Moje výrobky

Jak začít, zkušenosti...
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od hajcman » 21 čer 2010 15:10

Tak tady je moje první várka orgoníků. Samozřejmě jsem se jako začátečník nevyhnul chybám takže jsou v nich dírky tam kde dobře nezatekla pryskyřice a nebyl úplně rovný povrch, tím pádem některé nemají rovné dno :D

Snad to příště bude lepší :)

Pokoušel jsem se je naprogramovat na zvyšování vibrací a čištění těla. Tak jsem zvědav na působení.

ObrázekObrázek
Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od vlady » 21 čer 2010 21:10

Pěkné a co používáš za pryskyřici a jak to zkoušíš

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od hajcman » 22 čer 2010 07:25

vlady píše:Pěkné a co používáš za pryskyřici a jak to zkoušíš
tady tyhle jsem odlíval z Havel pol 834

ohledně zkoušení vnímám své pocity, ale nejsem ještě správně "napojen" takže směs pocitů a intuice, zkoušení s kyvadlem a třeba si někdo ze zdejších citlivých lidiček najde chvilku a podívá se jak se podařily ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od vlady » 22 čer 2010 09:01

No já někdy pocity mám, někdy zase né, asi budu muset víc trenovat :) Taky jsem zkoušel malou virguli ale nevím jak to správně vyhodnotit. Je fakt že póly baterie když se zeptám mi to ukáže. Tak přeji další úspěch.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Stisko » 22 čer 2010 12:53

Jsou moc hezké, jestli jsou to opravdu tvoje první tak klobouk dolu (když si vzpomenu jak jsem začínala ...). Jak jsou na tom energeticky ti podle obrázku nedokážu říct, umím to jen když je mám v ruce, ale popros levi, je v tom vynikající. Při začátku je to důležité mít zpětnou vazbu a vědět, jestli to děláš dobře, časem to už budeš cítit sám. Gratuluju jsi šikovnej!!!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2010 20:15

stisko: jenže tys začínala s vyplachovačem trubek:)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od hajcman » 24 čer 2010 06:20

Stisko píše:Jsou moc hezké, jestli jsou to opravdu tvoje první tak klobouk dolu (když si vzpomenu jak jsem začínala ...). Jak jsou na tom energeticky ti podle obrázku nedokážu říct, umím to jen když je mám v ruce, ale popros levi, je v tom vynikající. Při začátku je to důležité mít zpětnou vazbu a vědět, jestli to děláš dobře, časem to už budeš cítit sám. Gratuluju jsi šikovnej!!!
děkuji za pochvalu Stisko ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Moje výrobky

Příspěvek od cardej » 24 čer 2010 18:31

Z čeho jsou že jsou tak tmavé? Jádro mají v pořádku. jenom některé krystaly nemají shodnou polaritu. ještě trochu srovnat při tvoření . Makaj dobře. vytvářejí pocit bezpečí.Jinak se zapojují do činnosti dobřeLákají k sobě DOR a zachovávají si svou ostražitost.Na poprvé je to velice dobré.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od hajcman » 24 čer 2010 22:44

cardej píše:Z čeho jsou že jsou tak tmavé? Jádro mají v pořádku. jenom některé krystaly nemají shodnou polaritu. ještě trochu srovnat při tvoření . Makaj dobře. vytvářejí pocit bezpečí.Jinak se zapojují do činnosti dobřeLákají k sobě DOR a zachovávají si svou ostražitost.Na poprvé je to velice dobré.
Díky za hodnocení Cardeji. Použil jsem Havel pol 834 Ondřej jej tady na foru doporučil tak jsem ho na zkoušku přiobjednal. Nevím co myslíš tím, že některé krystaly nemají shodnou polaritu. Do všech větších jsem dal jednohroty. Pár jsem jich projel kyvadlem a tam kde byla špička byl kladný pol, takže jsem už ostatní nezkoušel a bral to tak, že to platí vždy. Jestli to tak není, tak by to vysvětlilo tvou připomínku. Do těch prcků jsem dal drcené kousky.
Jinak nevím jestli se přes fotografii na ně přímo napojíš, nebo hodnotíš z fotografie zachycený okamžik, ale dělal jsem ještě nějaké úpravy a moc nedopadly. Je lepší to odlít, lehce zabrousit ostré hrany a hotovo. Čím víc do toho člověk vrtá tím je to více vidět :( ale jsou zkušenosti do dalších pokusů :)

Dodatečně jsem ze stejného materiálu odlil ty malé půlkoule pouze s jemnýma šponkama a pryskyřice neztmavla, ale zůstala lehce do žluta. Zajímave :o
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Moje výrobky

Příspěvek od rastoo » 24 čer 2010 23:08

Nieje pravidlo ,ze na hrote je kladny pol, na to nespoliehaj, moze to byt rozlomeny dvojhroty a pod.vzdy si preklepni polaritu :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 25 čer 2010 19:32

Jednohroty jsou drtivou většinou uštíplý z větších drůz. Nevím jestli má nějaký smysl u nich měřit polaritu...

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Moje výrobky

Příspěvek od rastoo » 27 čer 2010 19:47

Myslim si, ze u TB to je absolutne jedno.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od hajcman » 29 čer 2010 11:17

Po vašich reakcích jsem si říkal jak to asi mají dělat ostatní, kterým virgule, kyvadlo a podobné pomůcky nic neříkají. Jak mají zjistit který hrot je + a který - taktéž u magnetů pokud chce vkládat. Většinou to na magnetech napsané není :)

Dále zůstat v pohodě, když se vám, třeba jako mě protrhnou rukavice a jste upatlaní od pryskyřice není taky jednoduché :D

Tak jako ve všem praxe dělá mistra, takže vzhůru k lepším zítřkům ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moje výrobky

Příspěvek od sophia » 29 čer 2010 18:26

Übung macht den Meister :idea: :lol:

Odpovědět