Test účinnosti orgonitu #2

Jak začít, zkušenosti...
Rolland
Příspěvky: 9
Registrován: 10 kvě 2010 11:17

Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od Rolland » 21 črc 2010 18:14

Vela som cital o posobeni orgonitu na vodu pri zamrzani. Tak som do mraznicky dal dva plastove priesvitne kelimky od jogurtu naplnene homogennou vodou (z jednej zdrojovej nadoby a rovnomerne naliatou). Pod jeden kelimok som dal osobny orgonovy harmonizer, pod druhy nic. O 24 bola uz voda zamrznuta a ja som cakal nejake oslnive vysledky (magicke obrazce vo vode ktora bola na orgonitom, alebo ine zamrznute luce)

nic sa nestalo, oba lady boli skoro rovnake, nicim sa zasadne nerozlisovali

hmm ?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od Mike.Jt » 21 črc 2010 18:19

jak byli ty kelímky daleko od sebe ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

122333
Příspěvky: 5
Registrován: 07 kvě 2010 10:41

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od 122333 » 21 črc 2010 18:56

me udelal orgonit ve tvarove specialnim plastovem kelimku uprostred velky vir. Byl jsem nadseny. Tak jsem abych to vyvratil oddelal orgonit a do druheho stejneho tvaru kelimku strcil do mrazaku na stejne misto. Vir se udelal taky :(

Rolland
Příspěvky: 9
Registrován: 10 kvě 2010 11:17

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od Rolland » 21 črc 2010 23:45

ja som osobne velmi open-minded co znamena, ze ak to naozaj funguje, tak to prijimam, ak nie, tak nie. zatial som robil dva testy (s vyparovanim vody zo solneho roztoku + kristalizacia soli & tento s vytvaranim ladu v mraznicke)

oba boli nanestastie negativne.
povedzte mi, ako zistim ci to naozaj nieje nejaka sprostost ???

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od Mike.Jt » 22 črc 2010 00:03

jak si měl daleko ty kelímky, jeslti tam byly oba vedle sebe tak orgoš má dosah docela slušnej. S tim musíš při pokusech počítat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od vlady » 22 črc 2010 00:32

No tyhle pokusy mi příjdou dost svérázné, snažit se dokázat za každou cenu hmatatelný důkaz působení orgonitu. Mě stačí že vidím výsledky působení na lidech i když to oni ani sami nepozorují. Že orgonit funguje je fakt který není třeba nějakými pokusy dokazovat.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od sophia » 22 črc 2010 12:10

tak tak Vlady...

Malé TB dokáže ovládat mrak vzdálený 5km, tak proč by neovlivňoval i druhý kelímek 10cm vedle!?
Pokud potřebujete vyzkoušet zda vyrobený orgonit funguje nebo ne, dejte si ho na noc k hlavě a ráno uvidíte. :lol:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od kocour » 22 črc 2010 16:45

Svůj osobní orgonit mám u postele (přesněji řečeno u hlavy) skoro půl roku, ale že bych během spánku pociťoval něco extra, to zase ne...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od sophia » 22 črc 2010 17:23

a co sny? máš nějaké? :P

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od kocour » 22 črc 2010 21:10

Málo, málo, vlastně skoro nic. Ve srovnání s "před" to vyjde nastejno...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od cardej » 22 črc 2010 21:55

na co bychom neměli zapomínat.
vp.vq=h vyjádřil HEISENBERG.
Symboly nemám počítač dobře ,takže vzorec je jenom pro orientaci. HEISENBERG. v podstatě vyjádřil
že pozorovatel prostředníctvím pozorování ovlivňuje pozorované.


Z vlastních pokusů mám ověřeno, že je třeba mít opravdu dobře vyčištěné podvědomí, aby se to co se má ukázat ,ukázalo.
Racionální uvažování je třeba na pár minut odložit stranou.
Kdy se cítíte lépe- když necháváte vládnout svého Ducha nebo hmotu??.
Výroba orgonitů i pokusy s nimi jsou vždy spojeny s pozorovatelem... tady platí dvounásobně pozorovatel ovlivňuje pozorované....

Příkladů je tady na foru více. např.Někdo si tady koupil od Ondřeje TB , a chtěl si ověřit jak rozhání mraky,..ale ve vlastním podvědomí měl- tak to zkusím jsem zvědav zda to funguje... a Orgonity dvě hodiny nic....
JE však trochu práce na sobě. Je TŘEBA ÚPLNĚ uvolněný přístup bez očekávání senzace...potom je to ukázkové...

Jaké myšlení a důvěru má pozorovatel, takové má orgonit projevy.
hezký večer a mnoho úspěchů v tvorbě...

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od vlady » 22 črc 2010 22:20

cardej, perfektně vyjádřeno. Lidi pořád chtějí nějaké důkazy, materialistická zatíženost.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od sophia » 22 črc 2010 23:12

Já mám zkušenost s hhg u hlavy takovou, že mám snad každou a celou noc nepřetržitě sny. Jak jsem psal již dřív, chodím do postele jako do kina. Žádné kratinké sny k ránu, ale velmi intenzivní a dlouhé - nemyslím strašidelné, prostě intenzivní sny. :idea:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od vlady » 23 črc 2010 05:49

Mě stačí TB od Ondřeje a známí mi také tvrdí že sny jsou takové jakoby ani nespali. Jako důkaz mi to stačí. Jestli to vyzařuje nahoru, dolu, nebo nějak jinak, nezkoumám.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Test účinnosti orgonitu #2

Příspěvek od kocour » 23 črc 2010 07:25

Asi to vyznělo blbě - já nepřišel k orgonitům s nějkaým očekáváním, ale jen proto, že mě tohle téma zajímalo a tak jsem jich pár vyrobil, to je celé. Takže pokud odpovídám, že mám snů málo stejně jako dřív, není to výrazem mého zklamání, ale jen konstatováním faktu - nic víc. Dobře vím, že v životě záleží na úplně jiných hodnotách, kvalitách, skutcích, než je zážitek z krásného snění apod. Bylo by to fajn, ale neřeším to - už jen proto, že jsem se zpomalil do této 3D matrice vědomě a s jistým účelem, stal jsem se hráčem ve hře, která má svá pravidla a smysl. Každý to tady a teď tak máme a každý se rozpomíná na své Světlo jindy a jinak. Někteří například umí napojovat na vyšší vibrace, jiní astrálně cestují, někteří pěkně sní. A někteří nic z toho nemají a žijí svůj život zdola - směrem vzhůru :)
Můj soukromý názor (který ale nikomu netlačím) je, že všechny tyto technické pomůcky a nástroje (jedno, jestli taroty, automatická kresba, astrologie nebo orgonity) velmi brzy přestaneme používat, protože sami budeme vibrovat ve Světle tak, že jím budeme jako prosvítat jako Světelné bytosti. Pozoruju to už delí dobu a změna se děje, cítím to na sobě. 3D matrice se rozpouští!

Odpovědět