"Octárna" - zkušenosti

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Evča » 09 lis 2011 09:11

Já to dělám takhle:
Do země jsem si vyhloubila výkop cca 20 cm. Velikost pěčícího plechu.Dospod dala dlaždici.Na výkop dala plech,na dlaždici cca 4 náplně svíček/co se dávají na hřbitov,ty dlouhohořící-některé vydrží i tři dny ve dne v noci/na plech naliji ocet a už to jede.Jedna strana trošku zkosená,aby tam mohl vzduch ale ne zase moc.Mě se to osvědčilo.Na plech naliji cca i 2l octa a každý druhý den dolívám,Jede to,zkuste to. Ahoj

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od orwa » 09 lis 2011 21:13

Je bezva, že sdělujete své zkušenosti s "komínováním", přidám tady ještě podnět - zkuste se zaměřit na pozorování oblohy a případných "chemu" nad vaším komínem. Já mám nad sebou stále čistou oblohu a šmouhy co se semtam objeví, tak se ihned rozpouštějí. Já to ale nemohu přisoudit tomu mému komínování, neboť mám dílnu obehnanou všemožnými orgoudělátky a ještě mám permanentně spuštěný "mentální cloudbusting". Posledních pár týdnů mám nad sebou opravdovou modrou oblohu, ne šedomodrou, ne žlutomodrou, ale opravdově modrou, takovou jako si jí pamatuji před léty (30-ti).
Dejte vědět, jak to vypadá nad váma, pokud nemáte poruchu barvocitu :lol: .
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 09 lis 2011 22:09

Dneska u mne sedivo. Cely den. Kominovani nula efekt. Nadoby vyndany z kominu, ocet presunut do pekace na dvur s cajovymi svickami coby ohrev. Nula efekt.

Jenze pricitam to z nejvetsi casti tomu ze se mi zase rozladil WCB. Ono tech sest dvoumetrovejch trubek neco vazi,
mam je blbe izolovany od vody, a dalsi vycet nedostatku tu nebudu uvadet... ;)

Nu coz. Preci jen. Pomijivost pocasi necht je obrazem pomijivosti starosti kazdodenniho zivota.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od orwa » 09 lis 2011 22:58

Kozmo, ono to u vás může být i přirozená nízká oblačnost, popřípadě deka inverzní oblačnosti obohacena o prachové částice. Mám zkušenost zde z Ostravska, jakmile je inverze a drží se ten náš binec ve vzduchu, tak se s tím nedá nic moc dělat.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od orwa » 09 lis 2011 23:19

:D :D :D Jsem to hlava děravá, ještě jsem chtěl dát do fóra takový podnět na jeden malý pokus. Ono to sice sem nepatří, ale nebudu zakládat nový link, když jsme se tu tak dobře rozjeli. Bývám dlouho vzhůru a denně pozoruji noční oblohu etapově zhruba do 02.00 hodin, všiml jsem si , že v noci se sprejeři činí jako diví a tak jsem si řek, že si na ně posvítím laserem :lol: .Samozřejmě mi bylo jasné, že do deseti kilo nedosvítím, ale tak si sedím a svítím do nebes a najednou koukám, že v tom světelném paprsku se něco třpytí. Tak to zkouším na různé strany a třpytí se to všude, až do výšky kde moje unavené oko dohlédne.Když už se mi koulely z očí slzy jako hrachy, tak mně napadlo vzít dalekohled. Laser jsem zafixoval na podstavci a přes dalekohled jsem šel po tom paprsku do větší výšky, než pouhým okem a třpytilo se to pořád. S tím dalekohledem je to trochu problém sesynchronizovat s tím proužkem z laseru. Napadl mně hliník !
Druhý den jsem v potemnělé místnosti rozfoukl do paprsku laseru trochu Al prášku a vypadalo to identicky s nočním pozorováním. Chtěl bych vás navnadit na replikaci tohoto mého pokusu, neboť zde na Ostravsku mi to může zkreslovat neustálý spád z Mittalu. Sice tím nic neprokážem, ani nic nevyřešíme, ale alespoň budete ráno nevyspalí :lol: .
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Mike.Jt » 11 lis 2011 16:28

jak výkonej laser máš ? viděl sem za 500 kč cca prodávat i 300 mW lasery.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 11 lis 2011 19:19

Máš pravdu Orwo. Byl to pravděpodobně ten případ. Už se mi zase vesele modrá nad hlavou, samozřejmě někdo na lysohlávkově podzimním Orgonetu prokomentoval chebskou díru jako součást nástroje NWO geoinženýringu :roll: , ale jsou vedle jak ta jedle. Je to CB :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sysel » 15 lis 2011 08:51

Ahoj, orgonity jsou super, ale cena octa je lepší a funguje to !!
Pekny sluníčkový den :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Majkl1 » 15 lis 2011 17:57

"Komínová" technologie u mne = 0
Po 5ti dnech odpařeno max. 1dcl!!!
Zlatá konvice, ale je fakt že ten účet za elektriku bude taky zajímavý, když mi to běží i několik hodin :D

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 18 lis 2011 15:16

@orwa:
skvely napad s tim kominem, dikes, hned jak se zas dostanu na slovacko znasilnim i kominy od sousedu a kamosu z vedlejsich dedin
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 18 lis 2011 20:37

bohuzel me ted napadlo, ze kyselina beton, maltu a podobne rozklada. ocet se spaji kvuli podilu vody, ktery obsahuje, i s kourem a tim padem vznika silnejsi kyselina, dobre na chemku ale smrtonosne pro komin.
kdo ma starsi zdene kominy, tomu radim zustat pri svickach. kabrinec by mel byt proti kyseline odolny, vetsina kominu ho ma ale az na tom kousku co vycniva ven. jde hlavne o maltu. se samotem by nemel byt problem.

ma nekdo doma kousek samotu anebo moznost nejak tu reakci na ocet zjistit? ja se na slovacko dostanu az na pristi tyden abych to mohl vyskouset.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 24 lis 2011 13:15

Tak co tak co, nějaké octovací úspěchy ? Mohli bychom za dobře zdokumentovanou octovací akci vymyslet nějaký vyznamenání. Třeba jedlou kyselou medaili s příchutí octu, a tak... pro motivaci.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Majkl1 » 24 lis 2011 13:45

V těchto dnech jedině konvice. :roll:

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 24 lis 2011 13:50

ze sem to nehledal hned :mrgreen: mam mozne reseni, solarni varic! http://translate.google.at/translate?hl ... 2Fplans%2F

Obrázek

ci to funguje ale i v zime se ukaze asi az v praxi :ugeek:, ja rad kysele :lol:

este navod na vyrobu http://translate.google.at/translate?hl ... 2Fplans%2F
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kolosjackos » 24 lis 2011 13:59

ten navod nejde zalinkovat, kliknout treba na "Solární čelní sklo Shade Nálevka vařič" (na te strance je tech navodu vice)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět