Atest

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Atest

Příspěvek od Stisko » 26 dub 2010 22:58

Ahojky,
mám pro Vás nové téma k diskusi. Byla jsem o výkendu na výstavě a měli jsme tam orgonity. Jednu paní to tak rozlítilo, že nám poměrně nahlas vynadala. Té reakci rozumím, a to nechci řešit. Spíš téma které nakousla, jsem tu vlastně nikde nenašla. Její hlavní argument byl: Jestli máme atest a jak víme, že vyrábíme orgonity správně, že od pohledu vidí, že nejsou vyrobené správně, že jsou jen 4 atestovaní výrobci v republice atd. atd. Takže otázka zní: :?: existuje vůbec takový atest? :?: Jestli ne, kde by se dal získat, je to vůbec možné ho získat? :?: Orwo, Ondřeji (a samozřejmě ostatní) Vy už se orgonitama zabýváte dlouho, máte k tomu co říct? Děkuju

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Atest

Příspěvek od Aerosmith » 26 dub 2010 23:09

Ten atest bych chtěl vidět.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Atest

Příspěvek od pepr » 26 dub 2010 23:15

Já bych si s tím hlavu nelámal. Kdo by asi tak ten atest vydával? Dá se vymyslet tisíc různých věcí, na které by se musel vydávat atest. Paní asi byla úřednice tělem i duší. Svoboda a vynucované papírování jaksi nejdou dohromady.

Tipnul bych, že to byla Baba Jaga a jako taková se mezi lidi nemá právo míchat :D

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Atest

Příspěvek od hajcman » 27 dub 2010 06:42

řekl bych, že dneska se dá koupit všechno, i takový atest a to bude i případ těch čtyrech zmiňovaných :D :D
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Atest

Příspěvek od levi » 27 dub 2010 07:36

Už jsi viděla, že by měl někdo atest třeba na bábovku nebo na štrůdl? A jak víš, že ji pečeš správně? A že správně jánevímco - maluješ obrázky třeba. Máš atest na to, abys mohla tím správným způsobem obejmout svoje dítě? To je přeci pakárna, nic jiného mě k tomu nenapadá. Snad jen, že paní ráda nahání strach.
Pokud by bylo jejím zájmem pomoct, reagovala by jinak, vysvětlila by proč ty orgonity "nejsou odlité správně" a i kdyby ten atest existoval, řekla by ti o tom víc. Mimochodem, odkud ví, že jsou jen 4 lidé atestovaní, neprozradila ti to?

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Atest

Příspěvek od Aien » 27 dub 2010 07:58

Nejspíš ty čtyři atesty sama vyrobila a výhodně prodala.Navrhuju samoobsluhu-každý si vyrobí atest sám, protože ty svoje orgošky zná nejlíp. 8-)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Atest

Příspěvek od Stisko » 27 dub 2010 10:57

Levi,
cítím to taky tak. :P

Jen mně zajímal váš názor. Jinak já to beru tak, že je to potvrzení, že orgonity pracovaly na 1s hvězdičkou, když tu zlost z té paní takhle krásně vytáhly, šla pak ještě jednou okolo, tak jí to dělalo dobře. Můj muž mi říkal, že jsem jí měla říct, že astest mám a v něm stojí: Nevhodné pro staré, nerudné, nasr... báby. To by asi nerozdejchala. Jinak měly jsme s sebou každá něco okolo 100 orgonitů tak cca 180TB a 20 HHG dohromady a měli byste cítit ten energetickej vír, to byla úplná senzace. Nejvíc to přitahovalo lidi, kteří vědí a vidí a pak taky lidi hodně unavené a taky nemocné. Ty postávali blízko a i několikrát se vrátili. Další výstava je myslím tento výkend v Tišnově, několik lidí co prodávali kamínky,nás tam zvali, ale pro nás je to moc daleko, kdo máte blízko jeďte dělat osvětu ;) .
Jinak jste mně supr pobavili, díky :lol:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Atest

Příspěvek od am2 » 27 dub 2010 12:56

to bude asi podobné, jako když občas někdo tvrdí, že někdo nesmí léčit přikládáním rukou, pokud nemá certifikát reiki...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Atest

Příspěvek od Ondřej » 27 dub 2010 14:42

:lol: Tak já bych se tam asi chvilku řehtal až dusil a pak bych si sednul a s napětím očekával co z ní ještě vypadne... Ještě bych si ji natočil.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Atest

Příspěvek od sophia » 27 dub 2010 16:20

A nebyla to ta paní co se tady nedávno rozčilovala když jsme jí probrali její šponity?
:arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=461

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Atest

Příspěvek od Stisko » 28 dub 2010 11:39

nebyla, ale ta reakce je podobná :)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Atest

Příspěvek od mufin » 01 kvě 2010 00:20

Mám docela takový pocit že ta paní jen přenášela názor někoho jiného, kdo jí nakukal že jen "ON" nebo "ONI" jsou ti správní, protože mají atest nebo "výrobní vzor" kde mají přesně uvedený postup výroby a ostatní "bastlení" orgonitů že je špatný, nefunkční, nepřípustný... Docela by mi takové myšlení sedělo na firmu "orgonity.cz" kteří si registrovali "výrobní postup" nebo jak se tomu nadává, na odlitky z včelího vosku. Mimochodem, když jsem viděl, jak malé tromlované křišťálky půl centimetrové (4kusy) tam dávají, tak mě to docela dostalo! Pokud mají i takovou velikost křišťálků uvedenu v tom výrobáku tak teda potěš - takhle to nikdo nedělejte... Pozor, jejich orgonity jsou fajn, fungují hezky. Ale jejich jemnost je doslova adekvátní té velikosti křišťálků jaké tam dávají. Co není adekvátní ani náhodou, je jejich cena...
Ten atest by mne taky zajímal. Pokud člověk odlévá jednoznačně dané typy orgonitů stále stejně, budiž, ale dělat atest na každej upečenej orgonit se sebemenší změnou nebo jinou kombinací kamenů? To by mne zajímalo taky... ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Atest

Příspěvek od Aerosmith » 01 kvě 2010 00:47

Navíc - co programování? Takový atest nevydá ani státní zkušebna :-)
PS: ahoj mufine, dlouho jsem tě neviděl.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Atest

Příspěvek od Ondřej » 01 kvě 2010 08:23

Copak mufine, s o....y.cz už se definitivně nekamarádíte? :lol:
Neřek bych, že to bude jen velikostí kamínků. Vosky jsou líný už od podstaty a jedinou výhodu jsem spatřoval v tom, že je včelý = dobrá energie. Pokud chcete dělat orgonit z palmovýho vosku tak tahle jediná výhoda jde do háje. A palmáč seženu za 17kč/kg bez dopravy, takže mi to pochopitelně smrdí pouze třískáním prachů a kvalita a životnost je vedlejší.
Jo, k čemu je dobrý ten registrovaný výrobní postup či co? Nějak nechápu význam. Že pokud bych jako firma chtěl odlívat orgonit z vosku tak mi to jako konkurence můžou ouředně zatrhnout? Chápu to správně nebo tu někomu šibe?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Atest

Příspěvek od pepr » 03 kvě 2010 00:00

No jasně, že šibe :D Vždyť se podívej na všechny ty ISO kolem dokola. Nová forma zotročování (pro firmy). Kdo nemá ISO 9000 (nebo jaká čísla momentálně frčí), ten bude za chvíli žebrák, protože mu Brusel nepovolí vyvážet sem a zase támhle. A každý atest stojí prachy. Ale zase to má tu výhodu, že za prachy lze udělat zdánlivě solidní firmu. ;)

Odpovědět