Taktický Indukční TowerBuster

Jak začít, zkušenosti...
levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od levi » 11 čer 2010 00:30

:lol: :lol: :lol:
Já chci taky hvězdnou oblohu...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 11 čer 2010 12:48

:D

pěknej článek.
Hele mohl bys popsat aegis CB ? A taky jakej drát si do těch ITB použíl ?
Chtěl bych tak v průběhu června to zkusit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 12 čer 2010 13:43

Do ITB jsem použil obyčejný měděný izolovaný drát od repráků který jsem na koncích zbavil nožíkem izolace..
A jestli jsem pochopil dobře, tak aegis CB je vlastně to samý co CB, jen místo krystalů dáš dovnitř tlustej svazek měděnejch drátů do každý trubky místo dvouhrotýho krystalu, co jsou zafačovaný do izolace a tam, kde to z izolace čouhá, tam se to dotýká horních trubek. Horní trubky jsou od základny oddělený umělohmotnou, nebo jakoukoliv nevodivou spojkou. A to je vše. Přemýšlím že takhle upravím ten svůj jednotrubkovej.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 12 čer 2010 22:26

Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od junak » 14 čer 2010 23:35

kozma: Toto som uz videl davnejsie ale nejako som sa tym nezaoberal.Tesi ma ze sa zaoberate aj vyskumom. ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 23:49

tak podel ěm je důležité věci stále vylepšovat a nacházet nové cesty k cíli.
Druidové neradi psali věci. Jelikžo když něco sepíšete stane se za čas z toho něco jako tradice / zákon. A lidé to nebudou chtít změnit. I pokud by to byla změna k lepšímu.

Stejně tak si já myslim že sice máme pěknou sérii znalostí o orgonitu ale mysli že je důležité se nezastavit, a stále pokračovat dále.

Jinak lidi o tom psali že je to fakt dost dobrý. Tak sem fakt zvědavej až to zkusim doma vyrobit.

to kozma: jestli bdueš experimentovat zkus i ten nákres nahoře. ( když dáš zobrazit obrázek tam v pravo jsou ještě nějaký popisky. Bylo by to usper kdby to někdo zkusil. Tuhle konstrukci sem v praxy ještě neviděl.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 15 čer 2010 00:15

Vidíš to.. už mi došla pryskyřice, takže si chvilku počkám, než obnovím "orgon-inženýring" :geek: hehe.
Přesně to chci vyzkoušet. Asi tomu vymyslet nejdřív místo a vhodný tvar. Až to vyrobím tak napasovat někde na nejbližší železnej most :) Taky jsem přemýšlel o tom to přilepit na jeden z těch železnejch obrovskejch držáků vysokýho vedení - nevim jak se to jmenuje. Takový ty příšery v polích žejo. Změní se to tím na obrovskou POR anténu. Wow. Můj poslední je takovej dlouhej. Zkoušel jsem ho přilepit v noci na půdě k staré nesloužící TV anténě co mi trčí z baráku. Ale slabý lepidlo neudrželo takovýho macka a ještě k tomu jsem byl dost nervozní z vosích hnízd, kde spinkající vosičky občas podezřívavě zachrněly, když jsem udělal nějakej hlasitej pohyb :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 15 čer 2010 00:18

:D mi máme kousek obrovkou vysílací věž - celou ze železa. Navíc na ( myslim ) energeticky aktivním místě a asi 2. nejvyšším vrcholu šumavy.

ps: přemejšlel jsem někdo o giftování pomocí RC modelů ( remote control ) ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 15 čer 2010 00:35

Mike.Jt píše: ps: přemejšlel jsem někdo o giftování pomocí RC modelů ( remote control ) ?
Muhaha tak to už je pravý brainstorming.. myslíš třeba na malej model AH64ky zavěsit TBčko a nechat to dolítnout k střeženýmu radaru ? Nádhera. To by chtělo i nafilmovat už :lol: KUDOS !

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 15 čer 2010 00:47

jj přesně tak, dorpavit to přesně na místo určení :D hezky v noci stealth akce :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od hajcman » 15 čer 2010 09:52

Mike.Jt píše::D mi máme kousek obrovkou vysílací věž - celou ze železa. Navíc na ( myslim ) energeticky aktivním místě a asi 2. nejvyšším vrcholu šumavy.

ps: přemejšlel jsem někdo o giftování pomocí RC modelů ( remote control ) ?
no to mě taky moc pobavilo :D
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od cardej » 25 čer 2010 16:48

Co to říká ...
Obrázek
[IMG]http://i47.tinypic.com/10hoswg.jpg[/IMG
Říká to radost a tvořivá síla. Má to vliv na to co se odpařuje k nebi , to se nesnaží udržet pro sebe a vrací to jako blahodárný déšť. Nelze hromadit, co nelze udržet. Pokud bude snaha nahromadit pro sebe, co má být k užitku všem, vznikne jen škoda.
Jedna špatná myšlenka může zkazit výsledek celého myšlení. Proto je nutné postupovat rozhodně a co je špatné bez kompromisů odstranit. Násilí by ale pokazilo celek. Proto je nezbytné špatné přemáhat dobrým.
ON- osaměle vchází do "deště" současnosti. Tvrdé jednání –to v něm vzbuzuje pokřik a nesouhlas. Jenom pevné vnitřní přesvědčení dává sílu dosáhnout úspěch

je správné tvořit Taktický Indukční TowerBuster?

Je třeba rovnovážného snažení.
Pokud splyneme s vodou uhasíme nadšení. Pokud vzplaneme ve své tvořivosti jako oheň příliš vysoko, tak ztratíme vodu. Jen v dokonalosti harmonie nehrozí zvrat.
Je třeba to citlivě sledovat a každou možnou změnu včas rozpoznat a neponechat nic náhodě. Zájem přijde sám.
Pozornost doby je zaměřená jinam a není zájem o toto dílo nebo talent. Vnucováním se ničeho nedosáhne. Není však nutné usilovat o získání pozornosti, ale je důležité pracovat dál na svém a zdokonalovat se. Pozornost doby se jednou obrátí a zájem přijde sám.

Dosažením cíle nic nekončí, ale vlastní práce teprve začíná. Je nutné vše zabezpečit, aby se nic nezvrátilo a nenastal zmatek.

Otázka: co nám chce říci taktický Indukční TowerBuster ?

Má tvořivou sílu nebe.
Proniká. Chce nám vyjít vstříc.
Duch skrytě proniká a působí na tvořivou sílu.
Je jak žena, která touží mít vliv, vábí k sobě, aby se jí vyšlo vstříc. Když se mu to podaří, jeho vliv roste a skrytě proniká vším. Není-li však naše snaha čistá a upřímná, rozvrací svým působením morální zásady a přivodí úpadek. Je-li tomu naopak, přinese užitek.
Líbivá situace a líbivý TowerBuster se jeví být nevinný, avšak je zapotřebí zachovat opatrnost, než vyjdeme někomu s ním vstříc.
Pronikání neblahého vlivu při jeho vzniku je nutné energicky zamezit hned na začátku a vytrvale mu bránit působit než " zkamení"- jinak dojde k nezdaru.

naznačuje to a mnohé lze vyčíst z obrázku.
je však doporučující, aby ještě se vyjádřili mnozí, co k tomu mají , co říci... světlo nehoří jen jednou svící...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od cardej » 25 čer 2010 16:55

Obrázek

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od am2 » 25 čer 2010 22:00

Pozornost doby je zaměřená jinam a není zájem o toto dílo nebo talent. Vnucováním se ničeho nedosáhne. Není však nutné usilovat o získání pozornosti, ale je důležité pracovat dál na svém a zdokonalovat se. Pozornost doby se jednou obrátí a zájem přijde sám.
to se mi líbilo (ale ještě mi zbývá to převést do reality...)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od cardej » 25 čer 2010 23:39

Všechno má svůj čas. Díky za Tvá slova. Ale co tam je asi špatně čitelné- že to říká-
křištál přečíst, vyladit, a odpojit na mentální úrovni .Křištál lépe dostředit.
To znamená opravdu kvalitní křištál a potom to opravdu udržet vůči postavení cívky ve středu. Cívku naladit podle oscilátoru - nějaké mezifrekvence- není mi jasné nejsem elektrikář.
když se na to pozorně zadíváš tak to síly cívky točí proti směru hodinových ručiček a mezi vrcholem cívky a hrotem křištálu je horizontálně položený kruh jakoby takový energetický prstenec.
Sám tvůrce má být při tvoření ve stavu harmonie na úrovni neutrální- bezmyšlenkové.
a to je pěkná "fuška" . A na tom všem stvořit ten indukční Tower buster.
Ještě nyní zkusím co to řekne k tomu Double...

Jinak to říká - všimni se textu ?
"To co se odpařuje k nebi , to se nesnaží udržet pro sebe a vrací to jako blahodárný déšť."
Zpozorni - není to náhodou myšleno i tak, že nejdříve to udělá modré nebe- dobře - vodu to vyžene nahoru,
ale nesnaží se ji tam udržet a po čase ji někde vrací dolů.. nepřipomíná Ti to něco?...

A všimni se té kresby. Pozorně se zadívej je tam jakoby jedno oko ježaté hlavy... No možná má vidina, ale já to vnímám, že je tam síla Chi- ta i ta druhá... nyní to vidí ještě lépe jakoby "Džin z lahve"..... a když ho vypustíš..
. Co o tom víš? Voda se vrací z hůry ale i z hory...

Odpovědět