broadcaster

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

broadcaster

Příspěvek od potravina » 30 zář 2010 13:05

super nápad tenhle broadcaster.
mám to tu anglicky tak jestli to někdo bude chtít postati po česky tak napište. jak to tu zkoušíme tak výsledky jsou vynikající :D
http://orgonitegifting.aimoo.com/categr ... me_1043947
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od hajcman » 30 zář 2010 14:22

pochopil jsem to správně, že jen omotáš kolem orgoníka prodlužovačku připojenou na zásuvku a ono to reaguje na těch 220V v ní?
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od potravina » 30 zář 2010 14:46

jom, tak nějak.do té zásuvky by mělo být něco připojeného, rozsvícená lampička či něco co papá proud.díky střídavému proudu kterej po kabelu neustále cestuje tam a zpět se elektrická energie jaksi zorgonituje a roznese to všude okolo po vedení. sestra (na severu Anglie)takhle zapojila jeden velikej kousek a do 30 minut bylo nebe krásně modrý a plno sylfínů.po týdnu šedý deky, větrů a deště krásná změna. tady ve východní anglii to samý.neměl jsem žádnou pryskyřici tak jsem to omotal kolem mého "108čkového talíře" (http://www.flickr.com/photos/potravina/4666706179/) a do pár hodin tu bylo krásně modro a teploučko :) a jak po netu čtu zkušenosti ostatních tak nestačím koukat jak to hezky šlape.pokud není materiál na CB :) nejlépe to funguje v oblastech kolem elektráren a vysokonapěťovích vedení...
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: broadcaster

Příspěvek od am2 » 30 zář 2010 15:03

Akorát nedovedu posoudit, jak moc vadí použitá frekvence 50 (60) Hz...

Prodlužka obsahuje dva obvykle lehce kroucené vodiče (nepočítám ten zelenožlutý),...
Prodlužka obsahuje dva vodiče, kde jedním vodičem teče proud tam a druhým zpátky. Tedy každý vodič vytváří vzájemně opačné pole, které se hned vyruší...
Ale třeba o to právě jde, v Mobiově cívce se také mg pole vzájemně ruší...

Největší proud teče prodlužkou u velkých spotřebičů, jako je rychlovarná konvice, sekačka či otopná tělesa (o třífazových zařízeních nemluvě :mrgreen: ).
Ale asi zde nejde o kvantitu, ale o to "zúčastnit se". Takže tam může být omotaná třeba šnůra od vánočního osvětlení :D .

Prodlužka, kterou neprochází proud (je jen zapojená do sítě), tak vyzařuje pouze slabé el pole, protože vedle "vysílacího" fázového vodiče vede hned "stínící" nulový a zemní vodič.

Ale toto je jen popis z hlediska elektrotechniky, což v oblasti "alternativních technologií" nemusí nic znamenat...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: broadcaster

Příspěvek od Aien » 01 říj 2010 08:11

Ahoj lidičky! Zajímaný a jednoduchý.Otázka:je důležité, kterým směrem se motá? Na tom spodním obrázku( s kytarou) je to odspodu doprava a do zásuvky, takže spotřebič by měl být na spodním konci . Pozn. Co to je tam s tím obrázkem vedení VN ?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od kozma » 01 říj 2010 14:45

Zrovna to zkousim taky. Zatim nic. Sedivo zustava sedivo. Zkusm vsak experimentovat dale... :>

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: broadcaster

Příspěvek od pepr » 01 říj 2010 15:16

No zkusit to můžete, ale otázka je, jestli nebudete jen dalšími "průzkumníky slepých uliček" (Jára Cimrman... "Vyfukováním tabákového kouře do umyvadla s vodou zlato opravdu nevzniká.") Problém je v tom, že metoda pokus omyl (známé také jako "slepé kuře našlo zrno") nemusí být zrovna efektivní.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: broadcaster

Příspěvek od Michael » 01 říj 2010 18:54

Já zkusím omotat prodlužku kolem Cloudbusteru až budu sekat trávu, jestli to něco udělá a dám vědět :lol:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od vlady » 01 říj 2010 19:00

Zde jsem skeptik. Je to příliš snadné ale při tom neověřené. Při práci s takovým proměnným médiem jako jsou mraky by bylo třeba mnoho pokusů.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: broadcaster

Příspěvek od Michael » 01 říj 2010 20:42

právěže u mraků stačí hrozně málo a hned je vidět že se s nima něco děje viz tohle video, obloha po 15 min. běžte na čas 08:30

phpBB [video]

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od kozma » 01 říj 2010 21:53

Zjistil jsem že moje terénní pozice je značně nevýhodná v boji proti chemšedi. Jsem v údolíčku což je romantické z jedné strany, z pozice chembustera však nikoliv :D
Možná to bude tím. Možná to bude i tím že zkoušíme vyrobit zlato foukáním dýmu do vody muhehe

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: broadcaster

Příspěvek od Mike.Jt » 01 říj 2010 22:32

udlojí je dobré je to jako parabola :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od kozma » 02 říj 2010 11:31

Takže orgonovej broadcaster den první. Nebe stále chemšeď proudící sem z Německa, ale taková jako už už protrhnout. Dnes ráno jsem ten kuželovej orgonit omotanej kabelem prodlužovačky a připojenej k lampě ponořil do nádoby s vodou smíchanou se solí. Jsme zvědavej na další vývoj situace a budu hlásit jestli se něco děje-neděje..

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: broadcaster

Příspěvek od truthseeker » 02 říj 2010 12:59

To zavání sebevraždou z hlouposti, bacha na to :-D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: broadcaster

Příspěvek od kozma » 02 říj 2010 13:31

hehe zní to jako strkání prstů do zásuvky žejo :D mno já orgonit s kabelem strčil do dvojitýho igelitovýho obalu a pečlivě zalepil, takže vevnitř ani kapka. Jinak. Šedivo zůstává a trochu poprchává. Ale od českýho podzimu nelze čekat zázraky žejo.

Odpovědět