku pečlivěji - pravidelněji? :oops:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 07 lis 2010 22:56

a ptal si se všechn krystalů jestli hodlají spolupracovat s těma ostatníma :D ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od kocour » 07 lis 2010 23:24

Možná se pletu, ale hroty těch krystalů se spolu hádají, necítím tam mezi nimi soulad, navíc pro dobrý účinek předpokládám přesnost (souměrnost) tvaru, takže podle mě z toho nic moc extra neleze. Snad by se mohl vyrobit hexabram ze silného měděného drátu, v jehož rozích by se vytvořila očka několikerým zavinutím, do nichž by se pevně vložil krystal s hrotem směrem ven - za předpokladu, že by tam panovala přísná soměrnost a vyváženost mezi jednotlivými krystaly, mohlo by jít o silný zářič. Určitě ale bude mnohem silnější vyrobit klasickou osmnáctku, do které se vloží buď malé orgonitky nebo krystaly osazením do přesných pozic průsečíků kružnic a pospojováním drátem v určitém vzorci (trigony budou nejsilnější, nesnažil bych se primárně o hexagramy).

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 08 lis 2010 16:39

Tak krystalů jsem se neptal, zda budou spolupracovat :D jen jsem ověřoval správnou polaritu, nic víc...vše je jen v beta testování, takže se do dá kdykoliv rozhodit. Co se týče ehmm těch drátů, řekl jsem si že stejně to bude zalitý, tak nač se s tim párat ;) Pokud nabídnete nějaký dobrý nápad( nákres, popis) budu mile rád 8-) díky

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 08 lis 2010 21:13

Pejsek a kočička vařili dort. (dobrý chaos)
Aneb, jak vytrobit něco super, aniž bych věci rozuměl.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 08 lis 2010 23:02

Mno tady si chtěl asi někdo rýpnout, ale jak soudím podle diskuzí Ondřeji, nejsi asi milí člověk. Rád shazuješ lidi, protože sám jsi dokonalý a vyrobil jsi stovky orgonitů. Ale i po nějaké stovce taky nejsi dokonalý a nad druhými se jenom povyšuješ. Tímto končim diskuzi o chytráctví, chci jen vědět jak to bude pracovat silněji, nebo lépe. Vše jsem se snažil dát tak, aby byly póly správně k sobě...a na nějaké ptaní jsem neměl pomyšlení. Takže bych byl rád, kdyby se tu každý zdržel chytrých řečí a raději poradil. Neboj Ondřeji, však i ty jednou dospejěš ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 09 lis 2010 00:28

když už chceš dělat složité vzary z křištálů tak platí že čím složitější vzor tím si musí být křištály podobnější. Navíc musí všichni spolu spolupracovat. Což je téměr nesplnitelný úkol. Pokud teda nemáš zcela identické křištály.
Myslím že ale jednoduší tvary např trojuhelník by sestavit šel.

Jinak ale tvar ej to pěkný ! máš tam 12ku což je dobré číslo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 09 lis 2010 16:26

Chtěl jsem jen udělat něco silnýho, ale že to bude až tak těžký jsem nečekal :( bohužel no, tak zase to rozeberu a udělám z toho klasický HHG se 4 krystaly po stranách. Nevíš jaký by to mělo účinek se 6 oboustrannými krystaly + 1 směřující vzhůru?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 09 lis 2010 16:35

Zkus se na to zeptat kyvadla. Určo to zvládneš. Něco mi vyšlo ale nechci tě ovlivňovat. Pak napiš co ti vyšlo a porovnáme.

Jinak ohledně výroby něčeho hodně silného, možná budu umět až zněkolikanásobit sílu TB. (2 křištály, špony pryskyřice, jen trošchu chytřeji poskládané ). Ale je to zatim alfa verze. Aź to odleju tak to otestuju a dám to sem na forum.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 09 lis 2010 18:30

Vie mi niekto poradiť ako pracovať so Syncolor 109? Narýchlo som nič iné nezohnal a až doma som zistil, že je tam aj URÝCHĽOVAČ aj INICIÁTOR, ide teda o 3 zložkovú živicu. Je nevyhnutné použiť aj urýchľovač, alebo stačí pridať len iniciátor.
Som nováčik v oblasti orgonitov... Teda pravdu - idem skúsiť vytvoriť môj prvý... :)

Odpovědět