Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od lexone » 02 bře 2011 19:14

mate nekdo zkusenosti s jantarem do HHG??? byl sem v jednom krame s mineralama a dosla rec na orgonity a pani mi ho doporucovala, ze se tak rapidne zvysi vykon

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od kocour » 02 bře 2011 19:32

lexone píše:mate nekdo zkusenosti s jantarem do HHG??? byl sem v jednom krame s mineralama a dosla rec na orgonity a pani mi ho doporucovala, ze se tak rapidne zvysi vykon
Jantar určitě zvýší elektrické pulsace, na druhé straně nemá pevnou krystalickou formu narozdíl od minerálů... Osobně bych jej vždy kombinoval s křišťálem (struktura) a hliníkem (energetické vyvážení), měděné špony nee.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 02 bře 2011 20:00

Jantar je pryskyřice, takže to může ovlivnit spíš tu pryskyřičnou část. Otázka je, jestli paní prostě nechtěla prodat víc jantaru.

Každopádně, pozoroval jste někdo vliv typu pryskyřice na účinnost? Ptám se čistě akademicky, pro ostatní, protože jsem necitlivý a nevyrábím. ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 20:21

Teoreticky, čím pevnější pryskyřice, tím větší výkon.

lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od lexone » 02 bře 2011 20:38

pani dela do kamenu prej uz 17 let, takze si od ni necham rad poradit a o orgonitech taky vedela, donesl sem ji par kousku co sem delal a prekvapive mi rekla, ze je mam silny (zkousela jak rukama, tak kyvadlem), a nejspis si asi i naky odeme veme na prodej, co me, ale zarazilo tak se ji nezdal muj prvni kousek, kterej mam od ondreje, je zajimavy, ze kdyz sem zkousel moje orgose, tak se kyvadlo u vsech tocilo doleva, u jeho jedinyho doprava, ale i tak ho opatruju s laskou :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od sophia » 02 bře 2011 21:28

pepr píše:Každopádně, pozoroval jste někdo vliv typu pryskyřice na účinnost? Ptám se čistě akademicky, pro ostatní, protože jsem necitlivý a nevyrábím. ;)
Havelpol 4 čirá je významně silnější než "propláchnuty trubky" Havelpol 1. Bohužel je 4 o dost dražší. :roll:

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Stisko » 02 bře 2011 22:16

Orgonity s jantarem dělám, a nejsou oproti orgonitům s jinými drahými kameny nijak zvlášť silnější.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 04 bře 2011 22:27

lexone: no abys měl nějakou větší jistotu, ukaž to ještě dalším lidem... Já jen můžu konstatovat, že za rok oné 100% záruky mi orgonit vrátil jeden člověk, poněvadž že mu nepomohl s jeho problémem, jinak prý fungoval jasně. A to ještě občas do lidí rýpu, ať si je "pro jistotu" pořádně proklepnou u léčitelů apod...
Taky nechápu jak paní přišla k tomu, že jantar rapidně zvýší výkon...

lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od lexone » 05 bře 2011 14:06

ondřej: tvuj orgonit rozhodne funguje, jen me prekvapilo, ze moje orgonity se toci vsechny doleva a tvuj doprava, myslel sem, ze je to treba tim, ze sem daval krystaly se spicema ven, ale vcera sem odlil nekolik kousku s krystalama se spicema smerujicima doprostred a porad doleva, hlavne musim souhlasit, ze sou silnejsi, mame kyvadlo malem urvalo ruku :) podotykam jeste, ze zatim odlejvam bez programovani, tak treba tady bude zakopanej pes :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 06 bře 2011 11:55

může to být strukturou orgonitu, stačí dát obráceně husté a jemné špony a hned to de obráceně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 06 bře 2011 18:40

Bylo by taky dobrý zjistit, co to kyvadlo vůbec ukazuje nebo na co reaguje. Do té doby se pouze fakt jen můžem dohadovat :mrgreen:

Odpovědět