Moje výrobky

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Moje výrobky

Příspěvek od pepr » 16 kvě 2010 01:42

Jestli je to tak, pak je otázka, jestli je úplně tvrdá pryskyřice nejlepším materiálem. Nechci tady zatahovat věci jako vosk, cukr... Mají ostatní taky pocit jako rastoo? Nedalo by se na základní technologii něco vylepšit? Co může být příčinou toho jevu?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moje výrobky

Příspěvek od sophia » 16 kvě 2010 09:28

ten efekt "modré díry" (blue hole) se projevuje hlavně tam, kde zatím žádný POR zdroj není

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Moje výrobky

Příspěvek od pepr » 16 kvě 2010 18:43

Aha. Takže by se to dalo vysvětlit spíš jako subjektivně větší kontrast mezi situací před a situaci po. Chápu to správně?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Moje výrobky

Příspěvek od sophia » 16 kvě 2010 19:11

tak nějak... tam kde je už funkčních víc zdrojů POR nejsou ty změny tak dramatické...

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 16 kvě 2010 21:00

Tak tady jsou fotečky z mé sobotní akce, pustil jsem můj orgonit trošku přes baterku a generátor. To bylo ještě odpoledne, pak jsem ale vypnul k večeru generátor z baterky a pustil na slabý solárko. Oblačnost se trochu zvětšila ale ne natolik aby si ji ti nad námi něvšimli :x
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 16 kvě 2010 21:52

A tady posílám linky na sobotní pokus s narychlo udělaným generátorem a cívkami. Oblačnost byla velká a proto trvalo asi hodinu, než se oblačnost značně roztrhala. Teď měl asi hodně práce, aby to rozehnal a rozpustil. Takže když jsem neměl matroš na výrobu, dělal jsem alespoň pokusy :lol: 8-)
phpBB [video]

phpBB [video]

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Moje výrobky

Příspěvek od junak » 17 kvě 2010 08:01

No co sa tyka posobenia orgonitu pri "peceni" tak musim suhlasit s rastoo-m lebo aj ja mam take skusenosti.Najefektivnejsie to bolo naozaj ked som robil prve orgonity.Ale zakazdim ked vytvaram novy "dlho som uz nic nevyrobil" orgonit vzdy sa to prejavy.Pri tom tuhnuti "peceni" orgonova energia doslova chrli.

Moj nazor je ze pri tom procese tvrdnutia orgonitu ked prebieha reakcia je orgonit najucinnejsi.Pravdepodobne je to sposobene tym ze priskirica zacina fyzicky "mechanicky" posobit na krystal.Ked to vytvrdne ustali sa to ale orgonit je stale funkcny.
Naposledy ked som vyrabal male CB tak diera na oblohe a okolo nej duhovy kruh.Taky duhovy prsten a vo vnutri modra obloha.Pisal som to uz niekde tu.
Najzaujimavejsie bolo ze som to videl rano nad barakom.Po obede som isiel 50 Km od domu do mesta "vo vrecku najsilnejsi osobny orgonit aky mam" som videl ten prstenec znovu.Mam pocit ze to bolo sposobene orgonitovym CB a tym co som mal vo vrecku.Vzajomne prepojenie...Mozno reaguje aj na mna.
Bohvie ci ta duha necestovala so mnou tych 50 km :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 17 kvě 2010 17:09

Jo. ta síla po vyrobení klesá asi jeden den. Zajímavý efekt.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Moje výrobky

Příspěvek od pepr » 17 kvě 2010 23:56

Jsem laik a proto se jen ptám. Předpokládám, že nezbytným srdcem orgonitu je krystal křišťálu (nebo možná i něčeho jiného). Pokud jsem to pochopil dobře, tak ten krystal je tou součástí, která transformuje DOR na POR. Pokud by tam nebyl, stal by se z toho jen akumulátor (DOR nebo POR).

Při tuhnutí pryskyřice se nemění struktura kovových částic ani křišťálu. Mění se mechanické a možná elektrické vlastnosti pryskyřice. Je možné, že by tyhle vlastnosti stimulovaly křišťál? Nemohl by se proces tuhnutí podobat aktivnímu buzení? Obvykle se používá k aktivnímu buzení cívka (zvláštně vinutá). Ale někde tady na fóru byl nápad budit přímo krystal elektrostaticky (piezoefekt). Jsou už s tím nějaké zkušenosti? Nemohlo by se buzení mechanické (při tuhnutí) navodit tím piezoefektem?

Ti, kdo se umí ptát kyvadla a jiných zdrojů, mohli byste tuto otázku nějak položit?

Díky.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Mike.Jt » 18 kvě 2010 22:30

domnívám se že krystal tam není přímo nezbytný. Je něco jako srdce, ale DOR na POR podle mě přeměnujou špony ( respektivě odrazem od špony se energie očistí a zvýší její frekvence ) Krystal je jen posílení, poměrně výrazné.
( to neberu z vlastní hlavy, někde sem to vyčetl )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 19 kvě 2010 09:47

Ano, piezoefektem se dá nabudit třeba tak, že si dráty z piezozapalovače zavedeš do nosu a budeš chvíli cvakat :lol: Pokud tu mluvím o Möbiově cívce, mluvím o věci která generuje skalární chaos a umí manipulovat s energií vakua. Fakt, místo aby se napřed udělaly věci osvědčený a pěkně starý, tak se tu budou vymýšlet kokotiny. Sorry.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Ondřej » 19 kvě 2010 09:52

Orgonit bez SiO2 nenazývám orgonitem. Účinnost se dá čekat kolem 30-40% +blbé vlastnosti funkce.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 14 čer 2010 23:13

Tak tohle jsem dělal teďka o víkendu, konečně dorazila po měsíci pryskyřice 8-) A už mají smůlu, tohle budu mit všechno na zahradě a něco na střeše ha a teď se ukažte chemtrails :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Moje výrobky

Příspěvek od Tauri » 14 čer 2010 23:18

Ještě něco :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Moje výrobky

Příspěvek od junak » 14 čer 2010 23:29

Parada vypada to velmi dobre. ;) Este by som skusil trosku dlhsie trubky...Ale aj toto bude fajn.

Odpovědět