Taktický Indukční TowerBuster

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od pepr » 08 čer 2010 14:10

Možná by bylo fajn, kdyby na to kouknul nějaký citlivec... Cardej?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 14:42

nebo Levi,
nebo někdo s kyvadlem.

Myslim že primární cíl je určit co se stanou s prouděním energie v orgonitu po vložení toho drátu. Jeslti dva totožně udělané orgonity - jeden s drátem a druhý bez - se budou chovat rozdílně a jak.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Ondřej » 08 čer 2010 19:31

Tento "indukční TB" je podle mě úplná blbost. První je Mike kdo se po delší době ptá jakže to vlastně funguje:) Do té doby žádné otázky, jen "hurá". Všimněte si, že na tom tématu se v lednu diskutovalo 2 dny a od té doby ticho po pěšině. Proč?... Nick starseed je mi už silně nedůvěryhodný... Ano kocoure, jsem zase antagonistický:)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 20:17

já s novejma věcma nemám problém, ale prostě jen nechápu co tak k čertu dělá ten drát tak zázračného :D Až mi to někdo vysvětlí, tak třeba budu robit žu jen indukční TB ale prostě zatim je to pro mě španělská vesnice.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 20:42

Takže. Je mi vcelku jedno, jestli si někdo myslí, že je to blbost nebo ne. Mnohokrát jsem si zde všimnul unáhlenosti určitých názorů ( včetně mých :lol: ). Udělal jsem to na základě info od respektovanejch gifterů (dobře, ne Starseed ;) . Don Croft se k tomu taky vyjádřil pozitivně. Jejich zkušenosti větší než moje = já se svojí nezkušeností mlčím. Koneckonců - místo zbytečného držkování - vezměte, udělejte, vyzkoušejte - PAK TEPRVE ODSUZUJTE :geek:
Ne ? Co ztratíte - 250 ml havelpolu, pár blbejch drátů a jeden krystal.
Spekulativní zpochybnování a hledání ,,citlivek" na zkouknutí blbý fotky neberu za relevantní info. Tečka. :arrow:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 20:44

Mike.Jt píše:já s novejma věcma nemám problém, ale prostě jen nechápu co tak k čertu dělá ten drát tak zázračného :D Až mi to někdo vysvětlí, tak třeba budu robit žu jen indukční TB ale prostě zatim je to pro mě španělská vesnice.
Indukce.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 20:49

děkuji za sálodlouhé a vyčerpávající vysvětlení problému. Vše je mi ted jasnější.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 21:21

Mike.Jt píše:děkuji za sálodlouhé a vyčerpávající vysvětlení problému. Vše je mi ted jasnější.
:D hé promin :) . Já nejsem zrovna geek. Dochází zde k elektromagnetické transmisi a tím pádem k celkovému zesílení efektu. Všimni si, že neizolované konce drátu jsou ve vrstvě, kde jsou pouze špony a pryskyřice. Což jsem samozřejmě u prvního ,,Hů mk.1" :D prototypu neposlechl. Pak to jde vrstvou pryskyřice kde není nic. Oblouk je v defacto třetí vrstvě, ponořen do klasického TB s krystalem. Mno a tady je asi ten celej trik. Bohužel jsem na fyziku vždycky kašlal a ačkoliv toho tedka lituju, nedokáži říct benefice indukce přesně, ale - zkusil jsem a koukám že funguje. Chaos nad mojí hlavou co propukl od včerejška je větší než při výrobě ,,pěšáků". Už mám MK1. v autě přilepený lepidlem ke karosérii. Celý auto funguje jako emitor POR. Byl jsem dneska na benzínce, cestou z benzínky jsem udělal pivní pauzu na louce a po pěti minutách se práškovaný modrý nebe nad autem začalo sylfovat. Mám na baráku nefunkční železnou vysokou anténu od dřívějších obyvatel co se dívali na TV. Chystám se přilepit indukční TB na spodek tý antény, aby se změnila v emitor POR. Právě takovejm věcem tahle sranda slouží. Kovové objekty. A umí to líp než obyčejný TB. Ale, samozřejmě to vše jsou pouze informace. Vyzkoušejte sami mno.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 21:31

jako zní to suprově.
Tok energie je tedy směrem krystal → drát → okolí ?
A jakej je tvuj názor na to co robí ta první vrstva ( kde je ukotvenej ten drát )
+ co ho indukuje.

Já když si to představim tak energie de asi skrze klasickej tb a je nasměrovaná na ten drát. Ale zase ten drát je zaizolovanej. Tak nevim jeslti se to chytí rovnou, nebo to pokračuje do další vrstvy a tam ten drát posílá orgon zase spátky do vnitřku ITB, což by mohlo fungovat jako "zahušťovadlo". Ale v článku se mluví o interakci mezi krystalem a drátem, kdy se ten človkě snaží dát ten krystal co nejdále. Ale zase pak píše že je to jedno.
Mám trošku pocit, že někdo vyrobit něco fakt dobře funkčního ale nikdo nechápe co se v ten hračičce děje.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 21:53

Přesně tak. Napsal jsi to, co si o tom myslim já.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 08 čer 2010 23:09

:D to sem rád že jsem to odhadl.
Jo a napadá zě způsob jak z toho udělat HHG ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 08 čer 2010 23:41

První co mě napadne je že při výrobě TIE se prostě dělaj dva TB z nichž vrchní nemá krystaly. Tak bych udělal to samý jen bázi bych prostě udělal jako klasickej HHG, to vše v kuželový formě.. hmmm

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Mike.Jt » 09 čer 2010 11:16

no jo, proč to dělat složitě :D

+ experimentuješ ještě s tím ? Jestli jo zkus si pohrát s tim drátek, Zajímalo by mě co yb se stlo kdyby tam byly dva. Stočený kolem sebe.... A taky by mě zajímalo co by s tim udělala SBB spirála.

Jo a jak máš ten orgonit orientovanej ?
Stojí to na tej čásit kde je drátek nebo na části kde je krystal ? ( muj tip: stojí to na čásit kde jsou drátky ? )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od Ondřej » 10 čer 2010 18:23

Kozma: však já se k tomu mohu taky vyjádřit kladně: bude to fungovat jako takový větší TB, což je OK že. Ten krystal je tam sice trochu blbě ale budiž no. Tak vyrábějte a měřte :lol:
Mimochodem, bludný proudy se indukují v každé třísečce a ty stejně jako drát nikam nevedou... Tak to vypadá když se motá orgon a EM radiace dohromady.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Taktický Indukční TowerBuster

Příspěvek od kozma » 11 čer 2010 00:16

Hé krásnej brainstorming tady tlamičky moje :lol: Já vůbec nechápu ty otázky. Né jako fakt, prostě nejsem asi nějak bystrej neboco ( přírodní blondýn :D ), nebo je to i tím že jsem zrovna přišel zvenku od ohýnku kde jsem opékal pstruhy a nějaký ty Staroprameny k tomu.. mno. (Indukční TB mk.3 samozřejmě parkoval 1m ode mne, ještě ne zcela odvětralý, načež bratr praví něco ve smyslu ,,dej tuhle cool industriální dubstepovou techno smrdící věcičku dál ode mně jo?" :D )

A je to tu. Takže Indukční TB prostě pracuje v rytmu Dubstepu. Heh, Brnáci co na to říkáte s vaším báječným Equilizer Soundsystémkem ? ;)

Zase žbleptám, chjo. Mno. Takže. Proč by měl být krystal špatně ? Mě to připadá nanejvýš logické.. odpuste krajní laičnost uvažování, avšak.. můj brainstorming jo ? ;) : Krystal jednohrotý nejlépe s SBB cívkou ( jak jsem si dovolil u všech mých tří pokusných kousků) mezi tím masa špon a pryskyřice, ejhle indukce drátem žejo nahoru, tam je to PŘILEPENÝ ke kovový konstrukci, která se tím mění v POR anténu. Asi tou indukcí neboco. To, že je každá špona izolována v pryskyřici, mě v té souvislosti napadlo taktéž.. avšak jedná se tu o další věc.. Aegis CB je prostě sexy kůl a funguje lépe než krystalový CBčka. V tomhle věřím třeba Bali gifterovi, kterej si to prostě na tom ostrůvku báječně dává, ne ? :)
Jediný problém proč to prostě nedělaj už dávno všichni je prostě ta wotrawa s tím drátem.
Generální otázka: Kdo už to na zkoušku vyrobil, hm ?
Jestli na otázku neodpovíte, za trest pošlu zítra ráno fotky mých dalších dvou kousků. :lol:
Ten co jsem vyfotil jako první už je instalovanej v autě.

Tak. A tedka jdu k ohníčku. Dívat se na hvězdnou oblohu, která tu podle předpovědi počasí být co ? Být neměla. Howgh.

Odpovědět