Osobní kondensátor OE.

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od truthseeker » 25 črc 2009 15:53

Já myslím, že lidi zbytečně moc přemýšlí.
Nikdy by mě nenapadlo, že se strhne taková diskuse k tak banální věci a že se do toho zaplete karmický dluh?! Sakra lidi :lol:

Orwo, většina z nás ti moc ráda zaplatí alespoň materiál a práci, netřeba v tom hledat něco víc. Lidi z vlastní zkušenosti ví, že dobré věci stojí úsilí a proto jim přijde "správné" to odměnit. Že za to nic nechceš je v dnešní době naprosto parádní věc, ale pokud ti přeci jen budou lidi chtít na oplátku něco dát, přijmi to.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Alchymista » 26 črc 2009 00:10

to : orwa...nebola som dlhsie na tomto fore a teraz citam ostru reakciu od Teba "mozno" aj na moju otazku v tejto diskusii.Ale skutocne doslo len k nedorozumeniu,pretoze moja otazka vznikla len na zaklade Tvojich slov,ze "pre Teba je to spatna sprava,ze to nebudes moct predavat,len darovat...a ze nevies ci Ta to nezrujnuje".Tak ak som sa Ta nejako dotkla a asi nevidim do suvislosti ,tak sa Ti ospravedlnujem.Co sa tyka darovania,tak je to pre mna samozrejma vec,ked to ide odo mna,uz menej som zvyknuta na to u druhych,ale je to krasne ked to takto beries.Prajem nech sa Ti dari... :)

Uživatelský avatar
d1vine
Příspěvky: 15
Registrován: 14 čer 2009 20:26

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od d1vine » 26 črc 2009 04:43

Zdar. Rád bych přispěl svým pohledem na věc.
Nabízet někomu něco výměnou nebo zdarma a hned u toho dodat že
mě mrzí, že se mi alespoň náklady na výrobu a vloženou energii nevrátí zní fakt divně.
A potom co se někdo upřímně zeptá, na to jak to tedy je s tou výrobou/financovaním protože mu to nesedí, odpovědět:
Copak jste nikomu ještě nic nedarovali? no lol:)
Dar, je to co dáš druhému z lásky a s radostí bez _jakékoliv_ myšlenky osobního zisku.
Tudíž tě to samotného nesmí nijak tížít, ať už po fyzické stránce nebo těch ostatních.
Jakmile to tak není, už to je obchod a snažit se to nějak zakrýt není moc dobrý jak vidno.
A vcholem je ptát se zákazníků co teda mám za to chtít a nepřímo nabízet další výrobky.
To co napsal cardej, to nejsou řeči. To je hezké vysvětlení, jak funguje náš svět.
Vše je založeno na rovnováze energií, a porušovaní vede k disharmonii.

Takže, nejprve bych si ujasnil, co za to chci.Po stanovení ceny se uvidí kolik lidí je ochotno koupit
a od toho se odvijí také další výroba, cena a vylepšovaní etc. Zcela logický okruh.
A to že nějaká "vyšší moc" chce abych to "daroval", tak na to bych se vykašlal. Většinou to je stejně ego.


A ještě jsem si vzpomněl. Příklad ze zahraničního fóra warriormatrix. Sensei vyrobil nový osobní šťít(succor punch:)
z nano materiálu-zlato, lemurian seed crystal etc. A udělal několik zkušebních verzí a rozeslal lidem na tři dny a nechal kolovat mezi dalšími.Ti vybraní potom podali report a zkušenosti s tím na forum, kde si to každý mohl přečíst. Nakonec mu přijdou všechny zase domů. A velký kus práce na testování je dokončen.
Většinou byli všichni nadšení a někdo se ptal už i kdy to bude v pro veřejnost v shopu...no a takhle to funguje :)
Tady je topic: http://www.warriormatrix.com/about5607-0-asc-0.html
V tomhle systému je skryto dost výhod pro obě strany.
Gift the world and then gift some more. <3

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od sophia » 26 črc 2009 09:55

d1vine píše:
A ještě jsem si vzpomněl. Příklad ze zahraničního fóra warriormatrix. Sensei vyrobil nový osobní šťít(succor punch:)
z nano materiálu-zlato, lemurian seed crystal etc.
Mám doma 2 věci od Denise z nano materiálu :arrow:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 26 črc 2009 11:16

Zdravím všechny,
zajímavé reakce. Jelikož jsem optimista a neustále dobře naladěn (většinou) tak se snažím stále vtipkovat, vidím že v některých případech to není na místě viz. mé příspěvky. Omlouvám se , budu se snažit psát vše vážně.Od zítřka zahájím výrobu prvních sto kusů OK-áček a kdo bude mít zájem , tak ať si napíše. Kolem středy vyexpeduji první kusy - zdarma ! Upřesním to ještě, všechny kusy OK-áček a vždy budou zdarma.
V předchozím příspěvku jsem se jen chtěl zeptat, jestli vás nenapadá nějaké řešení s poštovným, neptal jsem se co za to mám chtít. Doufal jsem, že se někdo ozve, že si vezme třeba dvacet kousků a rozdá je lidem ve svém okolí, nebo tak nějak podobně.
Jelikož mám technické zázemí a potřebné vybavení, tak mně postupně také napadlo, že bych mohl vyrábět další orgonové prostředky. Mnoho lidiček se s výrobou trápí a já to mám vcelku snadné. Takže snad mohu pomoci k rozšíření užívaných orgonitových prostředků i když to už nebude zadarmo.
Ale pravdou vlastně je, že to už je byznys ! Koupím materiál - vyrobím - prodám. Ano to je byznys, ale pokud to poslouží dobré věci, tak se to asi může :lol: .
E-mail: orwa@email.cz
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od cardej » 26 črc 2009 13:05

Orwo díky Tobě že mě popichuješ k dalšímu filosofování.
Použiju ještě jednu tabulku od LAZAREVA z knihy KARMA.
Když se tě dotknu tak se mi u tebe objevuje jako první idealizace-
Popularita,sláva a uctívání
jako druhé dost důležité - vztahy a vztahy mezi lidmi
jako třetí opět vztahy ale i vztah k svému fyzickému tělu a zdraví- /chceš chránit sebe, ale před čím? Je tam skrytý STRACH o sebe. Ale vždyť ty pokud pracujeme v tomto týmu jsi chráněn světlem ORGON-/
Ten prvek skrytého strachu máš v sobě o sebe -je to konečná smrt,ale nikdy nic nekončí- vše je energie-
Jinak to říká -řešit vztah k sobě a k druhým -vyrovnat třeba obřadem konstelace, protože jde o Tvé zdraví ,
o skromnost a harmonii.

Dále je tam- Materiální statky, peníze spojeno s kariérou a budoucností
a schopnosti mít rodinu a děti
a ta zase potřebuje materiální statky a tady se zdůrazňují mravní hodnoty a Duchovnost, abychom
svým vzdělání a intelektem ovládali své schopnosti a to co je nám těmi ORGONY nabízeno.

Vnější působení a vlivy
splnění karmického úkolu.

Toť pro Tebe jako Dar Já Tobě.
Hezký den.
Jsem rád že máš takové nádherné myšlenky.
Važ si toho jaké možnosti máš a zůstávej ve svém jádru skromný...
Naposledy upravil(a) cardej dne 27 črc 2009 18:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 26 črc 2009 13:23

Cardeji, jak mně můžeš takhle na veřejnosti "svlékat do naha" ? :lol:
To byl opět vtípek :D . Díky .
Vidím, že někdy je vhodné svůj mentální štít rozšířit i proti pozitivnímu kontaktu :D . Opět si dělám legraci, ještě jednou díky, vyrobil jsi mi předobrou náladu.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od truthseeker » 26 črc 2009 14:29

Jen proboha nezačni psát vážně. Lidi, co tyhle věci příliš vážně berou, skončí nakonec uvězněni naprosto stejně, jako 90% nevědomé populace... jen za jinými mřížemi, než ostatní, ale pořád ve vězení. Carději, dotkni se mi tabulky, ať vím, co budu mít zítra k obědu.

Smysl pro humor JE v dnešní době podmínka zachování zdravého rozumu, tak moc důležitý je ;)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od cardej » 26 črc 2009 14:51

Orwo díky i Tobě. Promiň mi to chybování, neboj se však mého povídání. V tvé upřímnosti je i hodný kus srdce čistoty a tím i osobní odolnosti.
Výrobky máš opravdu esteticky pohledné a je vidět kvalitní řemeslo.

Když jsem se díval na ten větší výrobek, přivedlo mě to k myšlence tvaru věží
a užívání pravých křišťálů uvnitř kostelů.....
takže možná už mnohem starší generace mohli s tím pracovat,ale znali to jen "zasvěcení" a potom to bylo zapomenuto.

Tvůj osobní OE je na řetízku. Jistě správně.Je ale stále spoutání s nositelem správné?

Co se stalo mně.
Udělal jsem několik malých orgonitů , /tak jako krabička od sirek/ a daroval jsem je svým náhodně příchozím přátelům.Domníval jsem se jak si toho budou vážit a jak budou rádi , že jsou stále ochraňováni.
Co se ale nestalo. Za pár dnů a po několika návštěvách mých přátel se mi darované orgonity objevily zase u mne na konferenčním stolku.

Když jsem se ptal, tak řekli "promiň, asi jsem to tam nechal.Vždyť se nic nestalo.Až to budu zase potřebovat tak se proto zastavím."

Byl jsem z toho překvapen i rozladěn. Uvědomil jsem si , že ne každý chce být ochraňován.
Ne každý ,to potřebuje mít stále u sebe.
Někdo chtěl princip stále vysvětlovat a někdo pochyboval o tom ,zda jsou tam vůbec křišťály.atd
Jak různí jsem lidé.Jak síla nové věci si najde jen určitou sílu své klientely.

Tak promiň Orwo. dále už jenom výrobní poznatky.
hezký den.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od cardej » 26 črc 2009 15:49

Pro truthseeker
zdravím na Tvůj dotaz. večer si vyčistit zuby práškovou jedlou sodou a zítra žádná hlenutvorná jídla.
Omezit cukry a tuky. Pozor na mandle.zahlenění -jazyk mírně potažen.Skrytě uvolnit sebevyjádření.-/hněv,stres agresi-uvolnit celkové napětí./
Doplnit minerály / Ca,Mg,Zn /správným pitím 2 l tekutin bez přísad.Nebo citronovou vodu.
Na noc vykloktat ústní vodou se šalvějí.Pozor na štítnou žlázu. Pozor na jedlé houby obsahují některé nevhodné látky z prostředí.Očista těla pitím čaje s přesličkou která vyplavuje těžké kovy ......... :)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od truthseeker » 26 črc 2009 20:30

cardej píše:Pro truthseeker
zdravím na Tvůj dotaz...
Ale jo, něco jsi trefil :lol: houbama se cpu. Omezím. Díky :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od elekta » 26 črc 2009 21:20

"Když jsem se díval na ten větší výrobek, přivedlo mě to k myšlence tvaru věží
a užívání pravých křišťálů uvnitř kostelů.....
takže možná už mnohem starší generace mohli s tím pracovat,ale znali to jen "zasvěcení" a potom to bylo zapomenuto."


Když orwa sestavoval HB, trochu jsme experimentovali. V dobrém slova smyslu. Viděla jsem v něm mešitu a vše s ní spojené, takový rychlý obraz. Možná téma k meditaci (inspiraci).
A co znali kdysi zasvěcení...dnes, ve zrychlené době, už tyto informace přicházejí vícero lidičkám. Ale jen těm, kteří chtějí. Či lépe řečeno, mají naladěno srdce. Skrze rozum a analytiku to nefunguje.

Díky všem, kteří orgonují, orgonitují, pečou a jsou zvídaví a akční. Pohyb je život a cesta vpřed. elekta

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od cardej » 27 črc 2009 09:26

Pro elekta.
Díky za inspiraci. Máš pravdu ,ty mešity mě hned nenaskočily,ale je to mnohem vhodnější tvar. A když si představím že by tam uvnitř byl nějaký velký kříštál a další vhodné vrstvy, tak by to muselo funguvat úplně úžasně...
ještě poznámku- jenom že v těchto oblastech je nyní dost sucho.

Já u toho svého malého Tb pozoruji ,že když jsem na chalupě , tak dost často se mraky nad tím rozplynou a nad chalupou se dělá kruh modrého nebe. Tak si uvědomuji že je nuná jistá opatrnost.

ještě z jiného soudku i když trochu nepřesně-

Původní pláště pyramid v Gíze byly opláštěny /nevím přesně/ale bílými deskami asi sádrovce nebo sádry-??
/sádra přeci také funguje v užití na orgonit?/
a na vrcholu měly být velké křištály-/informační prameny přesné nemám/ ale dává mi to tu informaci
a když jsou ty pyramidy složeny ve vrstvách- a když si uvědomíš , že by to bylo složeno jako orgonit --
Tak by to muselo mít ohromný vliv. Snad i planetární..?
Ale neber mě vážně. Jenom jsme rád, že jsi a že s vámi mohu v experimentu pokračovat.
Hezký den a buď mi přítelem.. :D

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od elekta » 27 črc 2009 13:47

Pro cardej :

Ono, když mi při laborování něco naskočí, většinou nikdy nechápu okamžité souvislosti. A je to delší proces úvah, taková "magie". Když dojdu k cíli, nechápu, jak jsem takovou jednoduchou věc neuměla zařadit hned. Jó, ten rozum dělá někdy neplechu.

Ohledně sucha v oblasti mešit - já beru práci na orgonitech jako komunikaci s vesmírnými energiemi, a tedy nezaměřuji se pouze na počasí. Jde mi o pochopení podstaty jako takové. Počasí je jen jednou z mnoha variant řešení. Tudíž, sucho v oblastech jsem nezkoumala. Byl to jen rychlý obraz.

O pyramidách mnoho nevím, ale nyní jsem k nim také zabrousila, vzhledem k tomu, že zde působí také orgonová energie (i když ji zovou pyramidální). Četla jsem, že vrchol pyramidy byl původně zlatý. Do zlata a kamenů se dají "zapisovat" informace. jež přetrvávají věky.

Zda-li sádra funguje v užití na orgonit jsme nezkoušeli, ale jde mi, ža ano. Vliv planetární zní hodně dobře. A tvé úvahy dobře rozvíjejí představivost. To bychom mohli i něco vykoumat.

Vážně nevážně tu vstupujeme všichni. Díky za sdílení srdcí a jedeme dál...společně. Pohodový den

DavidM
Příspěvky: 3
Registrován: 04 srp 2009 12:18

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od DavidM » 05 srp 2009 14:04

Ahoj orwo. Co tedy ten tvůj Kondenzátor OE umí?

Odpovědět