"Octárna" - zkušenosti

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 26 čer 2011 06:36

Oba příspěvky jsou zajímavý. Souvislost s HAARP bych viděl v naladění na jeho frekvenci. Směr stočení trubek se mi zdá také divný, chtělo by to dobře přeložit. Třeba je v textu nějaká zmínka.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 29 čer 2011 10:47

Už na tom pracuju. Jestli Hospodin dá, tak do týdne bude Chebsko hlídaný vodním torzním Chembusterem. A bude to pěknej macek. Když už, tak už. Teď shromažduji poslední drobnosti..
A opět, jeslti Hospodin dá, tak bude v blízké budoucnosti konstrukce upravena aby mohl být poháněný Uraniem.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Alfa » 29 čer 2011 12:30

Chlapi, prosím vás, co je to za materiál ten "orgonite"?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od am2 » 29 čer 2011 15:29

nic zajímavýho, ... nějaký piliny v plastu, někdy i kamení (asi aby to bylo těžší)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od am2 » 29 čer 2011 15:32

podle mě jsou to TB-čka

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od am2 » 29 čer 2011 15:36

WCB mi připadá zbytečný, raději bych klasický CB s kvalitní orgo-hmotou (krystaly, jeden velký krystal uprostřed) než tento polo-hybrid
nebo to má o tolik větší výkon? moc se mi to nezdá...
bral bych to, kdyby někdo měl jezírko nebo potok na zahradě, nebo aspoň vývod z okapu/střechy
no jsem zvědav na případné zkušenosti

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Ondřej » 25 črc 2011 12:17

Po dalším měsíci nikdo žádný konkrétní úžasný efekty? :mrgreen: Dokonce jsem si pořídil ten Ringo a zas nic... to mám ale smůlu, že mě to nefunguje. (5 pokusů) Jelikož je toto vlákno o zkušenostech s octem, klidně přece můžou psát i ostatní co neshledali žádný efekty, to jsou přece taky zkušenosti... Anebo se bojíte že budete vnímáni jako "škaredí nevěřící zpátečníci" nebo něco v tom smyslu?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Alfa » 25 črc 2011 16:41

Asi před týdnem bylo celý den fest zataženo, ale v podvečer se mraky rozptylovaly a přestal foukat vítr.
A ouha, nad mizejícími mraky chemie jako kráva. Tak hned pekáč, do něj ručník a přes půl litru octa. Půl hodiny před akcí volám švagrovi (bydlí kousek ode mne a má otevřenou mysl) "koukej na nebe, budu čarovat" :lol:
Po necelé hodince vyšel z baráku, kouká na nebe a povídá. "co to sakra je?"
A já na to: "to dělám já! :lol: "
V tu ránu byl u mne a zofale hledal zařízení, které tak mává s chemií. Ocet smrděl všude okolo, ovšem pravdu jsem mu zatím říct nemohl, je to dost síla s tím octem, co?
Prozřetelně jsem si nachystal HHG a měl ho venku po ruce no a ukázal jsem mu ho, že to dělá tohle. Prohlížel, očumoval, ohmatával, mudroval a k mému příjemnému překvapení věřil, že je to možné, ten HHG se mu moc líbil. Byl to ten asi největší HHG od Ondřeje s průhledným modrým nádechem. Popsal jsem mu to jako "pasivní kondenzátor".
Fotky jsem si taky udělal, před a po, abych měl přehled. Je to teprve podruhé, co jsem octoval a tudíž to mám zdokumentováno.
Sílu octu!
Alfa

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 25 črc 2011 21:53

to. Ondřej. No 5 pokusů je celkem dost já mám také podobné zkušenosti. Rozprašoval jsem také ocet rozprašovačem a nic. Raděj si ho schovám na buřty nebo tláču. Asi to neumíme :cry:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Ondřej » 30 črc 2011 13:20

Asis použil špatný rozprašovač...

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 30 črc 2011 16:26

To bude vono mám takovej levnej obyčejnej. :lol:

exxxi
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2010 22:06
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od exxxi » 30 črc 2011 21:42

Malý postřeh k účinnosti octování: nejčastěji se práškuje směsí barya a hliníku (prý). Po zreagování barya zbývá hliník samotný a ten už od padesatych let používají Rusáci k tomu aby jim na prvního máje nepršelo, takže účinek se násobí.
http://www.zvuk.wbs.cz Tractus Metallifer, Blackbirds band.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kocour » 31 črc 2011 21:57

exxxi píše:Malý postřeh k účinnosti octování: nejčastěji se práškuje směsí barya a hliníku (prý). Po zreagování barya zbývá hliník samotný a ten už od padesatych let používají Rusáci k tomu aby jim na prvního máje nepršelo, takže účinek se násobí.
Jak jsi přišel na to, že zreagovalo baryum (asi s octem)?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 05 srp 2011 22:19

Držtičky moje, to není špatný nápad na trochu masovější koordinaci octomasoxu. Hm ? Co takhle domluvit nějakej termín - jednou dopoledne, podruhý odpoledne ? V kolik asi tak nejvíc chemkujou ? ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Aerosmith » 06 srp 2011 17:20

No, po všech těch pozitivních reakcích na octování mě to taky nedalo a zkusil to taky.A nic. Pokud by měl být účinek adekvátní k rozsahu "práškování" tak si nedovedu představit na jak velké ploše by měl být ocet rozlit, popř. rozprášen v závislosti na proudění vzduchu aj.faktorech. Ovšem pokud by litr rozlitého octu na pár metrech čtverečních rozpáleného asfaltu neměl nějakou jinou "magickou" funkci než tu chemickou... ;)

Odpovědět