Taktický Indukční TowerBuster

Jak začít, zkušenosti...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 06 čer 2010 11:53

Hoj všem, nevím jestli to tu již bylo, jestli ano, tak se omlouvám.
Našel jsem impresivní upgrade ve výrobě TB, je to tento : Obrázek

rovněž jsem našel i tutoriál:
http://www.warriormatrix.com/about6960.html zkusím to zhotovit v pondělí. V neděli.. nepracuji ;)

Co na to říkáte ?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 06 čer 2010 13:31

a jaký by měl být rozdíl v efektu ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 06 čer 2010 18:00

Indukční TB má prý hlavně skvělej efekt když se položí na kovový konstrukce typu železniční most a tak.. taky zakopanej do země ,,hlavou dolů" (páč je polarizovanej) začne země pouštět POR v rozloze několika čtverečních kiláků.. ještě to zkoumám..

Uživatelský avatar
Tootoo
Příspěvky: 16
Registrován: 02 čer 2010 22:18
Bydliště: Kladensko

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Tootoo » 06 čer 2010 19:05

Tak při nejmenším to zní velice zajímavě, každopádně dej brzy echo co si zjistil:)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 06 čer 2010 20:14

jselti to bude fungovat tak by to byl velký úspěch, držim palce a dej vědět.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Ondřej » 07 čer 2010 12:30

I úplně obyčejné TB pracuje s energií na rozloze hodně km3...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 07 čer 2010 21:42

Mike.Jt píše:jselti to bude fungovat tak by to byl velký úspěch, držim palce a dej vědět.
Takže lidi. Mazec. Dneska jsem upekl první prototyp. Nejsem nějakej energetickej citlivka ;) nebo tak, ale
když jsem to po upečení fáze 3. vyklepl z hrnéčku a to vzal do ruky, tak mě prostě začala ruka mravenčit :o .
Skoro bych slyšel zvuk ,,hůůůů" :lol:
Postnu fotky až bude lepší světlo.
Jinak. Lidi na tomhle principu začali dělat CBčka. Vypadá to že odpadá nutnost
mít v trubkách dvouhroté krystaly a tyto indukční, tzv. ,,Aegis" Chembustery jsou silnější než Croftovy. :shock:
Jak říkám. Mazec. Tohle si prostě musíte zkusit sami. Už se těším na nadšené spoluvýkřiky :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 07 čer 2010 22:04

hele zkus popsat jak si to přesně odlil. Měníš nějak hustotu špon vevnitř ? A ten kystal směřuje na ten drát + nebo - stranou ?

Vypadá to zajímavě, hoodně zajímavě.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Michael » 07 čer 2010 22:25

už se to tady párkrát řešilo, nahoře v okýnku dej hledat "aegis" ;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 07 čer 2010 22:45

Mike.Jt píše:hele zkus popsat jak si to přesně odlil. Měníš nějak hustotu špon vevnitř ? A ten kystal směřuje na ten drát + nebo - stranou ?
Takže, generálně jsem postupoval vcelku přesně podle tohoto obrázkového návodu : http://www.warriormatrix.com/about6960.html mno hustotu špon.. v druhé fázi jsem dal pár velkejch a pak normální střední.. ale na tom moc nezáleží, důležitej je ten drát. Zavěsit na klacík žejo, i na fotkách se to vidí, dobrej trik ;) Krystal je jednohrotý veprostřed, ve finální fázi jsem ho dal v hrníčku až uplně naposled... bylo by dobrý kdyby mezi obloukem drátu a krystalem byla větší vzdálenost, ale to se mi příliš nepodařilo... ale neva.. všechny tyhle detaily jsou jen ladění. Důležitý je bezchybně udělat tu indukci, což je celkem hračka ( díky drátu zavěšenýmu dalším drátem na klacík ;) )
Generálně co se týče hustoty špon - to je asi další předmět vyhrávání si s tím.. zítra se vrhnu na další.. zkusím do delší skleničky..

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od hajcman » 08 čer 2010 06:24

kozma píše: Takže, generálně jsem postupoval vcelku přesně podle tohoto obrázkového návodu : http://www.warriormatrix.com/about6960.html mno hustotu špon.. v druhé fázi jsem dal pár velkejch a pak normální střední.. ale na tom moc nezáleží, důležitej je ten drát. Zavěsit na klacík žejo, i na fotkách se to vidí, dobrej trik ;) Krystal je jednohrotý veprostřed, ve finální fázi jsem ho dal v hrníčku až uplně naposled... bylo by dobrý kdyby mezi obloukem drátu a krystalem byla větší vzdálenost, ale to se mi příliš nepodařilo... ale neva.. všechny tyhle detaily jsou jen ladění. Důležitý je bezchybně udělat tu indukci, což je celkem hračka ( díky drátu zavěšenýmu dalším drátem na klacík ;) )
Generálně co se týče hustoty špon - to je asi další předmět vyhrávání si s tím.. zítra se vrhnu na další.. zkusím do delší skleničky..
na té stránce fora rozebírali i něco o přesné délce toho drátu...teď nemám jak zjistit jak to tam přesně je
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od hajcman » 08 čer 2010 06:39

hajcman píše: na té stránce fora rozebírali i něco o přesné délce toho drátu...teď nemám jak zjistit jak to tam přesně je
tak o délce drátu tam nic není, dal jsem si asi dohromady více různých informací :lol:

píšou tam jen že je důležité aby byl křišťál kolmo a někdo tam píše, že se snaží udělat mezi drátem a křišťálem co největší mezeru aby se nahormadilo co nejvice energie. Aspoň tak tomu rozumím :?:
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 11:07

Co se týče mezery, tak to bude asi taky finta. Co se týče kolmé polohy křištálu, mno někde zas psali že to dělaj i s obyčejnym surovým křištálem.. zrovna se mi peče druhej prototyp, tak přemejšlim že bych tam dal prostě kus normálního surovýho.. ale hned za tim SBB cívku aby to mělo směr. Mno uvidíme.. stejně se řídím víc podle intuice. Co se týče délky drátu.. něco jsem taky zachytil.. ale zatím to ignoruji a držím se původní ,,surové" formuly která je prostá a komplikovat se chystám až na dalších kusech :)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 12:42

Takže tady je můj ,,Hů mk.1" :D
Obrázek
ted zrovna chladne druhej. Způsobil paniku na nebi, asi jim rozházel matrici protože se chlapci snažej znovu. Helikoptéra prolétla asi dvakrát v hloubkovém letu.Musí to být otrava no :lol:
Obrázek

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 13:10

moh bys pospat jaký přesně účel má ten drátek ? Jakou roli hraje ve spojení s tim krystalem. Zajímalo by mě jaký ej tam energetický tok. Kterým směrem. Furt nějak ten přístroj z energetického hlediska nechápu.

+z čeho si vyráběl tu oddělovací vrstvu mezi těma dvěma částěma ? Je to jen čistá pryskyřice ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět