epoxidové pryskyřice a cukrové obohacení energie

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

epoxidové pryskyřice a cukrové obohacení energie

Příspěvek od pavel » 05 čer 2011 23:32

Běžně pracuji i s epoxidovými kousky, ale jsem spokojen s jejich charakterem tak na 70 %. Energie z nich je pevná a hodně účinná až tvrdá, jak se často říká, ale právě tím je možná také méně přirozená. Doma teď na již hotové pořízené orgonity furt něco sypu, jednou jantar, jinam přírodní pryskyřici ale hlavně cukr :), trochu krystalků nasypu na nebo pod orgonit a je to . A bylo mi jasné, že takhle upravené jsou skvělé pro moje domácí užití. Pryskyřicových se úplně nevzdám, ale budu je dál nějak „upravovat“. Takhle se po úpravě neztratí ani trochu razance, a současně se jemně zabarví energii po organiku.
A nebyl sem si zcela jist jakou rubriku použít, tak mne omluvte pokud to patří jinam.
Těším se na Vaše zkušenosti, podněty a nesouhlasy s pozdravem pavel

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: epoxidové pryskyřice a cukrové obohacení energie

Příspěvek od Mike.Jt » 06 čer 2011 18:35

na cukr sem slyšel nadávat, psal sem ti do jiné odpovědi už abys poslal nějakej ten z cukru, aby jsme to mohli energeticky zkouknout.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: epoxidové pryskyřice a cukrové obohacení energie

Příspěvek od pavel » 06 čer 2011 20:12

ok něco nafotim a pokusim se vyvěsit, ale sem technickej antitalent, takže trpělivost :)
s pozdravem pavel

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: epoxidové pryskyřice a cukrové obohacení energie

Příspěvek od mufin » 10 čer 2011 20:05

Marná sláva, vzpomínám stále na ty úžasné energie když jsme v čajovně poprosili o trochu cukru a orgonity na stole jemně pocukrovali ;) to byly energie.. přímo pro labužníky. Divil jsem se, co dokáže pár krystalků cukru :shock:

Odpovědět