Jak vidět orgon na vlastní oči

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Hox » 01 čer 2009 07:00

Orgonová energie jde lehce vidět jako světelné chaoticky pohybující se body, mizící a zase se objevující. Není na
to třeba žádná zvlášntí schopnost nebo vnímavost, může ho vidět opravdu každý.

Jak na to: za slunečnějšího dne (ideální je tak polojasno, při úplně zatažené obloze je to težší)
se stačí zahledět na mraky, ale ne přímo na ně, místo toho zameřit pozornost do prázdného
prostoru mezi vámi a mraky. Po chvíli byste je měli zpozorovat. Že to nejsou mžitky před očima
si můžete ověřit tím, že při pozornějším zkoumání jsou některé blíže a některé dále,
tj. rozprostřeny v prostoru, a člověk je vnímá trojrozměrně.

Tady je vizualice z knihy Orgone accumulator handbook:

Obrázek

Rio

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Rio » 01 čer 2009 08:50

Tak tohle je zajímavé. Cca 3 roky již toto vidím a stále jsem nevěděl co to je - dočetl jsem se spoustu hypotéz co by to mohlo být.
Tyto častice jsou ve větší míře vidět v okolí stromů, když se podívate na korunu proti modrému nebi, tak je to super vidět.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Hox » 01 čer 2009 09:58

jj, je to videt vsude, kdyz uz clovek vi co ma hledat. Ja to treba vidim oproti zdi, podlaze, parapetu.. kdekoliv :D

Rio

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Rio » 01 čer 2009 10:02

jj je to všude a ve slunečním světle nejlépe viditelné.

Erricco
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2009 20:38

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Erricco » 03 čer 2009 20:40

Ehmm a nie je to len poletujúci peľ, alebo prach ? :oops:

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Hox » 04 čer 2009 06:53

Erricco píše:Ehmm a nie je to len poletujúci peľ, alebo prach ? :oops:
pokud existuje poletující prach co se objevuje a zase mizí, a k tomu světékuje, tak možná ano :D

Jeff
Příspěvky: 1
Registrován: 31 kvě 2009 23:46

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Jeff » 05 čer 2009 12:28

Taky tyto malinké potvorky vídám již delší čas, jen jsem nevěděl, co to je. Tenhle chaotický pohyb je vidět ve volném prostoru, ale jak vypadá jejich pohyb v blízkosti nějakého zářiče TB, HHG, vlastně nad jeho vrcholem? Momentálně tu žádný nemám.

zandome
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2009 17:00

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od zandome » 22 čer 2009 17:09

Chcem sa spýtať, je nejaký rozdiel v tom, ako sa po vonkajšej stránke (hlavne vizuálnej) prejavuje negatívna DOR a pozitívna POR orgonová energia? Nemyslím rozdiel v podstate (v tom, ako pôsobí na organizmy a prostredie), ale čisto po stránke vonkajšej: rozdiel vo farbe? (ak POR je údajne modrá, má DOR nejakú inú farbu?), prípadne je nejaký rozdiel v tvaroch tých pulzujúcich štruktúr (na oblohe, či v okolí organizmov, žiaričov...), ktoré sa sústredenému opzorovateľovi zobrazujú? Ďakujem.

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Alchymista » 23 čer 2009 23:16

Zaujímavé,pred nejakým časom,par mesiacov dozadu som si to hemženie nakreslila na papier ako to vidím ja,ale nevedela som čo je to a teraz sa to dozvedám...to ma teší... :D

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009 12:37
Bydliště: Hr city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Helias » 01 črc 2009 17:18

Taky jsem si toho všiml a už dlouho to vidím, nevěděl jsem, co to je, ale po přečtení "Introduce to Orgon Energy" mi to bylo jasné ... ;) .
"Lenost je zvyk odpočívat dříve, než se člověk unaví" - Renard

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 02 črc 2009 15:05

myslite takovy to zrneni? a nebo takovy ty "dusicky mrtvejch brouku"?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009 12:37
Bydliště: Hr city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Helias » 02 črc 2009 16:20

Já myslím ty "dušičky" :D .
"Lenost je zvyk odpočívat dříve, než se člověk unaví" - Renard

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od cardej » 20 črc 2009 20:38

Zdravím vás a mohu potvrdit to ,co uvádíte.
"že se stačí zahledět na mraky, ale ne přímo na ně, místo toho zaměřit pozornost do prázdného
prostoru a po chvíli je možno zpozorovat.!
Pokud jsem to však řekl někomu dalšímu, tak říkali že je to vada zraku, nebo že jsou to moje mžitky před očima.
Když jsem jako kluk ležel v létě u rybníka a díval se do nebe a pozoroval plující mraky, tak jsem viděl
tyto průhledné "kuličky" jak se v jasném vzduchu pohybují.
Sám jsem přemýšlel co to je, ale nikomu jsem se s tím moc nechlubil.Bál jsem se odsudku druhých.
Tak jsem vždy v létě rád pozoroval hru těchto částic.

Jsem rád že máme shodné zážitky a že se rozšiřuje poznání.
zase se ozvu.
Ahoj.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od mufin » 21 črc 2009 22:27

Jojo, je to krásně viditelný, potvrzuji, a když se člověk "umí dívat", vidí to hned. Většinou teda :) Asi jako první vrstvu aury okolo stromů, ale není to to stejné dívání, je to zas trochu o něčem jiném. A když jsem zapojil křišťál s bifiliární cívkou na zapper, vidělsem jakési světlejší částice oproti temnému pozadí pokoje večer a rukou jsem je několik centimetrů až možná půl metru cítil nad hrotem křišťálu, úžasný.

Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Fortepsai » 04 srp 2009 14:20

Ja vidím tyhle častečky už moc dlouho odpověd jsem co to je nehledal totiž věděl jsem že je to energie ,tady už ovšem jí máte i pojmenovanou to mě těší ,ale 2 roky zpátky jsem začal ktomu vidět i jakesi vlny obrovske světelné vlny hlavně když je slunce a čím víc jich je a jsou rychlejší tak tim víc je většinou horko atd. tyhle vlny jsou možná jenom pokročení v transformaci co by orgon a jeho silnější proudění . Inu už brzy se dozvíme pravdu o všem a ve všem .

Odpovědět