Moje výrobky

Jak začít, zkušenosti...
denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 13 dub 2010 10:03

Všechny nadšence srdečně zdravím.

Jako mnozí z vás jsem i já začal vyrábět - nebo spíš se pokouším vyrábět různé orgonity. Začal jsem před vánoci a řekl bych, že už jsem za tu dobu každodenní práce získal dost zkušeností. Spolupracuji s léčitelem, který mi mé orgonity stále testuje a přeměřuje, takže věřím, že fungují.

Něco o výrobě, snad to bude někoho zajímat.

Forma:
vyzkoušel jsem různé materiály a nejvíce se mi osvědčil nerezový plech. Na druhém místě plast PP nebo PE. Na třetím místě sklo. Nerezovou formu snadno vyrobíte - necháte si nastříhat plech a slepíte jej silikonovým lepidlem. Forma tím získá skvělou pružnost a není problém při vyklápění odlitků.

Přísady:
Samozřejmě pryskyřice, dále kovové třísky, špony atd. Nejlepší vlastnosti pro tyto účely mají hrubé hliníkové špony. Dále je třeba kámen, nejlepší je samozřejmě křišťál, nebo ještě lépe barvený křišťál. Každá barva má totiž také určité energetické vlastnosti a barva v orgonitu zvyšují účinek. Nejvhodnější barvy jsou fialová a oranžová. Další přísadou, velmi neobvyklou, která také značně vylepšuje výsledné vlastnosti, je kousek dřeva, nejlépe dubového. Já přidávám dubovou kůru, kterou zakoupíte v lékárně. A nakonec různé okrasné prvky, jako jsou třpytky a různé hvězdičky. Hvězdičky mají navíc tu vlastnost, že jejich cípky směřují energii vycházející z orgonitu všemi směry. Nakonec do dna orgonitu zalévám energetický kruh, který několikanásobně zvyšuje energetický výkon orgonitu. Tento kruh můžete najít na mých stránkách lastura.cz.

Tvar:
Začínal jsem různými špunty a placičkami, ale ty mají víceméně funkci estetickou a i když fungují také, jejich výkon je malý. Nejlepší výkon zatím má tvar pyramidy.

Programování:
Když vytvořím nějaký nový orgonit, pracuje okamžitě a pouze cca na 40 až 50 procent. Je třeba jej naprogramovat za určitým cílem. Poté se ihned zvýší účinek ke 100 procentům. Programování je velmi jednoduché, stačí orgonit požádat - například: prosím, aby jsi mi stále čistil moje tělo od všech škodlivin. Možná se divíte, ale funguje to.

Původně jsem orgonity vyráběl, abych je zakopal a pomáhal tím přírodě. Mnoho jsem jich již rozdal a reakce v oblasti léčení jsou nad očekávání významné. Takže se snažím dostat tyto výrobky co nejvíce mezi lidi. Každý, kdo je tomu nakloněn a otevřen, jistě rychle najde pro sebe to správné uplatnění. Možná to tak skvěle funguje také proto, že je rozšiřuji pouze za cenu nákladů (musím za něco nakupovat materiál) a nesnažím se na tom vydělat. Takže jestli si můžu udělat reklamu, kdo bude mít zájem o spolupráci, ten ať mi napíše. Kdo bude mít zájem o výrobky, zkouším je za symbolickou cenu rozšiřovat na aukru.

Jinak mám celkem problém sehnat kovové, nejlépe hliníkové, bronzové a mosazné špony. Nevěděl by někdo o něčem? Jsem z Nové Paky (okres Jičín).
998815640.jpeg
998807225.jpeg
998788901.jpeg
998774000.jpeg
998762420.jpeg
Nevím, zda tu mohu uvést odkazy, ale zkusím to:
Moje stránky: http://www.lastura.cz
Můj prodej: http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=4218461

Orgonitu, našemu zdraví a přírodě ZDAR !
Milan Vojtíšek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Hox » 13 dub 2010 11:02

díky za info, to jsou skvělé informace :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Mike.Jt » 13 dub 2010 14:28

to s tim dubem mě taky napadlo. Přesněji zalít na vršek jeden dubový list / rozdrtit ho a přidat dovnitř jako organickou složku. Můžu se zeptat jak dřevo ukládáte ? v celku / třísky - doprostřed / navrch / dolu ... ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 13 dub 2010 14:33

Jak píši, používám dubovou kůru, která je nadrobena na kosky kolem 5 mm. Ty při plnění formy vkládám do prostřed. Kůra má tendenci vyplavat na povrch, takže nějaká kůra zůstane uprostřed a něco vyplave na povrch - takže vlastně na dno odlitku.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moje výrobky

Příspěvek od sophia » 13 dub 2010 19:36

četl jsem na fórech venku viz. :arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=71 že běžně přidávají hlínu, jehličí, vlasy, písek, dřevo... Fantazii se meze nekladou. ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Mike.Jt » 13 dub 2010 21:06

můžu se zeptat ještě na ten tvar ? Říkáte, že nejlepší tvar je pyramida ( se zlatým řezem ) . Je velký rozdíl oproti tradičnímu muffinoidnímu tvaru ? Stačí řádově, jestli to má výkon větší 100x, 10x nebo v řádu jednotek ... ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 14 dub 2010 07:00

Tvar je velmi důležitý, energetický rozdíl mezi bochánkem a pyramidou je značný. Odhaduji že bochánek má pouze cca 40 procent energie oproti pyramidě. Také velmi záleží na rozměrech, tím myslím poměr základny k výšce. Celková velikost se pak může proporcionálně měnit. Energie z pyramidy je vyzařována do okolí nejen špičkou, ale také hranami. Rovné stěny energii nepropouští, působí spíš jako zrcadlo a odráží energii zpět dovnitř. Správné rozměry je nejlépe určit pomocí kyvadla nebo virgulí, pokud s nimi pracujete.

Ještě doplňující informace (pro většinu lidí trochu z oblasti sci-fi). Jak jistě víte, Země prochází dospíváním a velkými změnami (narážím na rok 2012). Doposavad naše planeta a s ní vše na ní fugovalu pouze na úrovni 3D, tedy hmotné, fyzické a zde byl nejúčinnější tvar pyramida - 4-boký jehlan. Nyní Země vchází do úrovně 5D - spojí se tedy svět hmotný s duchovním a nejlepším tvarem již bude 5-boký jehlan. Ale to je pouze bokem pro ty, kteří se zajímají o esoteriku.

Co se týče barev, píšete pyramida se zlatým řezem. Barva má rozhodně energetický vliv, ale barvit pryskyřici je celkem problém, mě se to ještě nepovedlo. Nejjednodušší a nejlevnější řešení je přidávat jemné třpytky různých barev. Další možností je použít barvený křišťál.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Moje výrobky

Příspěvek od am2 » 14 dub 2010 12:18

kdosi tady rikal, ze pyramida vysusuje
tak pouzit pyramidy nebo ne? :)

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 14 dub 2010 12:40

Pyramida vysušuje - to slyším poprvé. Ano, rozhodně se používají pyramidy drátěné nebo dřevěné na sušení bylin či ovoce. Ale samozřejmě tyto ingredience musí být do té pyramidy vložené. Jinak mi není známo, že by pyramida vysušovala.

Mám vyzkoušené, že skutečně skvěle brousí žiletky. Proč tomu tak je jsem nestudoval, mě stačí, že to funguje.

Dále mám vyzkoušené, že lze navrhnout a vyrobit speciální pyramidy pro konrétní úkol. Je tomu 16 let, kdy se mi narodil můj první syn. V té době se papírové pleny bělily chlórem a Honzík se pokaždé, když ji dostal osypal. Můj kamarád a učitel léčitel mi navrhl drátěnou pyramidu s různými přidanými prvky. Vždy když jsme koupili nový balík plen jsme pyramidu položili na vrch na ten celý balík a od té doby už neby nikdy problém.

Takže pokud jde o můj názor, nevidím v tom žádný problém a pyramidy vřele doporučuji. Navíc samotný tvar pyramidy působí přímo magicky a člověka úplně přitahuje a fascinuje - to také nebude náhoda... Opět vliv pozitivních energií.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Moje výrobky

Příspěvek od am2 » 14 dub 2010 12:47

vysušování a pyramidy se probíralo tady http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=20&t=306

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 14 dub 2010 13:12

Nebudu zde tímto směrem spekulovat, pyramidami studuji již cca 20 let a fakt jsem se s tím nesetkal. Připadá mi to značně přitažené za vlasy. Mimochodem v posledních letech je počasí velmi zvláštní, léta jsou značně suchá a podzimy zase dešťové. Není divu, že jsou taková sucha. Když jsem byl kluk, to byly příjemné letní přeháňky na denním pořádku, v současnosti už neexistují.

A pokud se týká poušti v Egyptě, pak se to také nedá spojovat s pyramidou z jednoduchého důvodu, pyramidy jsou totiž v kruhu kolem celé Země, několik jich je v pralesech a na dně oceánů a většina z nich byla objevena až v posledních letech.

Když nad tím tak přemýšlím, různých malých pyramid je v domácnostech umístěna také spousta, jen si vemte skleněné pyramidy jako těžítka, achátové pyramidy u zběratelů kamenů, voskové pyramidy, ale velká spousta domů má tvar pyramidy a někteří nadšenci si staví obydlí a chalupy ve stejném tvaru - tak nevím, už by muselo být sucho všude.

Je to můj názor, takhle to cítím já. Ale rozhodnutí je pouze na vás.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 14 dub 2010 17:56

Pěkné! Co je to za pryskyřici, že je tak žlutá?
Zkus pyramidu nacpat víc. Právě spodek má největší objem... To platí i u HHG.
Jsem zvědav, jak dlouho ti to vydrží prodávat orgonit za výrobní cenu :mrgreen:
Při používání cizího textu SE SLUŠÍ uvést zdroj, například onen článek na osudu a pak nick Cimirek na foru u Pramene (výroba formy na pyramidu).
V silikonovým spreji žádná voda není. Jen je nutný z těhle olejů udělat jen hodně tenký film, jinak dělají kapky.
Onen "kruh" jsem na webu nenašel...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Mike.Jt » 14 dub 2010 18:02

nemá bejt spodek "našponovanej" jen řídce ? Aby se vytvořil orgonit s malou hustotou a pumpoval energii do vyšších patrech kde už je orgnonit jemnější ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 15 dub 2010 07:15

Pryskyřice je to ta nejlevnější, 20 kg za cca 2200 Kč i s poštovným z http://www.havel-composites.com/, mám to psané na svém webu. Pyramidu plním až na dno, někdy špóny dokonce koukají ven a špatně se mi dno zbrušuje. Ale odlévám je dvakrát, po prvním odlití jsou stěny hrubé, často tam jsou stěny kovu a špon. Proto ji poté odliji podruhé, kdy se vytvoří krásný hladký skleněný povrch, ale také se drobek zvětší právě to dno, které již kovem neplním. Ale to rozhodně není na škodu.

Můžete mi věřit, že prodávat orgonit za výrobní cenu mi zcela jistě vydrží. Vyrábíme je doma už půl roku a rozdali jich nepočítaně. Jsem léčitel, už dvacet let pomáhám lidem, je to dar, který jsem dostal shůry a rozhodně jej nehodlám pošpinit penězi. Vždy jsem vše dělal zdarma a nehodlám na tom nic měnit (nehodlám podoporovat své ego, které člověka pouze sráží k zemi - každý kdo studuje esoteriku a magii tomu jistě rozumí). Orgonity jsem také začal vyrábět pouze z důvodu, abych pomohl především přírodě, abych je zakopal po své zahradě (a to přdedevším proto, aby se tam vytvořily půdvodní zdravé podmínky a vrátili se tam skřítci a víly, které se starají o stromy a květiny). To že se v blízkém okolí objevil o orgonit ohromný zájem jsme nečekali, ale co nejvíc jej rozšířit je konec konců v našem zájmu a zájmu přírody. Takže cena mě opravdu netrápí, pouze potřebuji nějaké korunky na pořízení dalšího materiálu.

Mimochodem, když jsme u těch peněz. Jsem si zcela vědom toho, že zde zveřejňuji spousty svých zkušeností, postupů a vychytávek a že je může kdokoliv zneužít pro sebe a své obohacení. Kdyby mi šlo po peníze, určitě bych nepomáhal konkurenci. Naopak budu rád, když se orgonit a pomoc přírodě co nejvíce rozšíří (proč, to je téma pro jinou diskusi).

Máte pravdu, když přebírám jakékoliv informace jak z knih nebo webu, vždy se snažím uvést i autora a zdroj. V tomto případě jsem buď autora neznal nebo jsem to opoměl, v tom případě se hluboce omlouvám.

Co se týče silikonového oleje, zkoušel jsem dva různé, značky už si nepamatuji. Jeden byl sytě žlutý a celkem i hustý a olejovatý. Druhý byl světlonce žlutý, vemi řídký, skvěle se rozprašoval, ale oleje po skromnu. Je to znát po vytvrzení odlitku, kdy pryskyřice při vypékání všechen olej vypudí na povrch. Když je přítomno více oleje, odlitek je mastný. Když použijete silikonový olej ve spreji, pak jsou odlitky čisté, po oleji ani památka. Při použití kuchyňského oleje, v kterém být voda nesmí kvůli bezpečnosti při pečení, jsou odlitky mastné a musí se umýt, ale jdou skvěle vyklopit.

Energetický kruh je ve složce Ke stažení: http://www.lastura.cz/ke_stazeni.html

denton2
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2010 09:18
Bydliště: Nová Paka (Podkrkonoší)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje výrobky

Příspěvek od denton2 » 15 dub 2010 07:18

Omlouvám se, upsal jsem se, 20 kg pryskyřice Havepol 1 stojí i s poštovným cca 1200 Kč.

Odpovědět