nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Jak začít, zkušenosti...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 26 kvě 2010 10:42

Milé moje držtičky :)
nedostatkem materiálu a množstvím létajících pušifuků nad mojí hlavou ( nacházíme se přímo nad přeletovou trasou)
jsem byl přinucen udělat tak trochu nouzovej CB, a pak pozorovat co se bude dít. Zatím jsem ještě ve fázi pozorování,
ale chci se podělit jak to asi vypadá. Zajímají mne vaše názory a sugesce, jo ? :geek:

Obrázek

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od Gyrxiur » 26 kvě 2010 13:32

vyzera to zaujimavo, kolko to vazi? a kolko bolo treba zivice (pryskirice)? som zvedavy na vysledky

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 26 kvě 2010 15:10

takže jestli si vzpomenu dobře, tak je v tom asi tak 2 kg pryskyrice, umerne tomu jsme tam dali asi tak 8 křištálovejch nepravidelnejch kamenů a jeden jednohrotý krystal je přímo ve prostřed pod trubkou. Vlastně trochu nepraktická věc je, že jsem tam dal celou tu trubku, mohl jsem tam dát třeba půlmetrovou aby se na ní daly nasazovat trubky různé délky. Zakopal jsem ho základnou do země v křoví asi tak 20 metrů od baráku. Zatím neumím posoudit jak moc je to efektivní či není. Neumím být objektivní, občas pozoruji linii oblaků v jakémsi kruhu, ale říkám si, jestli to není nějaká moje sugesce. Když je polooblačno, tak myslím že to celkem uspěšně rozpouští chemtrails, ale občas to nad námi nasprejujou tak hustě, že to asi nemůže všechno hned stihnout a potřebuje víc času. Předtím jsem udělal jeden menší HHG stejného tvaru s čtvrtmetrovou hliníkovou trubkou a stoprocentně vím že učinkuje, nebot jsme měli návštěvu :) po konstrukci tohohle macka jsme návštěvu zatím neměli... tak zkrátka nevím... :D

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od Michael » 26 kvě 2010 18:27

Funguje to, nepochybně. Ta trubka by měla mířit volně na oblohu. Sleduj návštěvy, jak uvidíš nějaké zajímavosti na obloze (sylfy...) vyfoť a pošli sem. :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 27 kvě 2010 01:44

tak jo, rad provedu, neco uz mam, jen co prijedu z cest, bude to tu !

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od Tauri » 27 kvě 2010 15:27

Nenapadlo Tě zkusit místo té drti pod krystal, dát ho spíš okolo vnitřku trubky? ;) Trošku vnitřek potřít pryskyřicí, pak to vložit do té drtě a čekat až to zatuhne, takže drť bude vlastně okolo krystalu :) A s tímhle experimentem ještě zkusit udělat to samé na druhé straně :P

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 28 kvě 2010 19:29

Takže by mne zajímala jedna věc milí moji ,,spolublázínkové" (mysleno laskavě žeano :) )
Je tohle sylfa, nebo mám už halušky nebo co to tako to. Jestli je, tak jeden z těch mých kusů funguje. Který to bude,
malej HHG, nebo velká kráva s dvoumetrovou trubkou od záclon ? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od junak » 28 kvě 2010 19:46

No vyzera to ze je to ono. :) Ak chces zistit ucinok jednotlivych orgonitov zober si jedneho z nich na vylet a uvidis :lol:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od sophia » 28 kvě 2010 19:52

je to sylfa :P někdo tomu říká chuchvalec chemie ale každopádně je to ono co dělá nový orgonit s chemickou oblohou

mimochodem při troše fantazie to vypadá zřetelně jako víla (sylfa = víla vzduchu)

:arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=19&t=17

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 28 kvě 2010 20:07

takže takhle to vypadá Obrázek myslím, že
jsem udělal jednu nepřesnost, v bázi nejsou dvouhroté krystaly, zřejmě to tedy vyzařuje 360 stupnů, nevím do jaké míry je ten můj ,,náboj" s jednohrotým krystalem zalitým do orgonitové patrony, co se dá vyměnit, usměrnuje tok energije trubkou nahoru, protože často prostě přilítnou deštový oblaky a o pár kiláků vedle je modro a můj improvizovanej CB žádný díry do těch mraků nedělá a tak... ale jsem zelenáč a celý jev teprve studuju.

Několik TBček jsem dal skeptickýmu tatkovi a když jsem se zmínil že některý lidi psali o tom jak to detektory kovu nezaznamenávaj, chce ty TBčka odnést ke kamarádovi s minohledačkou... mno uvidíme... jestli minohledačka bude detekovat TB, tak taťka skeptickej zůstane :D

Příští stavitelský počin bude pečlivější, plánuju hezky čtyry horizontální dvouhrotý krystaly v bázi, pátej přímej žejo, nejlépe zamotanej do cesco cívky, hezky měděná trubka 28mička a to celý vysoký dohromady 52,3 milimetru a uvidíme,
lidi o tom píšou docela milé věci.

Zase jsem se rozkecal. :)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od hajcman » 29 kvě 2010 10:30

co je ta cesco cívka nahoď nějaké info
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od Michael » 29 kvě 2010 11:27

Minohledačka detekuje v orgonitu kovy a to i barevné, takže to zřejmě najde. Cb díru do oblohy nedělá, jen při postavení (zprovoznění) jak to vyflusne spoustu kationtů (teorie) to většinou rozežene mraky, cb rozpouští chemii a přírodních mraků si nevšímá.
U oboustranných krystalů pozor na polaritu, plus by mělo mířit ven nebo nahoru.

Jinak lepší malé CB než žádné CB! :idea:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 29 kvě 2010 11:50

Dík za info, achjo, zase jsem si teda pustil před tátou bezpotřebně hubu na špacír :) no dobře mi tak.
Cesco coil je tohle Obrázek a je to prý jedinej typ cívky
co produkuje energii sama o sobě. Hm. V kombinaci s křištálem a orgonitem.. mno uvidíme. Zajímalo by
mne jaké jsou s tím vaše zkušenosti ?

Naši budou naříkat. Synáček se zbláznil. Plete nesmyslný věci z drátů, pobíhá po kopcích s pukama a pořád pozoruje
nebe a nadává na nevinný tryskáče :D

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od hajcman » 29 kvě 2010 12:58

tady na foru jsem o této civce nic nenašel a jak na to koukám, tak nebude jednoduché umotat to a dodržet souměrnost
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: nízkorozpočtový jednotrubkový CloudBuster

Příspěvek od kozma » 29 kvě 2010 13:27

přesně tak, proto si plánuju sehnat prostě měděnej drát někde z OBI nebo tak něco a začít se učit motat..

Odpovědět