"Octárna" - zkušenosti

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Luce » 07 kvě 2011 13:57

Moje zkusenost s odparovanim octa je velice dobra,protoze at delaji co delaji nad barakem je modro:-) a to mam jen ve sklenicce nalito:-)
Dneska rano jsem koukal,ze bilo bylo jen nad pulkou mesta,kde jeste neni giftovano.druha pulka byla azuro.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: "Octárna" - Skutečné testy

Příspěvek od am2 » 07 kvě 2011 14:20

Doporučil bych, aby se funkčnost octárny testovala, jen když předpovědní mapa CHMI ukazuje silné zataženo.
Např. dnes mapa ukazuje, že by mělo být celý den jasno.
Takže např. dnes testovat octárnu a vyvozovat z toho nějaké závěry o funkčnosti by bylo zcestné a dosáhnlo by se tzv. falešně pozitivních výsledků.

Počkejte si, až na mapě bude výrazná a dlouhodobá oblačnost přes celou ČR, a pak terpve testujte funkčnost octárny.

Tuto mapa předpovědí považuji za jednu z nepřesnějších předpovědí. Samozřejmě mapa nedokáže vypočíst úplně přesné hranice či přesný čas děšťových srážek v konkrétním místě - lokálních oblastech, ale obecně to většinou sedí.

Takže nejprve počkejte, až bude mapa ukazovat na velkém vašem území zataženo od rána do večera, a pak teprve testujte octárnu.
http://pr-asv.chmi.cz/aladin/index.php?run=latest&nb=on

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 08 kvě 2011 04:21

mezi modrym a stribrnym nebem je velikansky rozdil. am2 co to je za blbost? na haarp predpoved neexistuje! normalni pocasi se nedeje nejmin 20 let. meterologie a sazeni sportky sou dve stejne veci :lol:

chybi tu fotky lidicky! kupil sem litr za 0.39 bubaku. neska prskam. fotka pred a po nasleduje.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 08 kvě 2011 11:02

Dnes okolo 11h se zatáhlo souvislou dekou. Tak jsem rozprášil po zahradě ocet. Efekt byl jediný, smrad. Tak nevím co si mám myslet.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od am2 » 08 kvě 2011 14:34

podle mě je to spíše mentální záležitost

funguje to lidem, protože to dělají lidé,
- co jednak mají orgonit,
- jednak jsou to lidé, co již sami vyzařují,
- a jednak se podílí efekt, že sám pozorovatel nechtěně ovlivňuje, jak dopadne pokus


ale jestli to "funguje nebo ne", ono je to vlastně fuk...
pokud s tím někdo vytvoří zdravou oblohu, tak proč ne, může být rád, že má na to tak jednoduchou, levnou a relativně čistou metodu

v alternativní medicíně je taky dost běžné, že některá metoda u některých lidí způsobuje až zázračné proměny a uzdravení, a jiných lidí nedělá nic
a každá z těchto skupin má hmatatelný důkaz, že to (ne)funguje :)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 08 kvě 2011 17:23

az tak jednoduche to nebude, vznika tam chemicka reakce kterou nam leda vysvetli nejaky chemik. ocet s hlinikem ale moc nereaguje.

moje hypoteza: ocet ucinkuje antibakterielne, ty polymery sou vskutku neco jak geneticky vyrobene organizmy (morgelons), ktere ten ocet zneskodni, tim padem se ten hlinik a jiny bordel nema na cem "vznaset" a pada to dolu.
co vy na to? (snad to uz nekdo nekde neapsal, nechcu byt obvineny za zlodeje mentalniho majetku :mrgreen: )
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 08 kvě 2011 17:49

v kazdem pripade ocet rozpousti barium jak sem se ted docet, je to i v tech kommentarich u toho videa
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 08 kvě 2011 21:20

ocet s hliníkem "nějak" reaguje, stejně tak i s mědí...

CB taky neudělá díru do mračen plných vody, ale do šedé deky chemtrailsové umí. Stejně tak i ocet co jsem několikrát pozoroval umí šedinu odstranit (rozředit). Ale chce to víc pokusů, zatím netvrdím, že je to 100%.

Ovšem ty kumuly co se začaly mohutně tvořit po rozstřiku octa a rozvěšení několika ručníků v octu namočených, úplně stejně jako když jsem dal kolem CB smyčku z prodlužovačky a pouštěl do toho proud k sekačce.

Zkusím sehnat v týdnu kyselinu octovou 98 nebo kolik to je % a nafotit průběh změn oblohy časosběrnou fotografií po minutě.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 08 kvě 2011 21:59

Sophia, to by bylo hodne cool, kdybys to realisoval. ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 08 kvě 2011 22:06

phpBB [video]

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

DULEZITE!

Příspěvek od kolosjackos » 08 kvě 2011 22:16

no nejsem chemik, ale chces mi nakecat ze kdyz tu sul este tou kyselynou octovou pritvrdis tak to ma pozitivni ucinek?

kyseli dest ti neco rika? myslim ze je to hazard se zivotem.

edit: aha ted vidim ten clovek v tom videu tvrdi ze chemtraili nejso soli ale base
kozmo mas spatne informace?

no tak potom hura do sprejovani, o tom ze to funguje nemam pochyb, ale s tim co stoho vznika sem si nebyl jisty, tak samo jak vetsina z vas.
sem rad ze se to objasnilo.

muzeme to cele vlakno klidne zmazat a to video picnout do kozmove niti

edit2: mod byl rychlejsi :mrgreen:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 08 kvě 2011 22:18

no popravdě ten půllitr octu co se odpařuje půl dne někde v hrníčku na okně je proti stovkám tun dobrot co nám sypou na hlavu hodně slabej čajík :|

takže i kdyby to dělalo jed ta reakce, tak to nebude tak horky...

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 08 kvě 2011 22:28

to video to dost vyjasnilo, tim padem je ten ocet pro prirodu spis uzitecny mrknu do nemeckeho fora a pokud o tom este nevi, tak jim tu skvelou spravu sdelim :D

takze se asi budeme muset pripravyt na vyssi cenu octu :twisted: sem zvedavy jak to illusi odduvodni

prekopirujte si to video kazdy do svojeho youtubekanalu :idea:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 08 kvě 2011 22:33

...presne jak rikas. Jako jedinou obranu mame - prirodu. Ocet je prirodni. Pozitivni ORgon je prirodni. Prirode nemuzes uskodit prirodou. Ano, to co na nas sypou jsou soli baria. Mraky jsou tim casto nasyceny. Proto tak spektakularni rezultaty dokonce i v pripadech, kdy si myslime ze mraky jsou prirodni. Uz zadny mraky nejsou v EU prirodni. Vzdycky to nejakou chemku nacucne. Nejsem chemik (hehe daleko k tomu, bohuzel).
Vzdy, kdyz mne napadne, jaky ma to, co my delame dopad, tak si vybavim morgellony. Tu prisernou nemoc reakce naseho organismu na synteticke nanoboty co vdechnou nic netusici lide. Morgellony leci hrave zapper Croftova typu.
Leci take hrave rakovinu a AIDS ( AIDS patri k tem nejsnadneji vylecitelnym nemocem). Takze... techno. Technem jdeme proti technu. Jenze nase techno je to, ktere se melo pouzivat uz pred 100 lety, kdyby se "lidstvo neubralo spatnym smerem" jak rikava s oblibou moje kamaradka. A nase "techno" zvitezi brzy.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 08 kvě 2011 22:38

třeba to ten ocet jen nějak zneutralizuje... nevím, nejsem chemik, třeba někdo poradí :idea:

Odpovědět