Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 17 lis 2010 02:18

No, však já taky neříkám, že to nemůže fungovat. Sděluju jen své zkušenosti, protože na to určitě musel narazit i někdo jiný. Doufal jsem, že se tu objeví zkušenosti, ze kterých se něco naučím ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 17 lis 2010 15:21

Pokud 4 lidi řeknou, že dělají s kyvadlem, znamená to, že ho pouze 1 člověk ovládá dostatečně. To je zjednodušený výsledek testu, který provedla svýho času "teta Kateřina"...

Udělejte si prostý experiment. Udělete pro kyvadlo stojánek aby viselo na něm a nahoře pouze čouhala nit, kterou chytíte. Kyvadlo musí jasně reagovat svým vlastním pohybem. Pokud ne - zatím vám nefunguje.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Aerosmith » 17 lis 2010 18:45

Ondřej píše:Pokud 4 lidi řeknou, že dělají s kyvadlem, znamená to, že ho pouze 1 člověk ovládá dostatečně. To je zjednodušený výsledek testu, který provedla svýho času "teta Kateřina"...

Udělejte si prostý experiment. Udělete pro kyvadlo stojánek aby viselo na něm a nahoře pouze čouhala nit, kterou chytíte. Kyvadlo musí jasně reagovat svým vlastním pohybem. Pokud ne - zatím vám nefunguje.
Nebo na pravý ukazovák namotat nit nebo řetízek kyvadla, ruku opřít o stolní desku, aby kyvadlo volně viselo. Pak ke kyvadlu přiblížit ukazovák levé ruky. Pokud se kyvadlo neroztočí, tak nefunguješ. Já bohužel nefunguju. :( . Nic ale prý není ztraceno. Člověk se musí zklidnit, stravovat se racionálně (zelenina a tak), vypustit chlast a kuřivo a hlavně se moc nesnažit na silu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 17 lis 2010 19:22

to podle mě moc přehánítě kluci. Kyvadlo je hlavně člověk. Podvědomí zachytí informaci a musí jí nějak manifestovat. To může udělat tím že rozhýbe kyvadlo. Což může udělat jak píšete tím že ho rozhýbe pomocí energie. Ale ne každej dokáže ze sebe dostat tolko energie aby to rozhejbalo hmotný kyvadlo. Tak v tom případě se to manifestuje jako neznatelné pohyby ruky které si člověk neuvědomu a ta ruky rozhýbe kyvadlo. Ale obojí je podle mě rovnocenný.


ps: otestovat sem se ještě nezkoušel :D ale dobrej nápad co nejdřív to zkusim.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Aerosmith » 17 lis 2010 19:40

Nemám to z vlastní hlavy. Je to test podle Ing. Jiřího Janči. To co popisuje Ondřej je podle Janči ještě "ztíženo tak, že ta nit je provlečená v díře ve dně lahve, v ní je třeba voskem přilepena nit, která trčí něco nad, a kyvadlo je v lahvi, pod ním je podložka s testovanou věcí. Láhev je samozřejmě dnem vzhůru (nejlépe "okurková se širokým hrdlem). Dotykem přečnívající nitě rozpohybuješ kyvadlo. Pokud ne, nefunguješ.Je to tzv. Kaltenbergův přístroj ( Psychotronika pro každého , str. 101). Na těch mikropohybech (nevědomých) svalů něco bude. Ale to spíše u virgulí. Já mám problém u kyvadla ten, že ve snaze nezkreslit výsledek, tak brzdím (asi vůlí) rozpohybování kyvadla. Prostě se neuvolním - asi - a pak z toho nic není.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 18 lis 2010 16:16

takže já patřím mezi ty 3 :( no co se dá dělat a přitom nad mým orgonitovým koláčem mi kyvadlo málem vykloubilo zápěstí :) jak vidno nejsou všechny věci jak na první pohled vypadají
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od vlady » 18 lis 2010 18:52

Tak jsem to taky zkoušel když jsem dal kyvadlo nad orgonit bez otázky zastavilo se uprostřed a jen se chvělo (asi se mi třese ruka už na to mám věk) když jsem položil otázku začalo se kývat s asi 5 cm rozkyvem. Takže nevím ale proutek na vodu nebo el.vedení mi funguje. Jako kyvadlo jsem použil takovou tu ozdobu z křišťálového lustru.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 18 lis 2010 19:39

Aero: o stravě to není, je to o prošťouchnutí bloků na cestě té energii, podvědomý psychozábrany apod.

Pohyb kyvadla je primárně o energii. Nějaký podvědomý hýbání s rukou je oblíbený nesmysl. Teprve až už jsi zkušenej, samo se ti hýbe celý zápěstí bez tvé vůle a je jasně vidět. Drátěnou virgulí rozhodně nehýbou svaly, to je k smíchu. Mohl jsem držet měděnej drát tak, že mi bělely prsty a stejně se otočil. Kyvadlo používá tu samou energii. i virgule se dá ptát stejně jako kyvadla. Lze zjistit hloubku pramene, průtok za hodinu, pitnost vody atd...

Stojánek lze udělat ze třech špejlí...

hajcman: pokud se ti točilo, tak funguje ne?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 18 lis 2010 20:46

Ondřej píše:
Stojánek lze udělat ze třech špejlí...

hajcman: pokud se ti točilo, tak funguje ne?
Jasně že funguje...jen jsem neprošel "stojánkovým" testem :?
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 18 lis 2010 23:39

Ondřeji, špatně čteš co sem psal. Psal sem, že jsou různé projevy kyvadla. Mikropohyby jsou, to nemůžeš zapřít.
Rozdíl mezí tím co popisuješ a tím co popisuje např hajcman je ten, že v případě mikropohybů jde energie do člověka. Zatímco v případě stojánkového testu jde buď o přesměrování energie do kyvadla skrze sebe, nebo pouze o přesměrování energie do předmětu.

Otázka co je, co lepší. Napadlo by nás asi, že když se umí kyvadla kývat samo, je to lepší. Jenže ono napojit tu energii přímo na sebe aniž by šla do toho kyvadla podle mě vůbec není k zahození. Hlavně pokud se člověk časem rozhodne kyvadlo zahodit a kývat pomocí rukou, nebo používat mentální kyvadla v hlavě.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 19 lis 2010 00:46

Mám pro vás jeden návrh, odložte kyvadlo a zkuste se soustředit na to co cítíte. Kyvadlo taky používám, je to dobrá věc, ale pocity jsou mnohem lepší a u čeho jiného by se cítění dalo líp vytrénovat než u orgonitů.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 19 lis 2010 08:40

snazim se, ale kdyz potrebuju jistotu tak prece jenom s kyvadlem jsem si jistejsi. Chce to jeste cas.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Aien » 19 lis 2010 13:19

Ahoj lidičky! mně se skoro vždycky stane, že vím, jak bude kyvadlo kývat.Jenom si nejsem jistá , jestli tím kyvadlem nekývám já, snažím se neočekávat , nepředstavovat si nic, zavřu oči, uvolním se. Asi už mám kyvadlo zahodit, že Štístko?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 19 lis 2010 21:46

já taky velice často vidim obraz kyvadal v hlavě jak se kejve, nebo když prochází kyvadlo správnou polohou projde jím impulz energie. to je pak tutovka :D. JInak zkus místo toho používat celou ruku. Od lokte po zápěstí jako ručičku :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od michala13 » 19 lis 2010 23:34

Ľudia, veď vy už ste z tej generácie indigových detí :lol: :lol: :lol: Aspoň,že tie orgonity cítim :D :D

Odpovědět