Jak vidět orgon na vlastní oči

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2011 13:23

Potom nechápu Tvé zcesté příspěvky o tom že orgon nejde vidět:)
Ego mám v pořádku, jen mě vytáčí lidí co si myslí že ví všecko nejlíp, to že Ti je 60 a byl jsi u doktora neznamená že máš pravdu Ty nebo doktor!!
Ale nezlobím se na Tebe, nesnažím se v sobě pěstovat nízké emoce..
Každý dělá jen to co umí..
Možná, že kdyby jsi měl oční tlak v pořádku nepletl by sis orgon s vadou zraku..
Měj hezký den:)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od am2 » 17 čer 2011 14:18

tak ten orgon zkuste pozorovat z boku, tj nemít orgonit před sebou, ale bokem
pak hned uvidíte, jestli jste viděli orgon nebo nějaký efekt v oku

jinak ono "viditelné" projevy energie jsou často hodně podobné různým očním projevům
ale lze to snadno od sebe odlišit těmi experimenty, že se orgonit přesouvá na jiné pozice apod.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Alfa » 17 čer 2011 14:21

Dík za přání hezkého dne.
Mimochodem, já na ten orgon čuměl s radostí právě do té doby, než jsem zjistil ten zvýšený tlak. Takže je klidně možné, že většina z nás, aniž by to tušila, vidí na tomto základě pomyslný orgon. Zkus se kouknout do světlé zdi, jestli ty létací světýlka uvidíš..
Stejně je to moc hezký!
Nikdy jsem netvrdil, že orgon nejde vidět. Kde to píši?
Ahoj.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Alfa » 17 čer 2011 14:28

am2 píše:tak ten orgon zkuste pozorovat z boku, tj nemít orgonit před sebou, ale bokem
pak hned uvidíte, jestli jste viděli orgon nebo nějaký efekt v oku

jinak ono "viditelné" projevy energie jsou často hodně podobné různým očním projevům
ale lze to snadno od sebe odlišit těmi experimenty, že se orgonit přesouvá na jiné pozice apod.
Ahoj Am2, přece jenom mám jeden dárek od vesmíru. Už pár let je mi dovoleno vidět energii země a to díky tomu, že jsem 15x přečetl knihu Poslové úsvitu. Je tam psaný, že když knihu 15x přečtu, tak že dostanu od vesmíru dárek. To bylo něco pro mne, tak jsem vydržel a pak náhle během jednoho klidného posezení se stalo něco úžasného a od té doby kdykoli chci, tak vidím energii země. Vždycky se při tom usmívám, protože je to nádherné... :D

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od am2 » 17 čer 2011 16:00

paráda. knihu jem četl, ale nepamatuji si, že by tam něco takového bylo
ale je to již dávno, taky to mohlo být jiné vydání či jiný díl
kniha se mi hodně líbila, dokáže člověka (tedy určité typy) nakopnout, aby na sobě pracoval (zvyšování energie a kvality "svých" vibrací)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 18:52

Alfa: a nitrooční tlak kolísá přesně podle sluneční aktivity? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Alfa » 22 čer 2011 20:35

Ondřej píše:Alfa: a nitrooční tlak kolísá přesně podle sluneční aktivity? :mrgreen:
Nemám šajnu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2011 19:21

Alfa píše:
antistatic píše:Já vím co vidím! A Ty si mysli co Ti nabulíkovala paní doktorka..
Já nikdy žádné tečky ani světýlka neviděl! NIKDY!!
Až jsem se seznámil s orgonitem a po pečlivém pozorování jsem uviděl "běhat" orgon.
Nejvíc běhá právě nad orgonitem, přímo nad ním tryská!!
Bez orgonitu žádný orgon nevidím, nebo aspoň pro mě není tak zřetelný!
Další nevěřící Tomáš co věří jen hmotným důkazům:))Tak co tady děláš na tomhle foru prosím Tě??
to že Ty nevidíš orgon neznamená že ho nevidí ostaní!:)
Přečti si vlákno pořádně ostaní si asi nevymýšlí nemyslíš??

Jeden o koze druhý o voze:))
Co blbneš chlapče? Ty máš nějaký vysoký ego, co?
Barák mám pořádně ogiftovaný už od loňska, doma rozmístněné 3 pořádné HHG a v autě TB. Další TB jsem dal do auta synovi a dceři do Liberce pár kousků TB a 2 ks HHG, aby měli klimateroristi radost :D
Od včerejšího večera poctivě octuju.....
Stačí jonáku?
Nějak ses spletl ve svém odhadu o lidech.....
No, jsi ještě moc mladý, nezlobím se a vítej mezi námi :D
:lol:
Ale třeba za to nemůže. Třeba na něj jen působí ten úžasný orgonit od Helenky. :mrgreen:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od kozma » 24 čer 2011 22:22

Ježkovy votchi Ondro mě se kvůli Tobě začne normálně zdát o Helence, Lásce a Egu :lol:

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Alfa » 24 čer 2011 23:02

kozma píše:Ježkovy votchi Ondro mě se kvůli Tobě začne normálně zdát o Helence, Lásce a Egu :lol:
To je ta pětistovková Hoplea? :D

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od junak » 25 čer 2011 08:51

Hmm.. Zaujímavé....Náhodné "testy"...Napríklad orgonit uzavretý v plechovej skrinke.Po otvorení skrinky energicka vlna orgonu nie len v očnej bulve? ale ceým telom.Po upečení pár kúskov orgonitu to isté.Tento "efekt" vídavam dokonca aj cítim.
Neviem či to čo vidím je priamo orgonová energia ale orgonit má na to vplyv.Potvrdil som si veľakrat že v blizkosti orgonitu je tento jav vyšší.Dokonca raz som dostal fakt velkú dávku tejto energie práve nad orgonitom.A nebol to tlak ani nič podobne bolo to uplne iné.
Ono aj dychové cvičenia sú fajn.

Záver: rozhodne to čo vidím nie je následkom zmeny očneho tlaku.

PS: Z toho vyplíva že táto energia sa da koncentrovať.Napríklad uzavrením orgonitu do nejakeho priestoru.

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od haluzakfest » 03 srp 2012 03:09

Tak nevím cotam vidíte vy ale já jsem zcela nohama na zemi a dlouhou dobu jsem neviděl nic a moch sem se třeba pos. No ale párkrát právě když sem dal orgonit na okno ven ... tak jsem občas měl pocit jakoby ztoho sálalo teplo nebo se vlnil plyn.. znáte to .. horká cesta, plyn, horko ... takové to vlnící se.... tak téměř totožný efekt vidím po vylití octa... akorád ! že ono olej či plyn vítr odfoukne.. .ovšem to vlnění jde z octu mi připadalo kolmo nahoru nebo zkrátka jakoby nato vítr neměl vliv... tosamé vidím i ztoho orgonitu... a taky sem si jist že ten orgonit, je asi náladový a někdy zněho cítím jasný vánek chladu... a někdy nic.... a spíš mi připadá že ta citlivost se zvyšuje vemě naopak když jsem vyčerpaný přepracovaný a zkrátky vyřizeny ....

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Tosky » 02 říj 2012 21:08

No tak nevím co si kdo bude myslet ted, ale:
Různé "chaotické" čmouhy a tečky na obloze jsem vídal jako kluk. Asi tak 15 let na to jsem prošel celkovou lékařskou kotrolou, včetně měření očního tlaku, jelikož jsem nastupoval k hasičům (mimochodem jsem myslel že budu kosmonaut, kolik bylo těch vyšetření :lol: ) a tam mi řekli, že vše je v pořádku. Zářivé tečky na obloze vidím do teď. Tak čím to je? Jako malý jsem neměl dobrý tlak v očích, při prohlídce k hasičum se mi srovnal a nyní ho mám zase rozhozen, když to vídám...? Hm?

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od kolosjackos » 04 říj 2012 02:04

@tosky: vidis orgon. jak uz sem vicekrat psal orgon je zaklad vseho, cize ho vidis jak v tvojem oku a , tak i v okoli, nesouvisi to z orgonitem (az na ORANUR - orgon s chaotickymi pohybmi je prebity OR, meni se casem na DOR).
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

zebedee
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2012 09:19

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od zebedee » 11 pro 2012 19:50

Poletující bilé ťupky vídám též do malička. Časem jsem se naučila je ignorovat, ale poslední roky už zase trénuju ;) Ale taky jsou tu ty červené, krvavé.. Jsou menší a zcela statické. Když se jich objeví hodně, je to cítit jako jemné píchání na odhalené kůži (např.obličeje). Můj sotva tříletý synek je vidí také, protože mi nakreslil a na můj dotaz i popsal obrázek, kde jsou (oba druhy). Řekl, že "Ty bílí jsou hodný a červený zlí" ;) Při velkém množství červených bodů (jsou rozmístěny jakoby na síti, pravidelně) se mi těžko dýchá, celkově si připadám nemožně, neschopně.. :|

Jo a tak trochu mimo téma.. máme dva týdny nového psíka, nalezence.. A ten když běží, tak za ním "odlétají safíry", nádherná a vzhedem k "ďubkám" i dost velká modrá světla :)

Odpovědět