první orgonity ze včelího vosku

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
priserka
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2010 00:35

první orgonity ze včelího vosku

Příspěvek od priserka » 19 říj 2010 01:15

Sice jsem tu na foru četla že včelí vosk materiál nic moc, ale nadchla mě výroba orgonitu a nemaje po ruce pryskyřici(v obi neměli?!) jsem uplácala voskové a myslím že vyzařují energii až až....pokud budou pryskyřicové ještě silnější,tak to se fakt těším..každopádně použití včelího vosku bych se nebála, navíc jsou takové příjemné voňavé domů...a dělá to na mě dojem, že je hodně důležitý tvar vzhůru, at už špice nebo pyramida atd..pokud někdo udělá placatý voskový orgonítek ve tvaru hvězdice, tak to třeba není ono..ale to je takovej pocit, třeba blbost.taky mi přijde, že orgonit nemá rád když z něj cokoliv čouhá:-)) dva se mi nepovedly ve smyslu že dole vykukuje špička kamene nebo kus špony a oproti těm ostatním jsou takové jak kdyby nedodělané, nedokončený kruh..to by se asi nemělo vůbec stávat že? Taky, tam kde nemám základnu pilin poctivě ve špičce jsou orgáčky nedomrlý takový, oproti těm kde je.Teď jsem právě prohlížela různé ty komerční weby že se inspiruji co se dá všechno dělat, a jsem trochu na rozpacích..některé ty nevkusné koule kde je semtam efektně ložená špona za 500..to je hrůza...myslím že poctivý prodej nepředražených a nepřepíčených orgonitů masnákům někde v hypercentru by byl docela záslužný čin a spousta by se chytlo..docela bych do toho i šla a nabízela to obchodníkům, před vánocemi bude úspěch a mohla by to být prča.Nevidím důvod, proč by si normální ofčan nemohl koupit celkem pohledný a funkční orgonit s pečlivě vybraným kamenem třeba za kilo spolu s mlíkem a novou telkou, narozdíl od těch ostatních blbin mu orgonit prospěje.oni se po tom na webech pídit nebudou, a ta komerční nabídka je nafacku. Jestli existuje nějaký dobrý shop který jsem přehlídla, tak se omlouvám...pokud by se tu našel někdo, kdo vyrábí orgonity s láskou a má zázemí na větší produkci a šel se mnou do toho, bude mi ctí a potěšením. Prodám mrtvýmu oko, ale nechci prodávat žádné sr...a nic jiného než sr...dnes málokdo prodává:-))A to nemluvím jen o orgonitu samozřejmě.Velká část výtěžku lze využít na gifting, ta myšlenka že by se orgonit objevil na stolech policajtů a pracovnic poštovních přepážek mě naprosto nadchla, těžko jim tot am člověk bude podstrkovat jinam než na wc, měli by si to koupit:-))Co vy na to?

priserka
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2010 00:35

:-)

Příspěvek od priserka » 19 říj 2010 05:04

Jak čtu tuhle diskuzi tak jsem se zamyslela a díky za to..ráda bych tu napsala moji motivaci dávat vzniknout orgonitům, protože mě zajímá váš názor.
Ráda bych uměla pomoci lidem, zvířatů, květinám či šutrům, kteří mě o to požádají. Proto mi přijde super dělat orgonit a spolupracovat s ním, pokud se taková příležitost naskytne.
Nerada bych ale cpala svou pomoc tam, kde je nevyžádaná. Ne proto, že si myslím, že by to bylo správné nebo špatné, ale protože na to jaksi nemám-za nevyžádanou pomoc zpravidla nejen nepřichází vděk, ale často i msta.Mám to odzkoušené:-)Pokud se pustíme do orgonitu, je myslím dobré si uvědomovat, že ten komu chceme pomoci jsme my sami a ti, kteří nás požádali o pomoc. Z toho hlediska mi přijde super nápad kvalitní levné orgonity prodávat, protože tím se jasně vymezuje svobodná volba:-)Pokud z hloubi srdce cítíme, že příroda nás požádala,a bychom v ní šířili orgonit, pak je to správné rozhodnutí, a to i tehdy, pokud jsme se mýlili protože moc hulíme např. Chyby, které uděláme na cestě lásky, nám budou odpuštěny..takže asi stejně nakonec všechny:-))) Pokud šíříme orgonit proto, abychom bojovali s těmi sviněmi chemtrails, protože je to naše svatá povinnost bránit tomu zvěrstvu, točíme se stále v koloběhu viny a odpuštění a nemyslím, že by to mělo jiný vliv než neuvážený přesun energie.Pokud místo takového počinu uvaříte s láskou polívku, věřím, že vám universum bude o dost vděčnější než za boj s letadly, přestože dosáhnete výsledků v omezení oblačnosti v dané lokalitě o 80%. Neděláte vlastně nic jiného než oni...s...rete se do přírody, místo abyste důvěřovali tomu, že ví co dělá a s ostychem jí popř.nabídli podporu-a naslouchali odpovědi.Pak opět-proč ne orgonitem, nebo čímkoli jiným.Je to jen o tom, šáhnout si do svědomí...dvě věci které vypadají stejně, můžou být vpodstatě úplně jiné.
Osobně bych ráda udělala nějaký hustohustý orgonit, který mě bude provázet a pomáhat mi, a samozřejmě i mým blízkým a přírodě, pokud mi dají jasně najevo své ano.
V tom ohledu mě napadlo, má tu někdo zkušenosti:
Zlaté špony? Selský můj rozoumek říká že by to mohl být sekec. Bo platina?:-)
A trocha sparygie a orgonitování v 1- co naložit šutýrky do bylinného roztoku, a nechat to pořádně zetlít, načež vrazit do orgonitu? éterické tělo byliny by mohlo být v tomhle útvaru fixováno líp jak v chlastu...teoreticky(tedy už na tom pracuju, sem zvědavá, možná je to blbost).
Ještě vtipná náhoda nakonec- včera jsem přitáhla domů hromadu kamenů a že se pustím do orgonitů, a zamýšlela jsem se, v čem jsou úskalí co přesně s nimi a tak...načež dnes mě majitelé vyhodili z bytu.Celé to bylo podivné, vypadalo to že ani tak neřeší moje prohřešky, jako obrovský odpor k mé osobě a touhu mě dostat pryč a hned.Spolubydlícím paradoxně lezli do zadku, aby zůstali.Předtím sem plánovala, kde všude jim na zahradě zakopu orgonit:-))No..bůh ví, každopádně každému co jeho jest a já tu zákonitost mínila porušovat a cpát lidem vyšší vibrace pod tlakem, v božském zápalu člověka, který zná nazpaměť předpověď indiánů Hopi a rád by změnil lidstvo do tří neděl..beru si negativní příklad z misionářů a žádným babám princmetálovým už nikdy orgonit na zahradu valit nebudu:-))

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: první orgonity ze včelího vosku

Příspěvek od Mike.Jt » 19 říj 2010 11:25

zatím sem to přečet jen z lehka, ale zlatý špony jsou nejlepší. Hned potom je prý měď.

Jinak orgonity neomezují oblačnost. Rozpouštějí tu umělou. Přírodní oblačnosti nechávají být.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: první orgonity ze včelího vosku

Příspěvek od hajcman » 19 říj 2010 14:29

experimentům se meze nekladou Příšerko :) tak zkoušej, až budeš mít nové zázemí..držím palce ať nejsi dlouho bezprizorní
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: první orgonity ze včelího vosku

Příspěvek od Mike.Jt » 19 říj 2010 15:06

jinak příšerko kolik vychází litr toho vosku ? Taky bych to chtěl zkusit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět