Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 09 lis 2010 18:59

mno u havla se prodájí pryskyřice předurychlené, a ty co nejsou je potřebné na to koupit urchlovoč => asi fakt potřeba oboje. Mrkni na na návod výrobce nebo na netu, jestli najdeš specifika tý pryskyřice.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 09 lis 2010 19:41

asi som sa uponáhľal s kúpou... mám k tomu oboje, ale v návode píšu, že po pridaní zložiek je potrebné živicu spracovať max do 20 minút :oops: No nič to... tak to skúsim a uvidím...

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 09 lis 2010 19:47

Mike: Já nevim co ti vyšlo, , že je každý jiný a nejsou v nějakym přesnym úhlu danný? :shock: Já konkrétně nevim, jak se přesně zeptat proč spolu nebudou spolupracovat..poraď prosimtě ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 09 lis 2010 19:53

mno ptal sem se jestli ten tvuj druhej nápad místo 4 pomocnejch krystalů použít 6. Já hodně pracuju s vizualizací tak sem si na 9 - 12 hodinách představil 4 krystaly a jeden hlavní a na 12 - 3 hodinách těch tvejch 6 +1. (všechny tvořili poloměr - směřují od středu ven ). Tak se mi jedna možnost zdála lepší ale dřív než víkend ti to asi neřeknu na 100%.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od kocour » 09 lis 2010 20:59

Tauri píše:Mike: Já nevim co ti vyšlo, , že je každý jiný a nejsou v nějakym přesnym úhlu danný? :shock: Já konkrétně nevim, jak se přesně zeptat proč spolu nebudou spolupracovat..poraď prosimtě ;)
A co přesně chceš, jaký očekáváš výsledek? Pokud si tohle ujasníš, budeš vědět, nač se ptát a jak.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 09 lis 2010 21:03

To je v pohodě, zatim nic dělat nebudu takže bude mraky času ;) hlavní je to nejdřiv promyslet a pak dělat :D těch příštích pár kousků bych chtěl dělat hlavně HHG( tak 4-5) a nějaký to TB 8-) Co očekávám, modrou oblohu a hlavně mit kolem přírodu zase v pohodě, protože z jedný strany Zvičina a z druhý další vysílač. Zatim na to moji kluci stačej, ale co já vim co bude příští rok, třeba budou ještě víc ovlivňovat počasí tak proč se pořádně nevyzbrojit.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 09 lis 2010 21:38

To jsou kecy Tauri. S mýma vlastnostma (neboli tvýma domněnkama) jsi vedle, podobně jako s tvořením čehosi, co odpovídá spíš pořekadlu "střílení od boku" a čekání na zásah. Opět moje variace na známý pořekadlo - Jak bude vypadat praxe bez gramu teorie?... Tak si to trocha rozebereme:
-dráty jsou totální chaos. Matně si pamatuju, že jsem něco podobnýho viděl na netu pouze jednou. Přitom vinutí drátů je velmi podstatný, poněvadž po nich běhá energie celým výtvorem. Jak směr vinutí, tak logika, tak čistota tvarů a spojů...
-zacyklení krystalů budiž, pokud jsou teda všechny správně otočený. Sice to není moc efektivní, poněvadž to honí energii dokola, aniž by procházela orgonitem a střídala se, ale ok, moc vadit by to nemělo. Ale co ten krystal co je strčenej v okruhu a ruší ho? Mno takže okruh se mocka nekoná...
-krystaly po obvodě z každé hrany odvádí energii pryč z okruhu, takže se opět okruh vlastně nekoná, o násobení energie mluvit nelze.
-krystaly po obvodě na šesti místech směrují energii pryč z orgonitu. Nesmyslně. Zvlášť u HHG.
-drát na velkým krystalu je levotočivě.

Nějaký další kec.. teda dotazy? Nebo teď mám dotaz já na tebe: mohl bys definovat "dospělost"? Velmi často totiž lidi nemají šajnu co to vlastně je. Podle toho i potom vypadá jejich vlastní "dospělost"...

A jsem si dobře vědom, že opět píšu výborný know-how, veřejně všem a nic za to nechci. Zkus se na něco zeptat třeba Hoplei nebo Šebely nebo Croftů, ti tě obratem decentně pošlou do pr*ele... Jak vyrobit dobrý orgonit píšu už od jara 08, už i u pramene. Na gifting to bohatě stačí. Pokud chce někdo vyrábět něco extra, ať si prvně naštuduje o věci nějaký info a hlavně přemýšlí, jinak na to stejně nebude mít. A ať nečeká, až mu někdo něco donese pod nos na podnose.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 09 lis 2010 21:52

Tak podivej můj milej boubelatej, vše stačí normálně vysvětlit a ne někoho ponižovat, či si z něho utahovat. Nikdo učenej z nebe nespadl ani ty ne, tak nechápu proč takhle ke každýmu přistupuješ. Všiml jsem si to už několikrát v Tvých diskuzích :x Tento článek co jsi napsal jsi mohl dát do SZ a né tady někoho posílat přes někoho do p*delky. Jestli máš nějaký trauma z dětství, kdy si z Tebe dělal někdo prdel tak budiž, ale netahej to sem. Diskuze je tu od toho, aby se tu každý poradil a ne si z každýho dělat prdel co to vlastně udělal a že je totálně mimo. Prosimtě s Tebou už teď nehodlám diskutovat, píšu si s jinými co mi normálně odpoví a dokonce i PORADÍ 8-) Nechci tu něco rozvádět či se s někým dohadovat. Jen jsem vložil obrázek na dotaz jak by to mohlo fungovat a jak to vylepšit ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 09 lis 2010 22:07

myslím že je vidět že detoxikace mezilidských vztahů už probíhá tady na foru ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 10 lis 2010 15:12

Tauri píše:Tak podivej můj milej boubelatej, vše stačí normálně vysvětlit a ne někoho ponižovat, či si z něho utahovat.
Tohle taky není zrovna příjemné vyjádření. ;)

Lidi mají různé vlastnosti. Někteří jsou jemní a pečliví, někteří překypují energií a "co na srdci, to na jazyku" a jednají rychle. Každý máme nějaký vnitřek a nějakou slupku. Podle slupky se toho v daném okamžiku nemusí moc poznat. Rozhodují činy. Ačkoliv i slovní vyjádření je čin, důležitá je taky motivace, proč se něco říká. Když něco vypadá "cool" nemusí to stejně dobře fungovat.

Trpělivosti bychom se měli učit pořád -- i při naslouchání.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 10 lis 2010 15:44

pepr: Já vim...já si jen nenechám házet bobana na hlavu. Stačilo jen normálně říct, fungovat to bude špatně, příště si dej pozor na to a to ;) Jinak máš pravdu v tuto chvíli nemam nějak nej náladu, jestli je to tím hnusným počasím :?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 10 lis 2010 16:15

Nemám pravdu. Jen jsem něco vyjádřil. Za pravdu považujeme to, s čím souhlasíme. A pokud s něčím nesouhlasíme, můžeme to považovat za osobní útok. Říká se, že některé věci přitahujeme. Možná je to tak, že naše pochybnost vede k tomu, že si něco nepříjemného vztáhneme na sebe. Možná naše pochybnost vede k neuvědomělému chování, které způsobí, že se ostatní začnou chovat tak, jak by se k jinému nechovali. Naše komunikace je zatím vždy povrchní, protože nevidíme záměry a myšlenky toho druhého.

"Jak Pejsek a kočička vařili dort" se nám zdá úsměvné, protože souhlasíme s tím, že to nemohlo dopadnout dobře. Kolik z nás pocítilo lítost nad hloupým a zlým psem, kterého pak bolelo břicho? (Já jsem ji tedy nepocítil. ;) )

Velký kopanec může vést k rychlejšímu procitnutí.

Každý si vybere, co se mu hodí.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 11 lis 2010 19:06

tauri: KONKRÉTNĚ jsem napsal co je špatně a na tobě je, abys to zkusil vymyslet líp vlastní hlavou. Ále zase nějaký kecy o ponižování, že tě posílám přes někoho do pr... Eh?? A další tvé fantazie o mé osobě... ale klidně piš dál, alespoň se něco dozvíme o tobě.
Je pravda, žes jen vložil obrázek a neměl jsem povinnost reagovat. Příště na to budu myslet.
Prostě jsem jen znova udiven snahou vyrobit něco extra bez základů a o tom jsou moje komentáře, který jsou ale bohužel něco jinýho, než co bys rád :mrgreen: Bez vědění vypadá "tvorba" jako hraní dětí. A svoje vědění jsem nezískal vyptáváním na fórech, ani psaním SZ, ale studiem, tj. velkou investicí vlastního času.

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 12 lis 2010 19:15

môže mi prosím niekto povedať, či drobné praskliny na orgonite sú závadou alebo nie? Dne som skúšal vyrobiť moje prvé kúsky.. a samozrejme že som to asi prehnal s iniciátorom... lebo to vytrvrdlo za 15 minút... na niektorých sú rôzne drobné praskliny... sú použiteľné, alebo ich vyhodiť a skúsiť znova?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2010 19:24

fotka nidky není k zahození. Praskalina jako taková by neměla toku energie nějak extra vadit. Takže jestli je to popraskané s mírou asi by se dali normálně použít.
Problém je ten že při tak rychlém tuhnutí ti vevnitř může zůstat neztvrdlá pryskyřice. Což už je podstatně horší.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět