Osobní kondensátor OE.

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 13 čer 2009 11:37

Zdravím všechny "orgonitové válečníky" !
Původně jsem zde napsal sáhodlouhý příspěvek, ale než jsem to odeslal, tak mně systém odhlásil a bylo to v háji.
Takže jen chci zveřejnit mou novou "hračku", kterou můžete mít stále u sebe.
P6130095.JPG
Je to prototyp a je ve "zkušebním" provozu . Později dodám další informace.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od sophia » 13 čer 2009 13:22

napiš něco k tomu jestli můžeš ;)

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 15 čer 2009 11:57

Zdravím Sophie, samozřejmě dodám informace. Akorát, jak jsem již předeslal je to ve fázi testování.
Funkce tohoto "udělátka" je neustály a mobilní přísun OE, koncentrovaný v okolí cca 1m od zářiče "udělátka". Jelikož je to můj "patent" (HA,HA,HA), tak ještě na něm budu chvíli pracovat. Objevil jsem totiž takový neblahý vliv neustále přítomnosti tohoto kondensátoru na mém "člověkovi" a to, že mně první tři dny bolela v jednom kuse hlava. Po třech dnech se to již nějak ustálilo (upozorňuji, že to není souhra náhod). Dobrou zprávou pro vás je, že až to mé udělátko odladím, tak rozjedu sériovou výrobu a bude k mání pro všechny zájemce. Pro mně je špatná zpráva to, že to nebudu moci prodávat, ale pouze darovat. Popřípadě uskutečnit výměnu, za něco jiného.No takže nevím, zda mně to nezrujnuje, neboť výroba je docela náročná.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Sun777
Příspěvky: 15
Registrován: 08 čer 2009 14:05

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Sun777 » 15 čer 2009 12:07

Vypada to opravdu zajimave, uz se tesim, az o tom bude vic informaci.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od sophia » 15 čer 2009 14:06

no vypadá to jako svítilna a cože je teda vevnitř? :o
- někdy popisují, že člověk když se poprvé setká s orgonovou energií tak ho bolí hlava a slzí atp., ale to asi nebude tvoje první setkání, že :lol:

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009 12:37
Bydliště: Hr city
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Helias » 01 črc 2009 18:41

Není to něco podobného jako Teslův osobní štít???
"Lenost je zvyk odpočívat dříve, než se člověk unaví" - Renard

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Alchymista » 02 črc 2009 23:16

Ahoj,píšeš,že je to Tvoj patent...potom neviem dôvod,ak chceš spustiť seriovú výrobu,prečo to robiť zdarma,asi nechápem súvislosti???

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 10
Registrován: 02 črc 2009 21:41
Bydliště: Pribram
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od blaza » 03 črc 2009 17:50

Boze to je Teslův stit :roll:. Hned sem to poznal. Vymyslel to ale Nikola Tesla. Myslim si, ze vo tom prece jenom neco vim, kdyz sem ho nosil na krku. Tak tu nehraj divadlo :)
,,Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdřív sám sebou.'' Sókratés

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 03 črc 2009 19:11

Zdravím Vás lidičky,
je to prostě tak, jak jsem předpokládal - prostě za dobrotu, na žebrotu ! V prvé řadě se musím ohradit proti tomu, že jsem sestavil Teslův osobní štít ! Opravdu to není Teslův osobní štít (alespoň si to myslím), neboť to vybujelo z mý blbý hlavy. Snažil jsem se sesumírovat poznatky W. Raicha se všemi ostatními zkušenostmi i poznatky Vás všech a pokusit se vyrobit takového hybrida orgonového kondenzátoru a současně i zářiče s malým výkonem. Uvnitř jsou umístěny dva opačně polarizované minikrystaly křišťálu, které musím ještě dobrušovat, aby se mi vlezly do dutiny vnitřního tubusu o průměru 6 mm. Proto je to trochu náročné na výrobu. Atd.............
A důvod, který mně vede k rozhodnutí tento "orwák" neprodávat, být Vámi, tak bych vůbec neřešil ! Copak jste ještě nikdy někomu něco nedarovali ? A ještě k tomu všemu, pokud je to pro dobrou věc ?
Lidičky jsem z Vás trochu smutný :(
orwa@email.cz
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Aerosmith » 03 črc 2009 22:10

Úplně orwu chápu. Víte jak se pozná spolehlivý léčitel? Že za svoji pomoc nic nechce!!! ;)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Sunny:-) » 04 črc 2009 01:06

Orwa: Nebuď ;) Mám dojem, že je nás tu mnohem vícero, kteří máme na věc poněkud jiný názor. Evidentně došlo k pár nedorozuměním a rychlým soudům s úplně opačným pochopením celé věci. Proto hlavu vzhůru, mír v srdci a světlo mezi námi. ;)

Však jen tak mimochodem.. o čem jiném je gifting? ;) :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od Saila » 22 črc 2009 20:38

orwa: no problem je v tom kdyz to ted budu brat z ciste materialniho hlediska... ze lidi v tyhle dobe nejsou zvykli cokoliv dostat zadarmo... maximlane nejaky ochutnavke nebo vzorecky od neceho, a proste asi nechapou ze pro tebe je mnohem vic kdyz to nekomu s laskou venujes a ten dotycnej z toho ma radost a nejak mu to pomuze, a ty proste vis ze jsi nekomu pomohl:-) lidi proste nechappou ze tohle je mnohem vic nez kdyby ti za to dal nekdo treba 100kc...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od orwa » 23 črc 2009 15:16

Díky moc za vaše příspěvky.
OK-áčko jsem již doupravil do konečné podoby a příští týden rozjedu sériovku. OK dostane každý, kdo bude chtít a jasně že zdarma. OKáčka budu dávat aktivovaná, zabalená v Al fólii, z důvodu odrušení než si OK-áčko naprogramuje majitel na svou osobu.
Akorát mám takový problém, takže poraďte. Fakt nejsem lakomec, ale pokud vám to budu všem posílat poštou, tak asi brzy už zkrachuju.
Jedno řešení do budoucna (již brzy) bych měl, chystám nabídku a zásilkový prodej ostatních orgonitových prostředků, včetně CB 200 cm/20kg AlCu, takže každému kdo bude chtít, přibalím do zásilky i OK-áčko.
Pokud vás napadne nějaký řešení, dejte vědět. Lidičci z blízkého okolí se samozřejmě pro OK-áčko můžou stavit osobně.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od truthseeker » 23 črc 2009 23:25

Jednoduše na dobírku, cena = poštovné, balné + cokoli si připočítáš :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Osobní kondensátor OE.

Příspěvek od cardej » 25 črc 2009 14:51

Orvo zdravím. moje zkušenost na ohodnocení nabízeného.
Nejdříve poznámka
- peníze jsou forma energie a při směně by mělo docházet k vyrovnávání energií, jinak může vznikat karmický dluh nebo karmická závislost.
Lidé si necenní toho levného, nebo toho co je zadarmo.
Vždy řeknou" to bylo hodně drahé, to stojí za to" atd.Nebo "nejsme tak bohatí,abychom kupovali levné věci.
Také má zkušenost platí- kolik dáš, tolik dostaneš.

Každý kdo si váží Tvé práce by ji měl osobně ohodnotit tím , že Ti za ni zaplatí.
Pokud já zaplatím málo, nejsem sám vnitřně vyrovnán
Pokud zaplatím předraze, zase nejsem vnitřně vyrovnán a odsuzuji toho druhého že by ze mne sedřel kůži.
Tak je to otázka dohody a energetické rovnováhy v dávání a braní.

Pokud Ty chceš světu něco dávat zadarmo, tak se tam může jevit osobní potřeba zviditelnit se.potřeba chvály
a uctívání a to opět narušuje osobní energetickou rovnováhu a karmicky to může zatěžovat.

Ale dost těchto řečí.
je správné přiložit k velkému dílu malou pozornost jako dárek,
ale tím stejně vedeme zákazníka k tomu že nás odsoudí , že říká, určitě už to má zaplaceno v ceně toho velkého. "Copak asi za tím je"
Osobně si myslím, že dobrá věc se prodává sama nepotřebuje žádných doplňků.

Jinak to děláš v malé formě pro finančně malé
a ve velké formě pro finančně velké.

Poznámka:
Jeden léčitel na "Miluj svůj život" se vždy když k němu vstoupíš ptá:
Na co máš? Co děláš?
a dál říká"Dám Tobě tolik, kolik cítíš že máš dát Ty mně".

Hezký den a hodně úspěchů Tvému dílu.
Naposledy upravil(a) cardej dne 27 črc 2009 18:44, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět