Orgonit z lepidla (?)

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2010 21:07
Bydliště: Rakousko u Blavy

Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od Jarda » 13 črc 2010 22:02

Jeden Rakusak na jednom foru napsal ze semu jezili vlasy kdys cetl ze se orgonit vyrabi z jedovate pryskyrice a z hliniku :o . Tak po chvilce premysleni prisel na genialni napad :idea: :roll: . Proc to neskusit nahradit horkym lepidlem a dratenkou. A zakratko mnel z toho "Kuzel-chi".
http://www.chi-berater.de/html/chi-kegel.html (proc ne) kdys to funguje.... ;)
Ale potom prisel na to jak si to vylepsit a udelal z toho "Svatyni-chi".
http://www.chi-berater.de/html/chi-tempel.html nevim co si otom myslet :?: . Prvni reakce...(krece v brichu).
Ale mozna to opravdu funguje a nebyloby to tak drahe.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od junak » 14 črc 2010 23:21

Mne sa to paci :lol:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od vlady » 17 črc 2010 08:07

Je to zajímavé, s lepicí pistolí dělám často. Jen bych měl obavy, to lepidlo tuhne dost rychle aby to nedělalo nespojené vrstvy. Možná by to chtělo kovovou formu a tu mít nahřátou aby to tuhlo pomaleji a lepidlo dobře zatékalo.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od Tauri » 17 črc 2010 18:45

OMG za chvilku se budou dělat orgonity z kravího bobku a medu k tomu. Já buu dělat raději podle zaručenýho postupu a nic měnit nehodlám! Pokud si myslíte, že je jedovatá, tak si kupte nízkoemisní a tyto problémy zmizí. Sám mám jeden osobní na krku a nic špatného nepociťuji, jak vyrážku, tak nějaký zápach.. ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od Mike.Jt » 17 črc 2010 19:36

J8 taky nee, hold ale zase +1 tomu, kdo stále hledá nové řešení a inovace. Není nic co se nedá vylepšit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od Tauri » 17 črc 2010 21:18

Však jo, ale většinou taková inovace stojí za houbelec. Je to jako kdyby vyzkoumal vyzkoumaný. Takovou inovaci vidím třeba v posvátných symbolech, pyramidách, různých cívkách.... Třeba ať si nastuduje Óm- zvuk vesmíru, nebo jiné magické symboly s velkou energii. V lepidle těžko něco bude, když má jinou krystalickou mřížku. Takže může spíš měnit i kameny a křišťály ne si hrát s lepidlem to jsem dělal ve škole 8-) Od toho jsme velcí kluci, abysme si už hráli třebaa.....s pryskyřicí ;)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit z lepidla (?)

Příspěvek od vlady » 17 črc 2010 22:35

Neviděl bych problém z čeho orgonit je, viděl bych problém jaké jsou výsledky. O materiálech se můžeme dohadovat ale vždy je hlavní výsledek.

Odpovědět