Moje výrobky

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Stisko » 15 dub 2010 15:25

Můžete mi věřit, že prodávat orgonit za výrobní cenu mi zcela jistě vydrží. Vyrábíme je doma už půl roku a rozdali jich nepočítaně. Jsem léčitel, už dvacet let pomáhám lidem, je to dar, který jsem dostal shůry a rozhodně jej nehodlám pošpinit penězi. Vždy jsem vše dělal zdarma a nehodlám na tom nic měnit (nehodlám podoporovat své ego, které člověka pouze sráží k zemi - každý kdo studuje esoteriku a magii tomu jistě rozumí).
Milý dentone,
léčitelstvím se také zabývám už několik let, a dovoluji si s Tebou trochu nesouhlasit. Peníze nejsou špinavé a proto nemůžou nic pošpinit, jsou pouze prostředek směny. Dala by se na toto téma vést velmi dlouhá diskuse. Léčitelské schopnosti jsou dar, v tom s tebou naprosto souhlasím. Proto je také poskytuji zdarma! Ale musím z něčeho žít, kořínky, které rostou v přírodě moje děti moc nenasytí, do listí je také neobleču. Tudíž to nějak asi nejde dohromady. Dělám kineziologii, a lidi kteří ke mně přijdou mi neplatí za ní, ale za můj čas, který bych mohla strávit jiným způsobem, např. se svými dětmi. A myslím si, že u orgonitů je to podobné. Myslím, že tvůj způsob není lepší ani horší, to mi nepřísluší posuzovat. Myslím, že je chválihodné, že svůj čas a práci rozdáváš zdarma dalším - gratuluju, je fajn že už někde hodně vysoko a materiální potřeby tohoto světa tě nesvazují. My kteří musíme platit nájem, daně, sociálku a známe cenu svého času, holt nemůžeme všechen orgonit prodávat jen za cenu materiálu i když bychom moc rádi chtěli :cry:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Mike.Jt » 15 dub 2010 21:24

Já abych se představil nejsem léčitel ... ;-)
Ale tak bych chtěl později orgnonit rozšiřovat do svého okolí.
Myslím, že by se orgnonit neměl prodávat na výdělek. Ale zase by na něm člověk neměl na něm tratit. Hodlám na orgnonit dát 20 - 30 kč navíc a tyto peníze použít na další orgnonity. Myslim, že taková přirážka je nejen morálně obhajitelná, ale i celkově prospěšná.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 15 dub 2010 21:26

Aha, za tou žlutou bude vyšší teplo při tvrdnutí, hodně světla a bílý podklad.
O penězích by se dalo mluvit dlouho, vidím to podobně jako Stisko.
Klidně se rozepište o návratu víl apod., proč tam nebyly?

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 16 dub 2010 08:56

Samozřejmě, souhlasím s tebou štístko. Ale musím svůj názor uvést na pravou míru. Jsou lidé, kteří se tím živí a je to jejich práce a jediný zdroj živobytí. Tam je to celkem pochopitelné a není o čem mluvit. Ale je spousta lidí, pro které je to koníček, někdy i poslání a kteří to nedělají pro peníze. Pro ně je největší odměnou nadšení a radost ostatních, kteří jsou tomu rovněž nakloněni. Já s mojí drahou polovičkou máme tři děti, dvě v pubertě, dovedete si to představit. Náš příjem peněz je hluboko pod celostátním průměrem, ale vystačíme si. Vždy jsme si koupili, co jsme chtěli a vždy se finanční stránka k plné spokojenosti nějak vyřešila. Možná to bude tím, že naše životní požadavky nejsou nijak náročné. Spíše jsme zaměřeni na lidi kolem nás a na přírodu, naž na majetek. A jsem naprosto přesvědčen, že kdybychom byli bohatí, rozhodně by jsme nevyráběli orgonity, nestudovali esoteriku, nepomáhali přírodě. Peníze zkazí každého, já osobně neznám nikoho bohatého, kdo by se snažil pomáhat ostatním a dělal něco takového, o co se - předpokládám - snažíme my všichni na tomto blogu. Takže závěrem, peníze jsou důležité pro spokojený průběh života, ale když je jich moc, je to většinou ke škodě. Všeho moc škodí, ale to je asi se vším.

A doplním ještě jeden zajímavý poznatek. Dříve jsem také zkoušel pomocí kyvadla či virgulí vytvářet různé vychytávky, které by nám usnadňovali život. Například jsem chtěl vytvořit pyramidu, která by svítila, nebo by vytvářela teplo - konec konců energie jako energie, jen jiná frekvence. Andílci hned na to, že to půjde a vždy ochotně spolupracovali. Radili, co a jak, ale když jsem je pak zrealizoval, vždy se stalo něco - nemoc, potíže, poruchy - zkrátka něco, aby nám jasně řekli - zkuste si to, ale tudy cesta nevede. My jsme totiž jako malé děti a dokud si to nevyzkoušíme, stejně by jsme je neposlechli. A to všechno je pouze náš duchovní vývoj. To říkám jen proto, že to samé platí i těch penězích.

Víli a skřítci. Já je bohužel nevidím ani neslyším. Možná bych dokázal vycítit jejich přítomnost, ale těžko říct. Ale náš mistr Reiki nám vyprávěl o jedné paní, která ma ten dar, že je vidí a povídá si s nimi. Ráda chodila do lesa nedaleko svého bydliště a tam si s nimi povídala. Jenže pak v tom lese postavili telefonní vysílač a od té doby je les úplně prázný. Všechny bytosti utekly. Později byla na návštěvě u toho mistra Reiki a procházela se po jeho zahradě a byla užaslá, kolik skřítků a víl na své zahradě má a jak se tam daří ocovi a květinám. Ptala se jak je to možné, čím to je? A dozvěděla se, že se zahradou nic nedělal, pouze na ní zakopal orgonity, ale také vůbec nic netušil o vílách. Myslel si, že se té přírodě daří lépe díky orgonitu. Ve skutčnosti se o přírodu starají právě tyto bytosti, které kvůli všem těm vysílačům a jedům utekly a schovali se někam pod zem, nebo bůh ví kam. Ale díky orgonitům jim můžeme přírodu očistit a o ostatní se již postarají sami. Takhle to vidím já a věřím tomu, ale jestli je to skutečně pravda, to nedokážu posoudit, jak jsem již napsal, nevidím je, ani s nimi nekomunikuji.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Stisko » 16 dub 2010 13:29

Dentone
Ve světle Tvého dalšího příspěvku, se můj předešlý stává bezpředmětným :P super.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Stisko » 16 dub 2010 13:57

Dentone,
ještě Ti musím vyseknout poklonu, máš orgoušky fakt vymazlený co se týká vzhledu (energeticky se takhle na dálku nedokážu naladit). Smekám ;)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 13 kvě 2010 15:09

Tak moje video s prvním orgonitem :D
phpBB [video]

phpBB [video]

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Moje výrobky

Příspěvek od junak » 13 kvě 2010 19:29

Velmi pekne...takych orgonitov treba ale rozdat vsade :lol:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moje výrobky

Příspěvek od sophia » 13 kvě 2010 20:05

:!: menší hhg a co to nedělá! velmi názorná ukázka! máte tam ještě sníh? a co to je na obloze ve druhém videu v čase 0:25?

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Moje výrobky

Příspěvek od junak » 13 kvě 2010 20:10

sophia píše::!: menší hhg a co to nedělá! velmi názorná ukázka! máte tam ještě sníh? a co to je na obloze ve druhém videu v čase 0:25?
Toho som si vsimol aj ja..

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 13 kvě 2010 20:57

Taky jsem si toho všimnul, ale nejsem si vědom toho, že bych viděl něco-nebo postřeh, co by tam nemělo dělat až na videu:shock: Nezdá se Vám, že se to hejbnulo? Co se týče výroby orgonitu, dělal jsem to z trychtýře, uvnitř je jeden velký krystal a okolo jsou 4 menší, ale až do stran. Všechny krystaly se tam vešli tak tak ;) Krystaly jsem obmotal smaltovaným drátem, všechno jednim tahem jak jeden velký, tak zbytek po stranách...zakončené jen jednim uzlem. Cívka tedy není na volno nezapojená. Nene v zimě to nejní, to jsem dělal hnedka na jaře...jen omluvte za kvalitu videa, je to točený telefonem :?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Moje výrobky

Příspěvek od junak » 13 kvě 2010 22:04

Velmi pekne mam z vas radost :lol: 8-)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Moje výrobky

Příspěvek od pepr » 14 kvě 2010 00:07

Tauri, díval jsem se na ta videa z mobilu... To nadělá jeden HHG takový šrumec v mracích? :o

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 15 kvě 2010 15:17

Pepr: Joo tohle nadělá takový malý HHG :D sice tohle nedělá každý den,ale je pracovitej ;) Dneska jsem zkoušel aktivní HHG, tak jsem tonatočil a v neděli hodim na youtubko 8-) Ten první den udělal takový šrumec, protože byl asi pořádně nabitý :lol:

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Moje výrobky

Příspěvek od rastoo » 15 kvě 2010 21:34

Ano.aj mne sa zda,ze najvacsiu ucinnost ma orgonit prave pri jeho zrodeni-tvrdnuti, pamatam si riadnu dieru v oblakoch ked mi schlo HHG, to bol moj doteraz najsilnejsi zazitok a nie len moj :)

Odpovědět